لباسشویی

تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی و تعمیرات ماشین لباسشویی

این مجموعه با داشتن تکنسین های مجرب و با داشتن مجوز های رسمی قادر به خدمات رسانی در زمینه  تعمیر لباسشویی اتوماتیک و مکانیکی کلیه برند ها میباشد.و تعمیرات ماشین لباسشویی خود را زیر نظر نمایندگی و با تعمیر کاران مجرب و با تجربه شرکت هومیکسو که دوره های تعمیرات انوتع ماشین لباسشویی را دیده اند.

لازم به ذکر است کلیه اجناس تعویضی فابریک بوده و مربوط همان برند میباشد.

شرکت هومیکسو متخصص در تعمیرات لباسشویی با داشتن شعبه های مختلف در تهران در اسرع وقت جهت تعمیرات لباسشویی شما به منزلتان مراجعه میکنند.

تاریخچه لباسشویی

اولین دستگاهی که بشود نام آن را ماشین لباسشویی گذاشت در حدود سال 1769 در فرانسه اختراع شد که با تصور امروز ما از لباس شویی تفاوت بسیار داشت و یک محفظه بود که با نیروی دست فعال میشد و این روند توسعه به کندی ادامه داشت تا اینکه در اوایل دهه 1900 استفاده از موتور الکتریکی در لباس شویی آغاز شد و روند توسعه سرعت بیشتری گرفت و کم کم استفاده از مخزن استیل در آن، استاندارد شد. در مورد اولین عرضه کننده لباسشویی تجاری باید گفت شرکت آمریکایی ویرپول ادعای اولین بودن را دارد.

انواع ماشین لباسشویی

لباسشویی اتوماتیک درب از روبرو

یا به عبارتی درب شیشه ای که در رنگها و ظرفیتهای مختلف ارائه میشود.

لباسشویی درب از بالا

لباسشویی دوقلو درب از بالا که دو درب جداگانه برای شستشو و خشک کن دارد.

دغدغه های مرتبط با نقص فنی و مشکلات فنی ماشین لباسشویی همواره دغدغه بسیاری از افراد بوده است که برای رفع مشکلات باید به تکنسین فنی تعمیرات لباسشویی در تعمیرگاه مجاز مرکزی مراجعه نمایند تا اقدامات لازم در زمینه تعمیرات و عیب‌یابی آن صورت گیرد

تعمیر لباسشویی

تعمیرات ماشین لباسشویی

ویژگی های مرکز تعمیر لباسشویی

ما مفتخریم که

تعمیرات در منزل

کلیه تعمیرات لباسشویی شما را در محل و بدون خارج کردن دستگاه از منزل شما انجام میدهیم.

استفاده از قطعات اورجینال

کلیه قطعات مورد نیاز برای تعمیرات لباسشویی شما از طرف شرکت تامین میگردد. بوده و شرکت چون زیر نظر نمایندگی اصلی میباشد تمامی قطعات اورجینال استفاده خواهد شد.

شعی مختلف در سراسر تهران

به دلیل داشتن چندین نمایندگی تعمیرات لباسشویی در مناطق مختلف کلیه تعمیرات در همان روز انجام میگیرد. در بیشتر از 20 منطقه به صورت فعال آماده سرویس دهی میباشیم.

سرویس در تمامی روزهای هفته

خدمات ماشین لباسشویی شما را در به نحو احسن انجام میدهیم و در تمامی روزهای هفته حتی روزه های تعطیل آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی میباشیم و این اطمینان را به شما میدهیم که رضایت کاملی از انتخاب خود خواهید داشت.

تعمیرکاران باتجربه و متخصص

تمامی تعمیر کاران متخصص  شرکت در امر تعمیرات انواع ماشین لباسشویی بالای 10 سال تجربه را دارند و هر سال در دوره های هر برندی شرکت کرده و علم و مهارت خود را به روز میکنند.

زمان کوتاه در عیب یابی

از آنجایی که تمامی تعمیر کاران از تجربه بالایی برخوردارند در زمان کوتاهی میتوانند عیب دستگاه را متوجه شوند و سریع تر آن را تعمیر کنند.

امروزه ماشین لباسشویی یکی از مهمترین لوازم در هر خانه ای به حساب می آید به نحوی که زندگی بدون این وسیله کاربردی بسیار سخت و مشکل میباشد و البته به سبب قیمت نسبتا بالای آن، پس از خراب شدن باید به فکر تعمیر ماشین لباسشویی بود نه تعویض آن. اما یکی از موارد مهم پس از خرابی لباسشویی این است که به چه تعمیرگاهی میشود اعتماد کرد که پس از فرستادن تعمیرکار لباسشویی و درست کردن آن، چند ماه دیگر دوباره از همان قسمت دچار مشکل نشویم. تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی  با 25 سال سابقه و متخصصین مجرب و حرفه با ضمانت بهترین خدمات این نگرانی را بر طرف کرده است.

 

 هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی

تلاش ما بر این است که در کمترین زمان با مناسب ترین هزینه مشکل شما رفع گردد.

شما می توانید در زمان تماس تلفنی و صحبت با همکاران از هزینه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی اطلاع یابید. البته ما با درک شرایط اقتصادی، سعی بر ارائه خدمات با ارزان ترین حالت ممکن را داریم. هزینه دریافتی بابت تعمیرات ماشین لباسشویی شما بستگی به خرابی دستگاه میباشد، امیدواریم که افتخار رضایت شما را به دست آوریم.

تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی

 نکات مهم تعمیرات ماشین لباسشویی

دور ماشین لباسشویی می‌بایست توسط متخصص تعمیرات ماشین لباسشویی برای بررسی وضعیت شیلنگ‌ها و اجزاء الکترونیکی داخل کابینت دستگاه بسته به مدل جای گیری هر یک مورد ارزیابی قرار گیرد.

اگر پس از کشیدن دکمه تایمر چراغ ماشین لباسشویی روشن نشود و عملکردی از دستگاه مشاهده نگردد، احتمال دارد کابل یا سیم‌های رابط معیوب باشد که در اینصورت باید تعویض صورت بگیرد. کلید قطع و وصل می‌تواند خراب شده باشد که در اینصورت باید آن را تعویض کرد. همچنین محل اتصال هادی‌ های کابل رابط در ترمینال‌ها باید به دقت بررسی شده و در صورت وجود نقص فنی تعویض آن انجام شود.

اما اگر میکروسوئیچ خراب شده باشد ابتدا وضعیت پلاتین ها باید توسط کارشناس تعمیرات لباسشویی مورد تست قرار گیرد و در صورت معیوب شدن میکروسوئیچ باید تعویض شود و اگر زبانه قفل‌دار به خوبی فشار لازم را بر روی اهرم میکروسوئیچ وارد نمی‌کند در این صورت باید رفع نقص صورت گیرد.

 

مشکلات متداول ماشین لباسشویی

بیشترین مشکلاتی که برای مشتریان در ارتباط با تعمیر لباسشویی به وجود می آید به شرح زیر می باشد .

۱ : لباسها را خوب نمیشوید .

۲ : دیگ لباسشویی نمیچرخد .

۳ : لباسشویی روشن نمیشود .

۴ : لباسشویی برق میدهد .

۵ : ماشین لباسشویی در حین کار صدا میدهد و تکان میخورد .

۶ : درب لباسشویی بسته نمیشود .

۷ : درب لباسشویی قفل شده و باز نمیشود .

۸ : ماشین لباسشویی صدا میدهد .

۹ : تایمر لباسشویی خراب شده است .

۱۰ : لاستیک درب لباسشویی دچار مشکل شده .

۱۱ : تسمه ماشین لباسشویی پاره شده است .

۱۲ : کمک ماشین لباسشویی خراب شده است .

در صورت بروز هر ایرادی برای ماشین لباسشویی شما با هر برندی، تکنسین های با تجربه شرکت هومیکسو حتی در روزهای تعطیل و در سراسر تهران در کمترین زمان ممکن برای تعمیر لباسشویی در محل حاضر میشوند.

با پر کردن قرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان مرکز با بررسی دقیق از نوع خرابی تکنسین مربوطه را برای تعمیر لباسشویی به محل مورد نظر شما اعزام خواهند کرد.و یا با شماره های زیر تماس بگیرید:

02122737566

02177114767

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

16 thoughts on “تعمیر لباسشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *