تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد

 

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد تیم هومیکسو در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

قطعات استفاده شده به منظور تعویض قطعات برای تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد اصل و اورجینال بوده و متخصصین خدمات تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد و همچنین در سراسر نقاط تهران ارائه می کنند.

دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی تکنوکیت

 

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد برنامه های شستشوی ظرفشویی تکنوکیت را به شرح زیر معرفی می کند. در این بخش از مقاله دفترچه آموزش فارسی راهنمای ماشین ظرفشویی تکنوکیت به امکانات آن میپردازیم :

ظرفشویی تکنوکیت دارای سیستم ضدعفونی کردن ظروف می باشد.

در ظرفشویی  تکنوکیت دکمه «شستشوی بهداشتی»  وجود دارد که با ضدعفونی کردن ظروف، آلودگی های باکتریایی را کاهش داده و به شما در شستشوی بهداشتی ظروف اطمینان می دهد.

از دیگر امکانات ظرفشویی تکنوکیت باید گفت هنگام مرحله پایانی آبکشی، دمای آب را به بالای 70 درجه سانتی ‌گراد می ‌رساند و با نگهداشتن آب در این دما برای یک مدت زمان، باعث شستشوی دقیق ظروف می شود.

اگر تعداد کمی ظرف دارید که زیاد کثیف نشده اند و به شستشوی زیادی نیاز ندارد، سیستم شستشوی سفارشی یک ساعته در ماشین ظرفشویی تکنوکیت باعث سرعت بیش تر در شستن وخشک شدن می شود.

در ماشین ظرفشویی تکنوکیت برای اینکه از تمیز شدن ظروف اطمینان حاصل شود سیستم چرخه شستشو خودکار وجود دارد .

از امکانات ویژه ماشین ظرفشویی تکنوکیت وجود سنسور برای تشخیص میزان کثیفی و مقدار غذای باقی مانده است که بطور خودکار عمل کرده و فعال شدن گزینه های  شستشو، آبکشی و خشک کردن را به عهده دارد به این ترتیب صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین افزایش کارایی را خواهیم داشت

ماشین ظرفشویی تکنوکیت دارای فناوری محو اثر انگشت است که به شما اطمینان می دهد که تمامی لکه ها از بین برده شده است. این سیستم از پابرجا ماندن اثر انگشت و سایر لکه ها بر روی ظروف جلوگیری کرده و در صورت وجود لکه آنها را پاک می کند.

انواع قطعات ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT

قطعات ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT بطور کلی به سه دسته کلی تقسیم می شود. قطعات کنترل کننده دستگاه، قطعات مصرف کننده و قطعات انتقال دهنده، همانطور که از نام هر دسته از این قطعات ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT مشخص می باشد، کارایی ها نیز مشخص است.

قطعات ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT کنترل کننده

این قطعات کنترل عملکرد ماشین ظرفشویی را بر عهده دارند. در صورتی که در ماشین ظرفشویی مشکلی ایجاد شود این قطعات کنترل کننده باعث می شوند تا ماشین ظرفشویی متوقف شود.

قطعات ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT مصرف کننده

قطعات مصرف کننده در ماشین ظرفشویی قطعاتی هستند که با اتصال برق کارشان آغاز می شود و عملیات شستشو انجام می شود. قطعاتی مثل مخزن، پمپ و المنت ها.

قطعات ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT انتقال دهنده

این قطعات ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT مابین قطعات کنترل کننده و مصرف کننده قرار گرفته اند که باعث انتقال پیام از کنترل کننده ها به مصرف کننده ها می شوند: قطعاتی مثل سوکت ها و کابل های ماشین ظرفشویی.

تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT

با توجه به مواردی که پیشتر در مورد نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT عنوان شد که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت دارد، در ادامه با جزئیات بیشتر اشاره می شود.

  • ماشین ظرفشویی پس از شستشو آن ها را بدرستی خشک نمی کند: در این حالت سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی تکنوکیت معیوب شده است و نیاز به تعمیر یا جایگزینی قطعه توسط نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد را دارد.
  • ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT بدرستی آب را تخلیه نمی کند: در این صورت به احتمال زیاد پمپ آب ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت کارشناس را دارد.
  • ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT بدرستی ظروف را تمیز نمی کند: در صورتی که ماشین ظرفشویی تکنوکیت شما ظروف را تمیز نمی کند ممکن است مشکل از عدم پاشش درست آب در مخزن یا حتی از کیفیت پایین مواد شست و شو باشد.
  • ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT روشن نمی شود: در بسیاری از مواقع مشکل از سیستم برقی و برد ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT می باشد که سرویس کار می بایست تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT را با دقت انجام دهد.
  • دکمه های ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT درستی عمل نمی کند: در این صورت برد ماشین ظرفشویی دچار ایراد شده است و نیاز است تا کارشناس تعمیر برد ماشین ظرفشویی را انجام دهد.

نمایندگی تکنوکیت در جنت آباد

 

تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت

تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت

اگر ماشین ظرفشویی تکنوکیت شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی ظرفشویی تکنوکیت در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت  در جنت آباد از این خدمات بهره ‌مند شوید.

اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌ شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش ظرفشویی تکنوکیت بهره ‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران و یا با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی tecnokit در جنت آباد

مزایای خدمات تعمیرات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد

  1. وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی
  2. استفاده از قطعات اصلی
  3. ضمانت تعمیرات
  4. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
  5. داشتن متخصصین مجرب که تخصص شان فقط تعمیرظرفشویی تکنوکیت است.

در صورت بروز مشکل در ماشین ظرفشویی تکنوکیت شما، و نیاز پیدا کردنش به تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و به منظور تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد با کارشناسان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد به شماره تماس 44287993 تماس حاصل کنید تا خدمات تعمیر شما را در اسرع وقت به انجام برسانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در جنت آباد کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *