تعمیر جاروبرقی فیلیپس

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در صادقیه

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در صادقیه

 

تعمیر جاروبرقی فیلیپس

تعمیر جاروبرقی فیلیپس

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در صادقیه با تضمین کیفیت و با مناسب ترین قیمت خدمات تعمیر جاروبرقی توسط تیم متعهد و مجرب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس philips در صادقیه هومیکسو در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می شود.

تیم ما به منظور تعمیر جاروبرقی فیلیپس در صادقیه در محل مورد نظر شما حاضر می شوند تا نیازی به جابجا کردن دستگاه و مراجعه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس philips در صادقیه نداشته باشید.

با این کار در وقت و هزینه ی شما نیز صرفه جویی می شود. در ابتدای مطلب  به روش ارتباط ما با مشتری اشاره شد. تعمیر جاروبرقی در محل محاسن زیادی دارد. مثلا می توان گفت از نظر اتلاف وقت بسیار به صرفه است.

علت خراب شدن فیلتر جاروبرقی فیلیپس

عیب یابی و تعمیر جاروبرقی فیلیپس در صادقیه در زمان نداشتن مکش توسط نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس philips در صادقیه:

هنگامی که فیلتر ورودی موتور کثیف است

 

معمولاً فیلتر ورودی موتور را می توان در پشت پاکت  یا مخزن دستگاه یافت. این فیلتر بسته به مدل دستگاه و همچنین میزان استفاده باید هر 4 تا 6 هفته تمیز شود.

در برخی از دستگاه ها فیلتر ها به شکل فیلتر ماشین می باشند که برای تمیز کردن آنها را باید تکاند و یا به وسیله مسواک و فرچه تمیز نمود.

ترجیحا توصیه ما این است به منظور بالا رفتن طول عمر موتور دستگاه با تعویض این فیلترها با ابر مخصوص خروجی بهتری از دستگاه به دست اورید.توجه داسته باشید که فیلتر خروجی که اکثرا در پشت دستگاه می باشد مهم ترین نقش را در طول عمر موتور دستگاه دارد که حتما باید سالی یک بار تعویض شود.

درب مخزن دستگاه و یا پاکت به درستی در جای خود قرار نگرفته باشد

 

گاهی نداشتن مکش در جارو به راحتی قابل رفع است در صورتی که کیسه و یا درب مخزن دستگاه به درستی در جای خود قرار نگرفته باشند که با جایگذاری صحیح مشکل برطرف می شود.

قرار گرفتن قدرت دستگاه یر روی قدرت کم بر روی ریموت و یا خود دستگاه در برخی موارد تنظیمات قدرت مکش بر روی ریموت و یا دستگاه بر روی پایین ترین قدرت قرار گرفته که باعث می شود موتور با کم ترین قدرت شروع به کار کند که با تنظیم صحیح این مشکل نیز رفع می شود.

وقتی فیلتر ورودی و خروجی دستگاه کثیف باشد

 

فیلتر های ورودی و خروجی جاروبرقی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند به صورتی که کیپی و کثیفی در هر کدام از آنها باعث پایین آمدن مکش در دستگاه می شود.

تعمیر برس جاروبرقی فیلیپس

تعویض برس جاروبرقی مدل فیلیپس علاوه بر خرابی، در مواردی چون بهتر کردن عملکرد جاروبرقی انجام می گیرد.
انتخاب یک پاروی مناسب خریدی موفقیت آمیز برای شما خواهد بود.
در خرید پارویی جاروبرقی به عنوان لوازم یدکی جاروبرقی به نکاتی از قبیل مطابقت آن با جاروبرقی توجه شود.
به سایز قطر داخلی پارویی  +TriActive که محل اتصال برس جاروبرقی با لوله جاروبرقی است دقت توجه شود تا به کارتان بیاید.
همچنین رعایت نکاتی چون در نظر گرفتن نیاز استفاده کننده و محل کاربرد برس جاروبرقی مدل فیلیپس ، می تواند باعث افزایش عملکرد جاروبرقی شود.

دفترچه راهنمای فارسی جارو برقی فیلیپس

استفاده از جاروبرقی فیلیپس با قابلیت های متنوعی که دارد باعث خواهد شد تا در کمترین زمان و با کیفیت عالی بتوانید منزل خود را تمیز و مرتب کنید. اما ابتدا باید با نحوه ی استفاده از آن آشنا شوید تا بتوانید به نحو احسن از قابلیت های آن در جهت جاروکشی مناسب خانه استفاده کنید.

دفترچه های راهنمای جارو برقی فیلیپس در جعبه ی دستگاه موجود است، اما اگر به هر دلیل آن را گم کرده اید یا دفترچه زبان فارسی را در دسترس خود ندارید، نگران نباشید؛ در این مقاله میتوانید به سوالات خود در راهنمای فارسی استفاده از جارو برقی فیلیپس پاسخ دهید.

به یاد داشته باشید که در صورت رعایت نکات دفترچه راهنمای فارسی جارو برقی های فیلیپس میتوانید طول عمر را دستگاه را افزایش داده و نیاز به تعمیرات را به حداقل برسانید.

تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی فیلیپس در صادقیه

 

تعمیر ترمز سیم جمع کن در جاروبرقی

اگر بعد از باز کردن سیم جمع کن بلافاصله یا کم کم سیم در سیم جمع کن جمع میشود یا بجای خود باز میگردد احتمالا مشکل در ترمز ها میباشد .

ترمز قابلیت تعمیر را دارد و با کمی ریگلاژ احتمالا مشکل برطرف میشود، مگر اینکه ترمز شکسته باشد که در این صورت برای تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی باید آنرا تعویض و قطعه نو جایگزین کرد .

اگر سوالی ذهنتان را درگیر کرده یا پاسخ آنرا نیافته اید در قسمت زیر ( نظرات ) میتوانید با مشاوران آموزش تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند .

فیوز در سیم جمع کن جاروبرقی

فیوز در سیم جمع کن برای جلوگیری از وارد شدن اتصال فاز و نول تعبیه شده است ، چنانچه در سیم یا پلاتین ها اتصالی صورت گیرد این فیوز بلافاصله سوخته و از اتصالات شدید جلوگیری میکند .

سوختن فیوز جاروبرقی نشان دهنده اتصالی در دستگاه میباشد و برای رفع آن باید عیب یابی آغاز و مشکل برطرف شود .

نمایندگی تعمیر فیلیپس PHILIPS در صادقیه

 

تعمیرات جاروبرقی فیلیپس

تعمیرات جاروبرقی فیلیپس

بررسی نکات ایمنی در راهنمای استفاده از جاروبرقی فیلیپس توسط نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس philips در صادقیه به شرح زیر است :

 

  • برای استفاده از جاروبرقی آن را به صورت مستقیم به پریز برق متصل کنید.
  • برای کشیدن جاروبرقی فیلیپس از سیم دوشاخه برق آن کمک نگیرید.
  • حتما باید قبل از شروع برای جارو زدن بررسی کنید که کیسه دستگاه پر نباشد.
  • از استفاده از جاروبرقی برای کشیدن اجسام نوک تیز استفاده نکنید.

 

در صورت بروز مشکل در جاروبرقی شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با مرکز تعمیر جاروبرقی فیلیپس در صادقیه به شماره تماس 44287993 تماس حاصل کنید تا کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس philips در صادقیه برای انجام دادن خدمات تعمیر در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه ی تعمیر جاروبرقی فیلیپس در صادقیه کلیک کنید.

  [gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *