تعمیر دونار

تعمیر دونار

تعمیر دونار ، تعمیرات دونار

نمایندگی تعمیر دونار به منظور بالا بردن کیفیت خدکات سرویس دهی و تمیر خود از تکنسین های مجرب و با تجربه در بخش تعمیرات دونار برای تمامی محصولات نمایندگی استفاده کرده و آموزش های تخصصی برای تعمیر انواع لوازم خانگی با این برند برای تعمیر کاران فراهم کرده تا با گذراندن این دوره های در کوتاه ترین زمان ایراد دستگاه را تشخیص دهند و برای تعمیر آن اقدامات لازم را اتخاذ نمایند.

امروزه با بالا رفتن قیمت لوازم خانگی دیگر به صرفه و اقتصادی نیست که در صورت خراب شدن لوازم خانگی خود آن را تعویض کنیم بلکه با رعایت نکات ایمنی و نگهداری صحیح و روش های استفاده درست از لوازم خانگی خود عمر دستگاه را بیشتر میکنیم تا به نمایندگی تعمیر دونار نیاز پیدا نکنیم .

استفاده روزانه ما از لوازم خانگی آشپزخانه و در مواردی استفاده اشتباه از آنها باعث بروز خرابی در آنها خواهد شد با اینکه لوازم خانگی دونار از مقاومت بدنه بالایی برخوردار است اما ممکن است با استفاده غلط و یا قرار دادن لوازم خانگی خود در جای اشتباه باعث آسیب رساندن به دستگاه شویم و در صورت اتمام گارانتی دستگاه هم باید با مرکز تعمیرات دونار تماس بگیریم تا در کوتاه ترین زمان برای تعمیر دونار به محل مورد نظر ما اعزام شوند.

تعمیر دونار

تعمیر دونار

در ادامه مقاله به نگهداری صحیح از برخی محصولات با برند دونار میپردازیم تا دیر تر به مراکز تعمیرات دونار نیاز پیدا کنید.

 

رعایت نکات ایمنی برای جلوگیری از ایجاد حوادث و کاهش نیاز به تعمیر دونار

  • از یک دستگاه محافظ برق برای اتصال چند وسیله ی برقی پر کاربرد استفاده نکنید. برای مثال یخچال و فریزر باید دارای یک دستگاه محافظ جداگانه باشد.
  • در زمان های مختلف، سیم و دو شاخه ی لوازم خانگی برقی را بررسی کنید تا در صورتی که مشکلی دارند، نسبت به تعمیر یا تعویض آنها اقدام نمایید.
  • در صورت آتش سوزی وسایل الکتریکی، به هیچ وجه از آب استفاده نشود و قبل از هر کاری لازم است برق اصلی ساختمان قطع گردد.
  • یکی دیگر از نکات ایمنی مهم که لازم است حتما رعایت شود، این است که اگر مشکلی در قسمت دو شاخه ی دستگاه هایی مثل مایکروفر، اتو، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، پلوپز، چای ساز، آبمیوه گیری و … به وجود آمده است ، تا زمان تعویض یا تعمیر دو شاخه از این دستگاه ها استفاده نکنید؛ زیرا خطر برق گرفتگی وجود دارد.
  •  در هنگام خرید لوازم خانگی برقی دقت کنید که حتما دارای برچسب انرژی +A باشند تا از نظر مصرف انرژی در وضعیت بهینه و استاندارد قرار داشته باشند.
  •   معمولا در هنگام به وجود آمدن ایراد و خطا در نحوه ی عملکرد دستگاه ها، اکثر افراد اقدام به دستکاری آن می کنند ولی اگر شما از دانش و مهارت تجربی کافی برخوردار نباشید، مطمئنا چنین کاری موجب افزایش میزان خرابی و به وجود آمدن مشکلات بیشتر خواهد شد. پس تعمیر لوازم خانگی را به تکنیسین ها و کارشناسان مجرب مجموعه هومیکسو بسپارید.
  •  استفاده از یک پریز برای روشن کردن چند دستگاه توصیه نمی شود.
  •   برای جلوگیری از خطر برق گرفتگی، دقت داشته باشید که اگر قصد دارید کف آشپزخانه را با آب شستشو دهید، حتما وسایل برقی را از پریز برق جدا کنید.

تعمیر لباسشویی دونار

از دیگر وسایلی که در منزل توسط مراکز تعمیر دونار به آن خدمات داده می شود، لباسشویی می باشد. که به عنوان یک وسیله ی ضروری در خانه، در صورت نبود آن مشکلات زیادی برای خانوار ها ایجاد می شود و بنابراین لازم است تا در اسرع وقت تعمیر گردد. از مشکلاتی که نیاز به تعمیر لباسشویی را الزامی می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شرایطی که سبب می شود تا انواع خدمات مراکز مختلف از هم تفکیک شوند نیز کیفیت ارائه ی این خدمات و تشخیص مشکل است.

تعمیر دونار

تعمیرات دونار

کافی قادر به انجام آن هستند و در نتیجه انتخاب مراکز مختلف، نتایج متنوعی را به دنبال خواهد داشت که به سبب همین توانایی در کادر فنی آن اتفاق می افتد.

تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید نیز از خدمات مهم مراکزی است که مدعی ارائه ی خدمات تعمیر لوازم خانگی هستند. شاید از مهم ترین مواردی که نیاز به تعمیر ساید در مراکز معتبر را ضروری می کند، آب سرد کن آن باشد.

یخساز و آب سرد کن قسمت هایی از یخچال ساید بای ساید هستند که اغلب کارشناسان مهارت کافی برای تعمیر آن ندارند و در مواقع لزوم این قطعات را به سایر مراکز برای تعمیر ارسال می کنند. اهمیت خدمات برای تعمیر ساید در مراکز مختلف در اینجا مشخص می شود زیرا اعتماد به مراکزی که کارشناسان آن توانایی تعمیر قسمتی از یخچال را نداشته باشند اندکی سخت خواهد بود.

در صورت بروز هر گونه مشکلی برای دستگاه دونار شما بهتر است با شماره های شرکت هومیکسو تماس بگیرید و یا اینکه به صورت آنلاین فرم زیر را پر کرده تا کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاه شما تکنسین مربوطه را برای تعمیرات دونار به منزل شما اعزام کنند.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خودکارشناسان ما با پیگیری و بررسی تکنسین مربوطه را با هماهنگی با شما به منزلتان اعزام مینمایند:

02144287993

 

02188592650

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *