تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه

 

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه با تضمین کیفیت و با مناسب ترین قیمت خدمات تعمیر جاروبرقی توسط تیم متعهد و مجرب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه هومیکسو در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می شود.

تیم ما به منظور تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه در محل مورد نظر شما حاضر می شوند تا نیازی به جابجا کردن دستگاه و مراجعه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه نداشته باشید.

با این کار در وقت و هزینه ی شما نیز صرفه جویی می شود. در ابتدای مطلب  به روش ارتباط ما با مشتری اشاره شد. تعمیر جاروبرقی در محل محاسن زیادی دارد. مثلا می توان گفت از نظر اتلاف وقت بسیار به صرفه است.

تعمیر قطعات جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه

لوازم جاروبرقی الکترولوکس

برای آموزش تعمیرات موتور جاروبرقی در ابتدا باید با قطعات و اجزای موتور جاروبرقی آشنا باشیم و نحوه ی عملکرد آن را بدانیم :

سیم پیچ : سیم پیچ موتور باعث عمل کردن آهن ربایی و چرخش کلکتور می شود ، بطوری که زمانی که برق وصل می شود با ایجاد حالت آهنربایی باعث گردش می شود.

کلکتور: کلکتور یک صفحه ی چرخان میباشد که درون بلبرینگ ها توسط یک میله ی نازک ثابت می شود.

پروانه : پروانه در موتور جاروبرقی وظیفه ایجاد مکش در جاروبرقی را دارد، شکستن یا جابجا شدن پروانه میتواند باعث کم شدن مکش جاروبرقی شود .

ذغال جاروبرقی : وظیفه ی اتصال برق به کلکتور را دارد ، ذغال میتواند باعث جرقه ی موتور جاروبرقی شود.

بلبرینگ موتور جاروبرقی : دو عدد بلبرینگ برای ثابت نگه داشتن موتور کلکتور در موتور تعبیه شده است ، خرابی این بلبرینگ ها باعث افزایش صدای جاروبرقی میشود .

تعمیر موتور جاروبرقی الکترولوکس

 

برای عیب یابی موتور جاروبرقی به ابزار مخصوص مانند: گیره نگهدارنده ، برق 110 ولت و سیم تست نیاز است .

باید در ابتدا موتور را در گیره ثابت کرده و سپس توسط سیم تست به برق 110 ولت متصل کرد .

مراقب باشید محل قرار گیری موتور کاملا ثابت و بدون اتصال به زمین باشد .

با توجه به مشاهده کارکردن موتور میتوان محل معیوب را تشخیص داد .

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه جهت تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه موارد زیر را برای رفع عیب فیلتر جاروبرقی الکترولوکس ارائه می کند :

 

 جاروبرقی الکترولوکس مکش کمی دارد؟

اگر شما هم با این مشکل مواجه هستید خیلی نگران نباشید معمولا راه حل ساده ای برای رفع آن وجود دارد، بخصوص اگر دستگاه را تازه خریداری کرده اید و خیلی از عمر آن نمی گذرد. مشکل مکش ضعیف می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما عمده ترین آن پر شدن کیسه یا مسدود شدن مسیر شیلنگ جاروبرقی است. کیسه اگر پر باشد باید تخلیه یا تعویض شود. در غیر این صورت به سراغ شیلنگ دستگاه بروید.

شیلنگ جاروبرقی را بررسی کنید تا در دهانه ی آن یا در مسیر شیلنگ چیزی گیر نکرده باشد. گاهی هم رسوبی از گل و لای موجب این مساله می شود که به همین دلیل توصیه می کنیم زمین یا فرش خیس را با جاروبرقی تمیز نکنید. دلیل رایج دیگر تجمع کرک و مو در دهانه و روی برس جارو برقی است. این قسمت را خیلی ساده با دست یا قیچی تمیز کنید بدون اینکه به برس آسیب بزنید.

در نهایت به سراغ فیلتر جاروبرقی بروید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید. در این قسمت نحوه ی تعویض فیلتر را آموزش داده ایم. در موارد دیگر برای تعمیر جارو برقی الکترولوکس در منزل بهتر است تعمیر آن را به عهده ی متخصصین نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه بسپارید .

نمایندگی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه

بررسی نکات ایمنی در دفترچه راهنمای استفاده از جاروبرقی الکترولوکس به شرح زیر است:

برای استفاده از جاروبرقی آن را به صورت مستقیم به پریز برق متصل کنید.

برای کشیدن جاروبرقی الکترولوکس از سیم دوشاخه برق آن کمک نگیرید.

حتما باید قبل از شروع برای جارو زدن بررسی کنید که کیسه دستگاه پر نباشد.

از استفاده از جاروبرقی برای کشیدن اجسام نوک تیز استفاده نکنید.

 

نکات مهم در استفاده و نگهداری و کیفیت جاروبرقی الکترولوکس

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر جاروبرقی الکترولوکس توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:

  • از جاروبرقی به صورت مداوم و چند ساعت پشت سر هم استفاده نکنید.
  • مطمئن شوید که سر لوله جاروبرقی با آشغال مسدود نشده باشد.
  • دستگاه را به صورت ناگهانی به این طرف آن طرف نکشید. این کار می تواند باعث پاره شدن پرده جاروبرقی شود.
  • آشغال های بزرگ را با جاروبرقی جمع نکنید این کار ممکن است باعث گرفتگی لوله و یا خرطومی دستگاه شود.

تعمیر برس جاروبرقی الکترولوکس

 

تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس

خراب شدن قطعات جاروبرقی الکترولوکس ، مهم‌ترین دلیل برای تعویض آن‌ها است. اما همواره نباید منتظر خراب شدن این وسایل بود. چراکه یک وسیله ممکن است دچار آسیب شود و با این حال برای مدت زیادی به کار خود در دستگاه ادامه دهد. شاید وسیله آسیب دیده نیاز ما را برطرف کند؛ اما به مرور منجربه از بین رفتن اجزای داخلی دستگاه خواهد شد. از همین رو باید قطعه معیوب را در مراحل اولیه آسیب تعویض نماییم.

اما این موضوع در مورد برخی لوازم جاروبرقی مانند کیسه و فیلتر و حتی در برخی موارد در مورد پارویی جاروبرقی الکترولوکس نیز صدق نمی‌کند. این لوازم جزو لوازمی هستند که نباید منتظر خراب شدن آن‌ها بود و بهتر است به‌صورت دوره‌ای تعویض شوند. چرا که عملکرد آن‌ها به‌طور مستقیم در عملکرد نهایی موتور جاروبرقی الکترولوکس تأثیرگذار است. بنابراین می توان با خرید لوازم جاروبرقی الکترولوکس از نمایندگی معتبر، دستگاه خود را پیش از هر آسیب جدی، تعمیر کنید.

در صورت بروز مشکل در جاروبرقی شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با مرکز تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه به شماره تماس 44287993 تماس حاصل کنید تا کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه برای انجام دادن خدمات تعمیر در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه ی تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در صادقیه کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *