آبسال, لباسشویی

تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد

تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد ، تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در عباس آباد

تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد از جمله خدماتیست که با وجود افزایش میزان تقاضای مردم در این منطقه توسط مرکز ارائه می گردد. امروزه برای تعمیر ماشین لباسشویی  آبسال در عباس آباد  نیازی به حضور در محل تعمیر وجود ندارد و افراد خدمات را به صورت کامل در منزل خود دریافت می نمایند.

با افزایش تقاضای مردم برای تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد شرکت هومیکسو سعی نموده تا خدمات را در این منطقه توسعه دهد. در واقع وجود ترافیک شهری و ترافیک های پر درد سر باعث شده تا بسیاری از مردم ترجیح دهند تا خدمات را در منطقه خود دریافت کنند. وسعت و بزرگی تهران نیز یکی از دلایل این نیاز مردم است و از این رو ارائه ی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در عباس آباد جزو لاینفک نیاز های ضروری مردم به شمار می رود.

تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد

تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد

با روی کار آمدن اینترنت و گسترش ارتباطات اجتماعی سرعت روند اجرای خدمات تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد نیز افزایش یافته است و به همین دلیل بیش از هر چیز نوع و کیفیت خدمات برای مشتریان اهمیت دارد. در ادامه به معرفی برخی از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در عباس آباد در این مرکز خواهیم پرداخت.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در عباس آباد

برای افزایش اطمینان جهت بالا رفتن کارایی تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد ابتدا می بایست میزان کیفیت خدمات یک مرکز را سنجید. خدماتی که در حوزه برای تعمیر ماشین لباسشویی  آبسال در عباس آباد ارائه می شود می تواند انتخاب مرکز برای مشتریان اثر گذار باشد. در واقع افراد با وجود افزایش تعداد مراکز در زمینه تعمیر لباسشویی، تردیدات زیادی را با خود به همراه دارند که کیفیت نقشی موثر در آن ایفا خواهد نمود.

جهت افزایش اطمینان به مرکز تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد می توان میزان تخصص کارشناسان را در این مجموعه سنجید. این مجموعه با وجود آموزش های تخصصی که در زمینه تعمیر لباسشویی و سایر لوازم خانگی آبسال ارائه می دهد یکی از مراکز پیشروی متخصص در تهران به شمار می رود. در واقع کارشناسان مرکز هومیکسو برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در عباس آباد به صورت کاملا تخصصی آموزش دیده اند و لذا میزان تخصص و دانش بالایی را در این کار دارند.

همچنین شناخت استاندارد های بین المللی نیز از دیگر امتیازات این مجموعه است که با در دسترس قرار دادن متخصصان بر کیفیت خدمات افزوده است. هر یک از افراد در کار تخصصی مرکز تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد به صورت کامل آموزش دیده و استاندارد های اجرایی را رعایت می کنند. با این شرایط آسیب کمتری به هر یک از لوازم خانگی حین تعمیر وارد می شود و در نهایت راندمان کار بالا خواهد رفت.

از سوی دیگر تجهیزات مورد استفاده در تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد کاملا به روز بوده و از دقت بالایی برخوردارند. از آنجا که تکنولوژی در محصولات و لوازم خانگی آبسال حرف اول را می زند لذا بالا رفتن دقت تجهیزات جهت عیب یابی موثر هنگام تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در عباس آباد اهمیت فوق العاده ای می یابد که در این مجموعه به آن توجه شده است.

تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در عباس آباد

امروزه برای تعمیر لباسشویی آبسال در عباس آباد نیازی به حضور در مرکز نیست و کارشناسان به محل و منزل مشتریان جهت ارائه خدمات تخصصی اعزام می شوند. به همین خاطر افراد می توانند به جای صرف هزینه های بالا در این زمینه تنها زمانی را برای دریافت خدمات اختصاص دهند تا تعمیر ماشین لباسشویی  آبسال در عباس آباد با سرعت بیشتری همراه گردد. خدمات این مجموعه در تمامی روز های هفته در دسترس خواهد بود.

نکات ایمنی در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی  آبسال

 • محل قرارگیری ماشین لباسشویی نباید در معرض آفتاب، گرمای شدید، رطوبت یا بارندگی باشد.
 • قبل از روشن کردن و استفاده از دستگاه، دقت نمایید که شیر ورودی آب باز باشد.
 • این وسیله از آن دسته لوازم خانگی هایی است که حتما باید در هنگام نصب به فاصله ی آن تا دیوار پشتی و همچنین تراز بودن آن و سیم مرتبط با زمین ( ارت ) توجه داشت.
 • یکی دیگر از نکات ایمنی که منجر به افزایش طول عمر مفید ماشین لباسشویی نیز خواهد شد، این است که بعد از اتمام عملیات شستشو درب مخزن باز گذاشته شود تا رطوبت ایجاد شده، خارج گردد. همچنین از پودر مخصوص این دستگاه استفاده شود و هر از گاهی قسمت جا پودری نیز با دستمال مرطوب کاملا تمیز شود.

به دلیل اینکه هنگام استفاده از مواد شوینده هایی که مخصوص دستگاه نیست بخش هیدرواستات دستگاه آسیب می بیند حتما از مواد شوینده ای که مختص ماشین لباسشویی است استفاده کنید.

ممکن است مشکلات مختلفی برای ماشین لباسشویی آبسال به وجود بیاید. هرگونه مشکل به وجود آمده برای دستگاه شما توسط تعمیرکاران اختصاصی آبسال در نمایندگی لباسشویی آبسال قابل رفع بوده و تعمیرات کلیه مدل ها و ظرفیت های لباسشویی آبسال پذیرفته می شود. این مشکلات که برخی از آنها شایعترند در اینجا ذکر شده اند:
• نچرخیدن دیگ لباسشویی
• نشتی یا آبریزش لباسشویی
• لرزش و تکان های شدید لباسشویی در حین کار
• جمع شدن آب در لباسشویی
• عمل نکردن دکمه های لباسشویی
• متوقف شدن لباسشویی در اواسط سیکل
• و…

چرا لباسشویی آبسال سر و صدا میکند و برای تعمیر چه باید کرد؟

اگر لباسشویی سر و صدا ایجاد می کند، برای تعمیر لباسشویی آبسال در منزل از نکات زیر استفاده نمایید:

 1. علت سر وصدا می­تواند به علت خرابی پمپ مربوط باشد.
 2. ضربه محکم و ناگهانی با پیچ گوشتی به پد وارد کنید و پمپ را از شفت موتور بیرون بکشید، سپس اتصالات الکتریکی را از موتور جدا کنید.
 3. یک سوپاپ شکسته نیز می­تواند علت این اتفاق باشد.
 4. جهت تعویض سوپاپ با کارشناسان نمایندگی لباسشویی آبسال تماس بگیرید.
 5. وظیفه لاستیک اطراف درب لباسشویی ایجاد فاصله میان مخزن و بدنه لباسشویی است.
 6. در صورتی که این فاصله به میزان استاندارد نباشد هنگام چرخش مخزن صدای ناهنجاری تولید می­شود.
 7. لاستیک اطراف درب به مرور زمان به علت پوسیدگی ممکن است دچار پارگی شود.

 

جهت تعمیرماشین لباسشویی آبسال در مرکزتهران با شماره زیر تماس بگیرید :
021-88592650

همچنین میتونید از طریق ثبت سفارش درخواست خود را اعلام نمایید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین های ما با شما تماس بگیرند.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *