تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در رسالت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در رسالت

 

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در رسالت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در رسالت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در رسالت توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در رسالت تیم هومیکسو در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

قطعات استفاده شده به منظور تعویض قطعات برای تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در رسالت اصل و اورجینال بوده و متخصصین خدمات تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در رسالت و همچنین در سراسر نقاط تهران ارائه می کنند.

دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی تکنوکیت

نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در رسالت برنامه های شستشوی ظرفشویی تکنوکیت را به شرح زیر معرفی می کند.

قرص ماشین ظرفشویی

یک قرص ماشین ظرفشویی معمولا شامل سه قسمت: پودر، مایع جلادهنده و نمک می باشد که اگر از قرص استفاده کنید دیگر نیازی به ریختن نمک و مایع جلادهنده نیست و فقط یک قرص را درون جای پودر یا کف ماشین ظرفشویی قرار می دهید و نشانگرهای مایع جلادهنده و نمک روشن است و مشکلی برای ظرفشویی به وجود نمی‌آید فقط نشانگر می باشند.

پودر ماشین ظرفشویی

مخزن پودر ماشین ظرفشویی روی درب دقیقا کنار مخزن مایع جلادهنده قرار دارد. که شما برای هر بار شستشو باید مخزن را پر کنید مخزن دو شیار دارد که اگر شما یک سبد را پر کنید، تا شیار اول که به اندازه ی یک قاشق غذاخوری می‌شود را از پودر پر کنید و اگر همه حجم ظرفشویی ۲ سبد را پر کردید باید تا شیار دوم یعنی حدودا ۲ قاشق غذاخوری پودر بریزید.

نحوه بررسی سختی آب

سختی آب در هر محله از هر شهر فرق دارد. برای تنظیم سختی آب از ورق مخصوص سختی سنج آب استفاده می‌کنیم. همیشه یک ورق داخل ماشین ظرفشویی نو می‌باشد.

تمام مناطق مشخص شده در ورقه مخصوص را به زیر آب فرو می‌بریم. توجه داشته باشید حداقل زمان ۵ ثانیه بوده و امکان تست این روش در آب روان وجود ندارد (در آب ساکن مانند لیوان) بررسی شود. ورقه را خارج کرده، آب اضافی آن را تکان می دهیم تا قطرات اضافی برداشته شوند. بعد از حدود ۱ دقیقه نوارهای سبز تغییر رنگ داده و به رنگ قرمز یا بنفش تبدیل خواهد شد. تعداد نوارهای تغییر رنگ یافته به قرمز یا بنفش را شمرده و با توجه به تنظیمات ماشین ظرفشویی، سطح سختی آبی را انتخاب می‌کنیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT

با توجه به مواردی که پیشتر در مورد نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT عنوان شد که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت دارد، در ادامه با جزئیات بیشتر اشاره می شود.

  • ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT بدرستی آب را تخلیه نمی کند: در این صورت به احتمال زیاد پمپ آب ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT دچار مشکل شده است و نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت کارشناس را دارد.
  • ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT روشن نمی شود: در بسیاری از مواقع مشکل از سیستم برقی و برد ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT می باشد که سرویس کار می بایست تعمیر ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT را با دقت انجام دهد.
  • ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT به درستی ظروف را تمیز نمی کند: در صورتی که ماشین ظرفشویی تکنوکیت شما ظروف را تمیز نمی کند ممکن است مشکل از عدم پاشش درست آب در مخزن یا حتی از کیفیت پایین مواد شست و شو باشد.
  • دکمه های ماشین ظرفشویی تکنوکیت TECNOKIT درستی عمل نمی کند: در این صورت برد ماشین ظرفشویی دچار ایراد شده است و نیاز است تا کارشناس تعمیر برد ماشین ظرفشویی را انجام دهد.
  • ماشین ظرفشویی پس از شستشو آن ها را بدرستی خشک نمی کند: در این حالت سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی تکنوکیت معیوب شده است و نیاز به تعمیر یا جایگزینی قطعه دارد.

نمایندگی تکنوکیت در رسالت

اگر ماشین ظرفشویی تکنوکیت شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل از آن کمک بگیرید تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی ظرفشویی تکنوکیت در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در رسالت از این خدمات بهره ‌مند شوید.

اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم ‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش ظرفشویی تکنوکیت بهره ‌مند شوید می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های مجاز در سراسر تهران و یا با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در رسالت تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی tecnokit در رسالت

مزایای خدمات تعمیرات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در رسالت

  1. وقت شناسی، خوش قولی، خوش برخوردی
  2. استفاده از قطعات اصلی
  3. ضمانت تعمیرات
  4. تعمیرات انجام شده با قیمت مناسب
  5. داشتن متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در رسالت که تخصص شان فقط تعمیرظرفشویی تکنوکیت است.

تعمیر تایمر لباسشویی تکنوکیت

 

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تعمیر ظرفشویی تکنوکیت

تایمر مغز ماشین لباسشویی می باشد. به این شکل که باید تمام برنامه ریزی ها را این قطعه انجام دهد. این قطعه از دو بخش موتور و اتصالات آن تشکیل شده است و در اکثر قطعات لباسشویی ها به شکل لباسشویی تکنوکیت TECNOKIT می باشند.

خرابی شیر ورودی آب از عوامل خرابی تایمر لباسشویی

آب مورد نیاز شستشو برای ماشین لباسشویی توسط شیر آب ورودی گرم و سرد تامین می‌شود. اگر در مرحله پیش از شروع شستشو (پر شدن دیگ از آب) یا در حین انجام شستشو، تایمر ثابت می‌ماند مشکل می‌تواند از شیر ورودی یا حتی شیلنگ متصل به آن باشد.

راه حل: ابتدا باید از عملکرد درست شیر ورودی مطمئن شوید، در صورتی که مشکلی وجود نداشت فیلتر و شیلنگ متصل به آن باید از لحاظ مسدود شدن بررسی و در صورت نیاز تعویض شوند.

در صورت بروز مشکل در ماشین ظرفشویی تکنوکیت شما، و نیاز پیدا کردنش به تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و به منظور تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در رسالت با کارشناسان نمایندگی تعمیرات ظرفشویی تکنوکیت در رسالت به شماره تماس 77166615 و نیز 77394838 تماس حاصل کنید تا خدمات تعمیر شما را در اسرع وقت به انجام برسانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر ظرفشویی تکنوکیت در رسالت کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *