تعمیر اتو مو فلر

تعمیر اتو مو فلر

تعمیر اتو مو فلر

تعمیر اتو مو فلر در نمایندگی تعمیر اتو مو فلر

از آنجا که تمامی واسایل برقی دچار مشکلاتی میشود و اتومو نیز یک وسیله برقی است این امکان وجود دارد که اتو مو فلر شما دچار مشکلاتی شود . و از آنجا که مشکلات اتو مو فلر عمداً به دو دسته غیر تخصصی و تخصصی تقسیم میشوند مشکلات غیر تخصصی مشکلاتی هستند که ما می توانیم با کمی آشنایی با مشکلات اتو مو از بروز برخی مشکلات جلوگیری کنیم و در صورت بروز برخی از مشکلات آن هارا برطرف کنیم اما مشکلات تخصصی مشکلاتی هستند که ما برای برطرف کردن آن ها نیاز به تخصص بالا داریم شما دوستان عزیز میتوانید در صورت بروز مشکلات تخصصی برای اتو مو فلر خود به نمایندگی تعمیر اتو مو فلر مراجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید .

تعمیز اتو مو فلر

نمایندگی تعمیر اتو مو فلر

دوستان عزیزی که به دنبال نمایدگی تعمیر اتو مو فلر هستند میتوانند به نمایندگی تعمیر اتو فلر مراجعه کنند و مشکل خود را برطرف کنند . نمایندگی تعمیر اتو فلر با داشتن کادری مجرب و تکنسین های متعهد آماده ارائه بهترین خدمات به شما دوستان عزیز در زمینه تعمیر اتو مو فلر است . در صورت نیاز میتوانید با نمایندگی تعمیر اتو مو فلر تماس بگیرد و مشکل پیش آمده را برطرف کنید .

تعمیر اتو مو فلر در نمایندگی تعمیر اتو مو فلر

انواع اتو مو

اتو مو تیتانیومی :

این اتو برای آرایشگرها و حرفه ای ها انتخاب مناسبی است . اتو مو هایی که شامل صفحه تیتانیومی هستند زود تر داغ شده و رسانایی گرمای زیادی دارد ، این اتو برای افرادی که موهای پر پشت و ضخیم دارند انتخاب ناسبی است .

اتو مو تورمالینی :

تورمالین یکی از سنگ های نیمه قیمتی بوده که در صعنت آرایش استفاده زیادی از آن همیشود. هنگام ساخت اتو پودر تورمالین را روی، صفحه سرامیکی یا تیتانیومی روکش می‌زنند. اتو مو تورمالینی، مدت زمان بیشتری برای داغ شدن میبرد . اما حرارت را در خود نگه داشته و مو را براق و درخشان می‌کند .

اتو مو سرامیکی :

این مدل اتو مو از قیمت مناسبی برخوردار است و حرارت را به صورت یکنواخت پخش می کند . این اتو برای موهای نازک بسار مناسب بوده و به خاطر جنس سرامیکی کفه آن آسیب کمتری به مو وارد می کند . یکی از اصلی ترین مشکلات این دستگاه شکستن کفی سرامیکی آن است .

برخی از مشکلات متداول اتو مو و دلایل بروز این مشکلات

اتو مو ، موهارا صاف نمی کند

اتو مو روشن میشود ، اما گرم نمی کند

اتو قطع و وصل میشود

دستگاه روشن نمی شود

اتو مو ، موهارا صاف نمی کند دلایل بروز این مشکل چیست

یکی از رایج ترین مشکلاتی که برای اتو موها پیش می آید این است که اتو مو موهارا صاف نمی کند در صورت بروز این مشکلات چه باید کرد

در اولین مرحله باید توجه داشته باشیم که حجم مویی که باید صاف کنیم حجم کمی از موها باشد زیرا در صورتی که حجم زیادی از مو را برای صاف کردن در نظر بگیریم ممکن است مدت زمان صاف کردن مو زیاد شود

دومین نکته ای باید در نظر داشته باشیم این است که موها را به خوبی خشک کنیم زیرا موی خیس را بخوایم صاف کنیم ممکن است دستگاه دچار مشکلات جدی شود

نمایدگی تعمیر اتو مو فلر

اتو مو روشن میشود ، اما گرم نمی کند

شاید شماهم با این مشکل روبه رو شده اید که دستگاه به برق وصل کردهاید اتو مو روشن میشود اما گرم نمیشود در صورت بروز این مشکل چه باید کرد

در اولین اقدام باید پیچ های دستگاه را باز کنیم و قطعات داخلی دستگاه را به خوبی تمیز کنیم

درصورتی که با تمیز کردن قطعات مشکل دستگاه برطرف نشود این امکان وجود دارد که المنت دستگاه شما سوخته است

در صورتی که المنت دستگاه شما سوخته است میتواند برای تعویض المنت دستگاه خود به نمایندگی تعمیر اتو مو فلر مراجعه کنید و المنت دستگاه خود را تعویض کنید .

اتو قطع و وصل میشود دلایل بروز این مشکلات چیست

شاید شماهم با این مشکل روبه شده اید که در هنگام کار با دستگاه دستگاه قطع و وصل میشود در صورت بروز این مشکل چه باید کرد

از عدم قطعی و یا پارگی در سیم اتو مو مطمعن زیرا در صورت وجود قطعی و پارگی در سیم این اشکال بوجود می آید

این احتمال وجود دارد که پریز خانه شما دچار مشکل شده است از سالم بودن پریز خانه با یک وسیله برقی دیگر مطمعن شوید

در صورت سالم بودن پریز خانه مشکل از سیم اتو مو است شم دوستان عزیز میتوانید برای تعویض سیم اتو مو خود به نمایندگی تعمیر اتو مو فلر مراجعه کنید و سیم اتو مو خود را تعویض کنید .

دستگاه روشن نمی شود دلیل بروز این مشکل چیست

دلایل زیادی برای بروز این مشکل وجود دارد که در ادامه به اصلی ترین دلایل روز این مشکلات میپردازیم

پریز خانه دچار مشکل شده است و در آن برق وجود ندارد

بخش ورودی دستگاه سوخته و باعث میشود که برق به دستگاه وارد نشود

دوشاخه دستگاه را چک کنید در صورتی که دوشاخه دستگاه دچار مشکل شده باشد دستگاه روشن نمی شود

اگر تمامی مراحل بالا را انجام داید و رفع اشکال کرده اید اما هنوز دستگاه روشن نمی شود این امکان وجود دارد که موتور دستگاه سوخته باشد در صورتی که موتور دستگاه سوخته باشد شما دوستان عزیز میتوانید برای تعویض موتور اتو مو خود به نمایندگی تعمیر اتو مو فلر مراجعه کنیم و مشکل خود را برطرف کنیم .

  دفترچه راهنمای تعمیر اتو مو فلر

تعمیرات مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص هومیکسو در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه ی حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

ارائه خدمات تعمیرات در 7 روز هفته

 

ما با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات برای لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم.

نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای اتو مو فلر

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

چرا مشتریان همیکسو را برای تعمیر اتو فلر مو خود انتخاب میکنند

متخصصین مجرب

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی اتو مو فیلیپس آماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

سرعت بالا در تعمیر

از آنجا که همیکسو در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

تعمیر در منزل

کلیه تعمیرات در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده میشود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب میشود . متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات را انجام می دهیم .

هزینه تعمیر اوتو مو فلر چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوفت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی اعلام نمود اما همیکسو بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد

راه های ارتباط با ما :77147330_88592650_77169195​​

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *