تعمیر لباسشویی فاگور

تعمیر لباسشویی فاگور در پاسداران

تعمیر لباسشویی فاگور در پاسداران

 

تعمیر لباسشویی فاگور

تعمیر لباسشویی فاگور

تعمیر لباسشویی فاگور در پاسداران توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پاسداران در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر تیم هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در پاسداران ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی فاگور

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی شما با مطالعه ی دفترچه ی راهنمای آن می توانید خیلی از مشکلات مربوط به لباسشویی را برطرف کنید و در غیر اینصورت برای حل مشکل لباسشویی بهتر است با متخصص مجرب تماس بگیرید.

به چه علت ماشین لباسشویی پر آب نمی‌شود؟

علت این مشکل می‌تواند از شیلنگ ورودی آب ماشین لباسشویی باشد. مسدود شدن فیلترها و همچنین اتصال نادرست شیلنگ ها هم به پر نشدن ماشین لباسشویی کمک می‌کنند. کم بودن فشار آب و خراب شدن و پارگی شیلنگ آب نیز از دلایل پر نشدن ماشین لباسشویی می‌باشند. اگر مشکل از شیلنگ باشد با تعویض آن مشکل به راحتی قابل رفع است. در چنین حالتی که نمیدانید ایراد از کجاست و قادر به برطرف کردن مشکل نیستید از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی کمک بگیرید.

وجود نشتی آب

نشت کردن آب ممکن است بخاطر شیلنگ آب باشد، یا اینکه مشکل از نشت پمپ تخلیه است. اگر شیلنگ تخلیه ایراد داشته باشد یا اتصالات آن به طور مناسبی نباشند احتمال آنکه آب بجای تخلیه شدن روی زمین بریزد وجود دارد. توصیه می ‌کنیم اگر از معیوب بودن شیلنگ اطمینان دارید، هر چه سریع تر نسبت به تعویض آن اقدام نمائید چرا که عملکرد ماشین لباسشویی را مختل می‌کند.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی فاگور

  • برنامه شستشو شروع نمی‌شود.
  • ماشین لباسشویی پر نمی‌شود.
  • چرخه چرخشی یا دورانی درام کار نمی‌کند.
  • وجود نشتی آب
  • تخلیه نشدن ماشین لباسشویی
  • سر و صدای غیر عادی و ناخوشایند ماشین لباسشویی
  • شستشو انجام گرفته است ولی لباسها هنوز هم کثیف هستند.
  • ماشین لباسشویی بوی تند و زننده ای دارد.

ریست لباسشویی فاگور

ماشین های لباسشویی بدون دکمه ریست

اگر به کلید اتصال برق ماشین لباسشویی دسترسی ندارید تا بصورت دستی آن را ریستارت کنید برق را به کلی قطع کنید. بسته به مدل ماشین لباسشویی یا راهنمای مصرف کننده همراه آن برق را از ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه قطع کنید. برای ماشین های لباسشویی با کنترل دکمه ای، چرخنده را بصورت ساعتگرد بچرخانید و اصلا آن را روی حالت Final Spin یا همان نهایت چرخش قرار ندهید. با دکمه های کنترل لباسشویی چرخه شستشو را روی هر چیری بجز Spin قرار دهید. بررسی کنید که آب وارد ماشین لباسشویی می شود. برق را مجددا وصل کنید، ماشین لباسشویی را روشن کنید. در برخی مدل ها نیاز است که درپوش را پس از وصل کردن ماشین لباسشویی ۶ بار باز و بسته کنید.

زمانی که دکمه ریست کار نمی کند

در برخی موارد پس از ریست کردن ماشین لباسشویی چه از طریق دکمه یا بصورت دستی (بیرون کشیدن از برق) اتفاقی نمی افتد. شاید ماشین لباس شویی شما مشکلی داشته باشد و یا قسمتی از آن معیوب شده باشد که آن را از کار کردن باز می دارد. سوئیچ درب، قفل کننده ها و تایمر از قسمت های رایچی هستند که در این خرابی ماشین لباسشویی نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. تکنسین های نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی می توانند این قسمت ها را به راحتی تعویض و تعمیر کنند.

آموزش تعمیر لباسشویی فاگور در پاسداران

آب ماشین لباسشویی  فاگور به درستی تخلیه نمی شود

وقتی این مشکل پیش می آید، که پمپ تخلیه شما معیوب شده و یا تسمه دستگاه پاره شده باشد، حتی ممکن است شیلنگ تخلیه دستگاه مسدود شده باشد که آب باقی مانده در ماشین لباسشویی فاگور را تخلیه نمیکند.

سبد ماشین لباسشویی  فاگور به درستی نمی چرخد و یا اصلاً کار نمیکند

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی  فاگور به درستی نمیچرخد و یا کلا کار نمیکند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب ، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط ، پارگی و یا بریدگی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه میباشد.

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پاسداران

 

تعمیرات لباسشویی فاگور

تعمیرات لباسشویی فاگور

از ویژگی های خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پاسداران به شرح زیر می  باشد :

 

گارانتی سرویس و تعمیرات

 

اگر خرابی دوباره ماشین لباسشویی فاگور شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه هومیکسو تماس گرفته باشید طبق گارانتی نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پاسداران تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعمیرات لباسشویی شما در محل

 

بهتر است دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی فاگور خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پاسداران هومیکسو متخصص مجرب را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال میکند.

تعیین زمان خدمات توسط شما

 

بعد از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی فاگور خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه ی خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

 

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی فاگور شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی فاگور شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پاسداران به شماره تماس 22737566 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی فاگور در پاسداران شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر لباسشویی فاگور در پاسداران کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *