تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه

تعمیر جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه

 

تعمیر جاروبرقی آاگ AEG

تعمیر جاروبرقی آاگ AEG

تعمیر جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه با تضمین کیفیت و با مناسب ترین قیمت خدمات تعمیر جاروبرقی توسط تیم متعهد و مجرب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG  در صادقیه هومیکسو در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می شود.

تیم ما به منظور تعمیر جاروبرقی آاگ AEG  در صادقیه در محل مورد نظر شما حاضر می شوند تا نیازی به جابجا کردن دستگاه و مراجعه به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه نداشته باشید.

با این کار در وقت و هزینه ی شما نیز صرفه جویی می شود. در ابتدای مطلب  به روش ارتباط ما با مشتری اشاره شد. تعمیر جاروبرقی در محل محاسن زیادی دارد. مثلا می توان گفت از نظر اتلاف وقت بسیار به صرفه است.

 

نمایندگی تعمیر آاگ AEG در صادقیه

مراقبت در استفاده از جاروبرقی

قبل از استفاده از جاروبرقی آشغال های بزرگ را از زمین جمع کنید تا در خرطومی جاروبرقی گیر نکند، در زمان استفاده هم جارو برقی را یک دفعه به این طرف و آن طرف نکشید با آن به ملایمت برخورد کنید، برای حرکت دادن آن از خرطومی استفاده نکنید.

تخلیه کردن منظم کیسه زباله

اولین نکته ای که در استفاده از جاروبرقی باید به آن توجه کنید، تخلیه پاکت آن می باشد، کیسه جارو را باید به صورت منظم خالی کنید تا کامل پر نشود و به جارو آسیب وارد نکند.

تمیز کردن فیلترهای جاروبرقی

هر چند وقت یک بار فیلترهای جاروبرقی را تمیز کنید، کثیف بودن فیلترهای جارو برقی به معنای کاهش کارایی آن می باشد، مدل های مختلف جاروبرقی دارای فیلترهای مختلف می باشد از این رو، دفترچه راهنمای آن را به دقت مطالعه کنید.

آموزش تعمیر جاروبرقی آاگ AEG

موتورجاروبرقی آاگ صدای بلند می دهد

اگر موتور جاروبرقی آاگ صدای زیاد میدهد، به احتمال زیاد موتور جاروبرقی آاگ آسیب دیده است در اینصورت بلبرینگ های موتور مشکل پیدا کرده و یا پروانه موتور جاروبرقی شکسته است و باعث صدای زیاد می شود.

موتور جاروبرقی آاگ در اثر کار کرد زیاد، ورود گردو خاک به داخل موتور ، یا کشیده شدن آب یا رطوبت به داخل موتور میتواند آسیب دیده و صدای زیادی بدهد.

معرفی لوله تلسکوپی جاروبرقی آاگ   

شاید همه شما نام لوله تلسکوپی را در بخش امکانات جاروبرقی های آاگ شنیده باشید اما این که لوله تلسکوپی چه کاربردی در جاروبرقی دارد پرسش جداگانه ای است که در ادامه به آن پاسخ خواهیم داد.

 • شما با استفاده از لوله تلسکوپی در جاروبرقی می توانید قد لوله را با قد خودتان تنظیم کنید و تجربه راحت تری از نظافت منزل خود داشته باشید.
 • همچنین این امر در جاروکشی سریع تر شما هم کمک بسزایی خواهد کرد.

معرفی لوله خرطومی جاروبرقی آاگ

علاوه بر لوله تلسکوپی، لوله خرطومی قطعه دیگری است که همه ما نام آن را در بررسی کیفیت جاروبرقی آاگ شنیده ایم، اما این که لوله خرطومی چیست و چه کاربردی دارد پرسشی است که در ادامه به دنبال پاسخ آن خواهیم بود.

 • لوله خرطومی جاروبرقی همان قسمت بالایی شیلنگ جاروبرقی می باشد که انعطاف بسیار زیادی دارد.
 • وظیفه ی این بخش در جاروبرقی ایجاد کردن فضای خالی برای کشیده شدن زباله ها و ذرات به داخل پاکت است.
 • اگر پارگی در این قسمت ایجاد شود و با وارد شدن هوا در این بخش خلا از بین برود عملکرد جاروبرقی تقریبا به صفر نزدیک خواهد شد.

معرفی و بررسی موتور جاروبرقی آاگ

موتور جاروبرقی آاگ هم مانند موتور هر جاروبرقی دیگری اصلی ترین عنصر در کارکرد این وسیله به حساب می رود، در ادامه به بررسی ویژگی های این محصول خواهیم پرداخت.

 • موتور جاروبرقی هم مانند موتور هر محصول دیگری از قطعات بسیار ریزتری تشکیل شده که با در کار هم قرار گرفتن آن ها موتور می تواند کارکرد کاملی داشته باشد.
 • علاوه بر برد الکترونیکی در موتور جاروبرقی مدار های مختلفی وجود دارد که قابلیت های مختلفی اعم از امکان تنظیم قدرت مکش یا خاموش روشن شدن را به این محصول می دهد.

 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه جهت تعمیر جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه موارد زیر را برای رفع عیب فیلتر جاروبرقی آاگ AEG ارائه می کند :

مزایای بهره مندی از قطعات فابریک و اورجینال در تعمیر جارو برقی آاگ

امروزه تعمیرکاران مختلف که خیلی از آن ها اصلا مجاز نیستند در تعمیر جاروبرقی آاگ AEG از قطعات بی کیفیتی استفاده می کنند که احتمال تشدید خرابی را بیشتر می کنند، اما با سپردن تعمیر جاروبرقی آاگ خود به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه خیال شما از این بابت هم راحت خواهد بود، چرا که تعمیرکاران این مرکز به منظور تعمیر جاروبرقی آاگ در صادقیه فقط از قطعات فابریک همان برند استفاده می کنند.

 • افزایش طول عمر جارو برقی
 • آسیب ندیدن سایر قطعات جارو برقی آاگ
 • مجبور به هزینه مجدد تعمیرات نخواهید بود

دفترچه راهنمای فارسی جاروبرقی آاگ 

 

تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

راهنمای فارسی جاروبرقی آاگ ابتدا با معرفی نکات ایمنی شروع می‌شود و به کاربر توصیه می‌کند که تمامی این موارد را از اولین استفاده از دستگاه به کار ببرد. این موارد ایمنی عبارتند از:

 • جهت جاروبرقی کشیدن محیط حتما طول سیم جاروبرقی را در نظر داشته باشید تا از کشیده شدن آن جلوگیری شود.
 • از کشیده شدن سیم دستگاه جلوگیری کنید.
 • سیم جاروبرقی آاگ را تنها به پریز اصلی وصل کنید و از سیم سیار استفاده نکنید.
 • از دستگاه خود برای جمع کردن اقلام تیز و برنده مثل شیشه استفاده نکنید.
 • جهت جابه جایی دستگاه، سیم آن را نکشید.
 • از جاروبرقی کشیدن با کیسه پر خودداری کنید.

 

در صورت بروز مشکل در جاروبرقی شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه به شماره تماس 44287993 تماس حاصل کنید تا کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه برای انجام دادن خدمات تعمیر در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه ی تعمیر جاروبرقی آاگ AEG در صادقیه کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *