نمایندگی فر اسمارت

تعمیر فر اسمارت

تعمیر فر اسمارت ، تعمیرات فر اسمارت

تعمیر فر اسمارت به دست تکنسین های نمایندگی تعمیرات فر اسمارت در کوتاه ترین زمان عیب یابی خواهد شد و ایراد دستگاه را به درستی تشخیص میدهند و همین نکته یکی از مهمترین نکات قبل از تعمیر فر میباشد ، تمامی تکنسین های فر اسمارت با دوره های آموزشی که برای بالا بردن سطح کیفی نمایندگی تعمیر فر اسمارت رفته اند میتوانند در کوتاه ترین زمان ایراد دستگاه را به درستی تشخیص دهند و از آسیب رساندن به دیگر قسمت های فر جلوگیری کنند ، پس در صورت بروز هر گونه مشکلی برای فر اسمارت شما با نمایندگی تعمیر فر اسمارت تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای تعمیرات فر اسمارت شما اقدامات لازم را اتخاذ کنند.

تعمیرات فر اسمارت

تعمیرات فر اسمارت

در ادامه به برخی از ایرادات و سوالات متداول شما عزیزان پاسخ میدهیم تا در مواجه شدن با این مشکلات علت را بدانید و برای رفع آنها به نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر فر اسمارت تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیرات فر اسمارت شما به محل مورد نظرتان اعزام شوند و مشکل فر شما را حل کنند.

تکنسین های مرکز تعمیر فر اسمارت تمام تلاش خود را کرده تا قطعه معیوب را تعمیر کنند و در صورت سوخته بود قطعه فقط آن را تعویض نمایند البته جای هیچگونه نگرانی از بابت تعویض قطعه نباشید چون تمامی قطعات قابل استفاده برای تعمیرات فر اسمارت از نمایندگی تعمیر فر اسمارت تهیه میشود که همگی اصل و اورجینال میباشد.

 

درب اجاق گاز یا فرگاز من به درستی بسته نمی شود.

 

این مشکل عمدتا به دلیل لولاهای تاشو یا ریلی معیوب بوجود می آید.

اگر درب اجاق بسته نمی شود، لولاهای آن ممکن است به تنظیم دوباره و یا کلا تعویض احتیاج داشته باشند. درصورتی که باید لولاها را تعویض نمایید، حتما به شما توصیه می کنیم که لولاهای هر دو سمت درب را تعویض کنید. زیرا در بسیاری اوقات خرابی یک سمت باعث خرابی سمت دیگر پس از گذر مدت زمانی کوتاه می گردد.

در بعضی موارد نیز ممکن است بست و درزگیر اطراف درب ها باشد که بدلیل زوال و از بین رفتگی مانع بسته شدن کامل درب اجاق می گردد. در این موارد نیز این بست ها باید به کلی تعویض شوند.

اجاق گاز من بطور یکنواخت پخت نمی کند!

اگر اجاق گاز شما نسبتا قدیمی است، غیر یکنواخت بودن پخت توسط اجاق را می توان به چفت و بست نشدن صحیح و بست معیوب اجاق نسبت داد. این ایراد موجب هدر رفت گرما از دستگاه می شود. مشکل می تواند با تعویض سیستم بست درب حل شود.

در اجاق های جدید و دستگاه هایی که به تازگی نصب شده اند، ممکن است نصب اشتباه و یا تهویه ناکافی دلیل بروز مشکل غیر یکنواختی پخت باشند. این موارد باید توسط متخصصین حرفه ای بررسی گردد.

مشعل های اجاق گاز روشن نمی شوند!

در این حالت احتمالا مشکل از فندک ها می باشد که با جرقه نزدن و روشن نشدن باعث احتراق گاز نمی شوند. فندک های معیوب باید توسط کارشناس بررسی شود و در صورت ممکن برای تعمیرات فرستاده شود. در صورت لزوم فندک ها را باید تعویض نمود.

المنت های حرارتی در اجاق های برقی کار نمی کنند!

 

نوع دیگری از اجاق های پخت و پز وجود دارد که همانند اجاق های دیگر بوده و تنها تفاوت در نحوه استفاده آنها از برق به جای گاز برای پخت و پز می باشد. در این اجاق های آشپزی تعدادی المنت حرارتی در سطح دستگاه قرار گرفته که همانطور که مشخص است این المنت های حرارتی با عبور جریان از آنها داغ شده و تولید گرما و حرارت می نمایند.

در صورتی که یکی از المن های حرارتی کار نمی کند، به سراغ یکی دیگر رفته و آن را تست نمایید. در صورتی که المنت های دیگر مشکلی در کارکرد خود نداشتند، المنت مورد نظر معیوب است. در این حالت مشکل بوجود آمده می تواند ناشی از سیم پیچ باشد که باید توسط مولتی متر بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد. همچنین ممکن است مشکل از پایانه ها و سوکت های متصل به سیم پیچ باشد که در این صورت به تعویض نیاز خواهند داشت.

تعمیر فر اسمارت

تعمیر فر اسمارت

اجاق گاز من گرم نمی شود!

یکی از متداول ترین مشکلات مربوط به اجاق گاز گرم نشدن آن است که می تواند بسیار جدی باشد. این مشکل می تواند از چندین عامل نشات بگیرد. رایج ترین دلیل این است که المنت حرارتی آسیب دیده و معیوب است و شما به یک المنت جدید نیازمندید.

برای اینکه مطمئن شوید که مشکل از المنت می باشد، اجاق گاز را روشن نمایید. اگر صدای فن را می شنوید و گریل نیز کار می کند اما هیچ گرمایی تولید نمی شود، پس به احتمال بسیار زیاد به یک المنت فن جدید نیازمند هستید.

در صورتی که گریل شما حرارتی تولید نمی کند اما اجاق شما گرم می شود، به یک المنت گریل جدید احتیاج دارید.

دلایل دیگری که گرچه چندان رایج نیست اما ممکن است باعث گرم نشدن اجاق باشد عبارتند از:

  • ترموستات اجاق معیوب، که به تعویض احتیاج دارد
  • ایرادی در سوئیچ انتخاب حالت اجاق
  • فیوز حرارتی معیوب و یا شکسته شده
  • ترموستات های ایمنی معیوب

در برخی از این موارد ممکن است امکان انجام تعمیر توسط خود شما وجود داشته باشد، هرچند برای این موارد هم توصیه ما تماس با تعمیرکاران باتجربه و دارای صلاحیت برای انجام تعمیرات می باشد. اما بسیاری از دلایلی که برای این مشکل ذکر شد جزء موارد تخصصی بوده و لازم است تعمیرکار باتجربه که دانش کافی داشته این خدمات را انجام دهد، چرا که از بروز آسیب های بیشتر به دستگاه شما جلوگیری می نماید.

اجاق گاز من بیش از اندازه گرم می کند و غذا را می سوزاند!

در صورتی که امکان تنظیم دمای اجاق را ندارید و یا اینکه این تنظیمات کنترل نمی شوند، ممکن است دمای فضای داخل اجاق بسیار بالا رفته و غذای شما بسوزد.

این امر معمولا به دلیل عیب در ترموستات دستگاه بوجود می آید. در این حالت ترموستات از کار افتاده است و لازم است که تعمیرکاران متخصص این قطعه را تعویض نمایند.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید و با پر کردن فرم زیر و برند فر  و شرح خرابی آن کارشناسان ما با بررسی مشکل به وجود آمده تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظر شما اعزام میکنند.

02177114767

02188592650

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *