تعمیر اجاق گاز تکا

تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران

تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران ، نمایندگی اجاق گاز تکا در پاسداران

اگر اجاق گاز شما خراب شده و مثل سابق کار نمیکند و در پخت و پز غذا شما را اذیت میکند و اجاق گازتان تکا است و در منطقه شمال و شرق تهران ساکن هستید به سایت درستی مراجعه کرده اید  و میتوانید در کوتاه ترین زمان برای تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران اقدام نماید یا با پر کردن فرم انتهای مقاله و یا با شماره های مرکز تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران تماس بگیرید.

نمایندگی اجاق گاز تکا در پاسداران با بهره گیری از تعمیرکاران متبحر و با تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی اجاق گاز تکا در پاسداران کمک بگیرید تا با قطعات اورجینال در مدت زمان کوتاه برای تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران در محل مورد نظرتان ایراد دستگاه را به درستی تشخیص دهند .

امروزه در تمامی منازل و آشپزخانه های اداره ها از اجاق گاز استفاده میکنند و استفاده روزانه ما از آن به طور نا درست و سرویس نکردن سالیانه اجاق گاز و استفاده از آن به قدری مرسوم است که حتی کودکان نیز تا حدی از نحوه ی کار آن اطلاع دارند. ولی این وسیله ی پرکاربرد که از وسایل همیشگی خانه ها به شمار می رود به دلیل سر و کار داشتن با گاز و موارد اینچنینی از اهمیت بیشتری برخوردار است پس رعایت مسائل ایمنی در مورد این وسیله از هر چیزی در آشپزخانه مهم تر است.

بسیار دیده شده که همین اجاق گازها که ما همیشه در زندگی از آن استفاده می کنیم حوادث غیر قابل جبرانی را بوجود آورده و وقتی علت حادثه را بررسی می کنیم به موارد بسیار ساده ای می رسیم که اگر رعایت می شد آن حادثه هیچ گاه اتفاق نمی افتاد. در ادامه مطلب نکاتی کوتاه را بطور خلاصه و کاربردی برای شما آورده ایم تا مجدداً به خطرهای این وسیله و لزوم رعایت ایمنی آن تأکید کرده باشیم.

تعمیر اجا گاز تکا در پاسداران

تعمیر اجا گاز تکا در پاسداران

نکات ایمنی و استفاده صحیح از اجاق گاز باعث میشود تا دیرتر به تکنسین های مرکز تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران نیاز پیدا کنید.در ادامه به برخی از این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد تا با رعایت آنها عمر اجاق گاز خود را بالا ببرید.

 • اجاق گاز را در محلی قرار دهید که در معرض باد و کوران یا باد بزن های برقی نباشد زیرا اگر آتش خاموش شود ممکن است خطر آفرین یاشد.
 • اجاق هایی که به ترموکوپل حرارتی مجهز می باشند ایمنی بیشتری دارند زیرا با خاموش شدن آتش جریان خروج گاز متوقف می شود حتما دستگاه های گاز سوز به خصوص اجاق گاز به ترموکوپل و پیلوت مجهز باشند.
 • از سر رفتن غذا روی اجاق نیز جلوگیری کنید . این اتفاق علاوه بر مسائل بهداشتی ، اگر اجاق گاز شما دارای استانداردهای ایمنی نباشد می تواند منجبر به نشت گاز و خطرات بعد از آن شود.
 • اگر چربی یا روغن روی اجاق گاز سر رفته و آتش گرفت کافی است شیر منبع گاز را ببندید و آتش روغن را با خاموش کننده یا با انداختن یک پارچه ضخیم خیس روی آتش خاموش کنید.
 • برای هر دستگاه مصرف کننده گاز یک انشعاب گاز شیردار و در نظر گرفتن یک دودکش مجزا ضروری است.
 • هر شیلنگی برای وسایل گاز سوز از جمله اجاق گاز قابل استفاده و مناسب نیست تنها از شیلنگ های استاندارد استفاده کنید طول شیلنگ نباید از یک و نیم متر تجاوز کند .
 • شیلنگ های لاستیکی و مسی باید در مقابل صدمات فیزیکی محافظت شوند و امتداد آن ها از اتاقی به اتاق دیگر مجاز نیست.
 • از قرار دادن ظروف سنگین روی اجاق جدا خودداری کنید و ظرف را طوری قرار دهید که با شیلنگ گاز تماس نداشته باشد.
 • اگر فاصله شیر گاز تا اجاق زیاد است تا طول ۵ متر از لوله مسی استفاده کنید و برای طول بیش از ۵ متر استفاده از لوله های فولادی مخصوص گاز شهری ضروری است.
 • اجاق را در محلی قرار دهید که شیب نداشته و احتمال سقوط آن نباشد.
 • از هر گونه دست کاری اجاق گاز به هر دلیل جدا خودداری کنید.
 • به بچه های کوچک و افراد ناوارد اجازه استفاده از اجاق را ندهید. قبل از آن لازم است رفتار صحیح در منزل در ارتباط با استفاده از وسایل گاز سوز بهترین طریقه آموزش کودکان خواهد بود.
 • از قرار دادن اشیا و البسه قابل اشتعال در مجاورت بخاری و سایر وسایل گازسوز جلوگیری کنید.
 • طی فواصل زمانی معین ، بازرسی اتصالات و بست های مربوط به لوله های گاز را حتما انجام دهید.
 • برای آزمایش نشت گاز به هیچ عنوان از شعله کبریت استفاده نکنید.
 • برای آزمایش و بازرسی اتصالات وسایل گازسوز از کف صابون استفاده کنید.
 • در نظافت مشعل های اجاق گاز و سایر شعله پخش کن های گازی دقت کنید. این کار علاوه بر رعایت مسائل ایمنی ، مصرف گاز را نیز تا حد زیادی کاهش می دهد.
 • دقت کنید بخاری گازی همیشه با شعله آبی بسوزد.
 • هرگز آبگرمکن گازی و سایر وسایل گازسوز را در حمام نصب نکنید.
 • در صورت استشمام بوی گاز  فورا شیر گاز را ببندید و از روشن کردن لامپ، کبریت و فندک جدا خودداری کرده . فیوز اصلی برق را قطع کنید
 • حتما یک کپسول آتش نشانی در منزل داشته باشید.
 • در صورت مشاهده هر گونه اشکال در اجاق گاز موضوع را جدی گرفته و برای رفع معایب آن به نمایندگی اجاق گاز تکا در پاسداران سریعا اطلاع دهید.
تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران

نمایندگی اجاق گاز تکا در پاسداران

مزیت های نمایندگی اجاق گاز تکا در پاسداران

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای نمایندگی تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد.این ویژگی برای مشتریانی که شاغل هستند حائز اهمیت است و تکنسین های ما در روزهای تعطیل هم با هماهنگی برای تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران میتوانند به منزل شما اعزام شوند.

تعیین زمان سرویس دهی

و از دیگر مزیت های مرکز تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران میتوان به تعیین زمان سرویس دهی توسط شما اشاره کرد ، تعمیرکاران قبل از اینکه برای تعمیر شما بیایند با شما تماس گرفته و ساعتی را که شما در منزل هستید را با شما فیکس میکنند و اعزام میشوند.

هزینه های متعارف در نمایندگی تکا

هزینه هایی که برای تعمیرات لوازم خانگی تکا دریافت میشود به میزان خرابی و نقص فنی دستگاه شما متفاوت میباشد اما نکته قابل اهمیت این است که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و تحت نظارت شرکت و نمایندگی است.

مدت زمان تعمیر گاز تکا به نوع دستگاه و خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند .

استفاده از قطعات اورجینال

نمایندگی اجاق گاز تکا در پاسداران  با تاییده ی از صنف تعمیر کاران ارائه خدمت میکند تمامی قطعاتی که استفاده میکند در صورت خرابی  از بابت استفاده از قطعات اورجینال خیال شما راحت باشد. همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیرات را تنها مراکز مجاز از طریق شرکت تهیه کرده و استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر خواهد شد. این در حالیست که تعمیر کاران غیر مجاز به این قطعات دسترسی نخواهند داشت.

تعمیرات در محل

با جابه جایی لوازم خانگی احتمال اینکه ضربه ای به آن وارد شود و مشکل آن بیشتر شود هست از این رو دیگر مثل گذشته نیازی نیست شما دستگاه خود را به نمایندگی ارسال کنید بلکه تکنسین های ماهر ما به منزل شما می آیند و در منزل وسیله مورد نظرتان را تعمیر میکنند و تا جایی که ممکن است آن را تعمیر میکنند و در صورت خرابی و سوختگی قطعه را تعویض میکنند.

 تجربه و تخصص تکنسین های تعمیر

تمامی تکنسین های نمایندگی اجاق گاز تکا در پاسداران با بیش از 10 سال سابقه کاری و کسب تجربه و با گذراندن دوره های تعمیرات برند تکا و گرفتن مدرک معتبر در زمینه تعمیرات گاز رومیزی وگاز معمولی تکا آپدیت و به روز هستند و از بابت تعمیر و علم به روز آنها با خیال راحت دستگاه قابل تعمیر خود را به دست انها بسپارید تا مثل روز اول آن را تعمیر کنند.

مدت زمان کوتاه تعمیرات

مدت زمان تعمیر اجاق گاز تکا در پاسداران به خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند .

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی اجاق گاز تکا در پاسداران ، کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاه ، تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظرتان اعزام کنیم:

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *