تعمیر لباسشویی, لباسشویی

تخلیه لباسشویی

 تخلیه لباسشویی

اگر در طول استفاده از لباسشویی، با مشکلی مانند تخلیه نشدن آب لباسشویی یا عدم تخلیه لباسشویی مواجه شده باشید. و جمع شدن آب در لباسشویی و عدم تخلیه ان شما را عصبی کرده بهترین کار ریست کردن برنامه و در صورت درست نشدن تماس با تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی میباشد.
یقیناً کلافه می‌شوید و در پی راه حلی برای این مشکل می‌گردید؛ زیرا در صورت خالی نشدن آب لباسشویی، نمی‌توانید لباس‌های مورد نظر را با این وسیله مورد شستشو قرار دهید.

علائم خرابی پمپ تخلیه لباسشویی

بهتر است بدانید که علائم خرابی پمپ تخلیه آب لباسشویی چیست. با دانستن این علائم، می‌توانید به سرعت تشخیص دهید که، مشکل از پمپ است یا قطعه‌ای دیگر.

کد خطا و ارور‌های مربوط به خرابی پمپ تخلیه

در لباسشویی‌های امروزی، اگر مشکلی در سیستم و عملکرد دستگاه وجود داشته باشد، کدخطا و ارور‌هایی روی صفحه نمایش ظاهر می شود. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی  ارور‌های مربوط به خرابی پمپ تخلیه، در ماشین لباسشویی‌های مختلف بپردازیم. هر زمان با کدخطا‌های گفته شده روبرو شدید، باید بدانید مشکلی در پمپ تخلیه وجود دارد.

  • کد F21 تا F24 در لباسشویی
  • کد E23 در لباسشویی
  • کد DE یا OE در لباسشویی
  • کد E5 در لباسشویی

 

برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کلیک کنید.

جمع شدن آب در لباسشویی

جمع شدن آب در لباسشویی

عدم تخلیه لباسشویی می‌تواند به دلیل وجود مشکلات متعددی باشد، که عملکرد صحیح این وسیله کاربردی را مختل می‌کند.
در حقیقت نمی‌توان یک دلیل واضح و مشخص را به عنوان دلیل اصلی خالی نشدن آب لباسشویی در نظر گرفت.

با ما همراه باشید و با برخی از علت‌های تخلیه نشدن آب لباسشویی بیشتر آشنا شوید.

عدم کارکرد صحیح پمپ تخلیه، در تخلیه نشدن آب لباسشویی تأثیرگذار خواهد بود؛ زیرا در صورتی که این پمپ خراب شده باشد و یا به دلایل خاصی، انسداد در پمپ تخلیه به وجود آمده باشد. آب درون ماشین لباسشویی به خوبی تخلیه نخواهد شد.
خالی نشدن آب لباسشویی، می‌تواند به دلیل پارگی یا انسداد شیلنگ تخلیه رخ داده باشد. برای اطمینان از سالم بودن شیلنگ تخلیه باید آن را از لباسشویی جدا کنید و سالم بودن آن را امتحان کنید.
آسیب دیدن یا پارگی تسمه پمپ تخلیه آب و تسمه محرک نیز می‌تواند سبب نگه‌داری آب درون ماشین لباسشویی شود.
برای بررسی بیشتر تخلیه نشدن آب لباسشویی، باید با نمایندگی تعمیرات لباسشویی تماس بگیرید. تا کارشناسان فنی در اسرع وقت برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی در محل مورد نظر حاضر شوند.

جمع شدن آب در لباسشویی

جمع شدن آب در لباسشویی، می‌تواند سبب از کار افتادن قطعات درونی دستگاه شود؛ زیرا تخلیه لباسشویی اگر به درستی انجام نگیرد در طولانی مدت، می‌تواند عملکرد مناسب لباسشویی را مختل کند.
چه بسا که به دلیل جمع شدن آب در لباسشویی، دستگاه بعد از مدت زمان مشخصی به طور کامل از کار بیفتد و با مشکلات جبران‌ناپذیری مواجه شود.

بنابراین به شما توصیه می شود جهت تعمیر پمپ تخلیه لباسشویی با تعمیرگاه مجاز نمایندگی تعمیرات لباسشویی تماس بگیرید زیرا از قطعات اورجینال و اصل برای تعمیر لباسشویی استفاده می‌کند.
و بعد از به اتمام رسیدن مراحل عیب یابی و تعمیر، نگرانی از بابت خراب شدن مجدد دستگاه وجود نخواهد داشت.
اما اگر قطعات پس از انجام تعمیرات لباسشویی با مشکل مواجه شده باشند، می‌توانید از خدمات پس از فروش برای دستگاه خود بهره بگیرید.

 

پمپ-تخلیه-لباسشویی

پمپ-تخلیه-لباسشویی

 

علت ماندن آب داخل ماشین لباسشویی در انتهای برنامه یا در اواسط برنامه شستشو چیست؟ 

در حالتی که ماشین لباسشویی در انتهای برنامه یا در اواسط برنامه قرار دارد و آب در ماشین لباسشویی باقی می ماند به چند علت بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره میکنیم

 

۱فیلتر ماشین لباسشویی چک شود :

ممکن است به علت گیر کردن نخالات در فیلتر ماشین لباسشویی ، دیگر عملکرد مناسبی نداشته باشید و باعث شود آبد داخل ماشین لباسشویی بماند. برای تعویض فیلتر ماشین لباسشویی میتوانید از قسمت پایین لباس شویی اقدام به تعویض فیلتر نمایید.

 

۲خرطومی زیر دیگ ماشین لباسشویی چک شود :

باید همیشه به این نکته دقت داشته باشید که ممکن است نخلاتی که همراه با لباسهای خود داخل ماشین لباسشویی قرار میدهد در خرطومی دیگ ماشین لباسشویی قرار گیرند که بعد از مدتی از خروج آب جلوگیری خواهد کرد.

برای اطمینان از اینکه خرطومی لباسشویی شما هیچ گونه رسوب و نخلاتی داخلش قرار نگرفته با دست باید خرطومی را فشار دهید و آن را بررسی نمایید.

 

۳پروانه پمپ ماشین لباسشویی بررسی شود :

همانطور که اشاره کردیم وجود هرگونه شی دیگر در بین لباس ها باعث انسداد و عدم کار کردن پروانه پمپ ماشین لباسشویی خواهد شد مثل : پوست پسته، دکمه ها، کش پول و ..

 

۴پمپ تخلیه  ماشین لباسشویی را بررسی کنید :

بعد از اینکه تمام مراحل بالا را امتحان کردید و بازهم مشکل پابرجا بود باید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید.که میتواندپمپ تخلیه ماشین لباسشویی خراب باشد. که باید اقدام به تعویض آن نمایید.

 

۵فضلاب داخلی منزل را چک کنید :

راه آب فاضلاب منزل مسدود شده است و اجازه تخلیه آب را نمیدهد. که باید نسبت به رفع انسداد اقدام نمایید.

 

کارشناسان فنی نمایندگی مجاز لباسشویی، از دانش روز دنیا جهت انجام تعمیرات لباسشویی برخوردار هستند. تا تعمیر و عیب یابی لباسشویی به بهترین نحو ممکن صورت بپذیرد.و علت جمع شدن آب در لباسشویی را به درستی تشخیص دهند.

مسلما تعویض پمپ تخلیه لباسشویی یکی از موارد تخصصی بوده که نه تنها به دانش تخصصی در زمینه قطعات و نحوه کار لباسشویی شما بستگی دارد، بلکه به تجربه امور فنی و تعمیراتی و همچنین ابزارآلات خاص نیز بستگی دارد.

گذشته از این موارد، امروزه با وجود تکنولوژی های پیشرفته ای که در ساخت ماشین های لباسشویی به کار می رود (بخصوص در مورد برندهای خارجی لباسشویی)، انجام تعمیرات بر روی این لباسشویی های مدرن تنها از افراد متخصص و حرفه ای برمی آید و سپردن کار به افراد تازه کار یا غیر حرفه ای تنها سبب خسارت به ماشین لباسشویی شما و نیز تشدید مشکل دستگاه می گردد.
هومیکسو از نمایندگی‌های متعددی در سطح شهر برخوردار است تا تعمیرات ماشین لباسشویی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل مشتری صورت بپذیرد و نیازی به حمل و نقل لباسشویی تا محل تعمیرگاه و صرف زمان و هزینه وجود نداشته باشد.

برای دریافت خدمات عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی، کافی است تا هم ‌اکنون با شماره تماس نمایندگی تعمیرات لباسشویی به شماره  77114767 تماس بگیرید.
تا کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات لباسشویی ، در اسرع وقت برای تعمیر لباسشویی نزد شما مراجعه کنند و ماشین لباسشویی را در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین هزینه تعمیر نمایندگی‌کنیم، از تعمیرات خودسرانه بپرهیزید و برای تعمیر و عیب یابی لباسشویی و مشخص شدن علت جمع شدن آب در لباسشویی با نمایندگی مجاز لباسشویی تماس بگیرید.

برای ارتباط با نمایندگی تعمیرات لباسشویی اینستاگرام ما را دنبال کنید.

مطالب مرتبط : تعمیر ماشین لباسشویی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تعمیر لباسشویی کلیک کنید.

جهت تعمیر لباسشویی با نمایندگی ماشین لباسشویی با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

77114767

44287993

با پر کردن فرم زیر جهت علت جمع شدن آب در لباسشویی خود تکنسین های ما با هماهنگی برای تعمیرات لباسشویی به منزل شما اعزام خواهند شد.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

1 thoughts on “تخلیه لباسشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *