تعمیر اتو دلمونتی

تعمیر اتو دلمونتی

تعمیر اتو دلمونتی

 

تعمیر اتو دلمونتی

تعمیر اتو دلمونتی

تعمیر اتو دلمونتی توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی در تهران در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر اتو دلمونتی نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی در تهران

تعمیر اتو دلمونتی در منزل شما طبق ضوابط زیر انجام میگردد :

 • اگر محصول نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی شما غیر قابل حمل باید تعمیرکار لوازم خانگی دلمونتی در محل به عیب یابی میپردازد.
 • اگر محصول دلمونتی شما کوچک یا قابل حمل میباشد ، بعد از تماس شما با نمایندگی دلمونتی، پیک کارگاه در محل شما جهت تحویل دستگاه حاضر می شود.

تکنسین های نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی بعد از تماس مراجعه کننده در کمترین زمان و منطبق بر وقت تعیین شده توسط شما در منزل و یا مکان مورد نظر حاظر شده، دستگاه معیوب را در اسرع وقت بررسی کرده و اقدام به تعمیر آن می نمایند.

طی تعمیر دستگاه ، سعی نمایندگی تعمیر اتو دلمونتی در محل بر تعمیر قطعه ی معیوب خواهد بود و تا حد ممکن از تعویض آن پرهیز می کنند. زیرا ممکن است تنها با تعمیر یک قطعه، دستگاه تعمیر شده و تا مدت ها به صورت درست و دقیق کار کند که این امر در کاهش هزینه های ناشی از تعمیر موثر است.

علت داغ نشدن اتو

در این بخش به بررسی پاسخ های سوال چرا اتوهای معمولی و اتو بخارها داغ نمی شوند؟ به شرح زیر می پردازیم :

داغ نشدن اتو می تواند به دلایل مختلفی بروز نماید. برخی از این ایرادات به دلیل عدم استافده درست از این دستگاه می باشند و برخی نیز به دلیل خرابی برخی از قطعات داخلی رخ می دهند. مهم ترین مواردی که می توانند علت داغ نشدن اتو باشند، به شرح زیر هستند:

 • ایرادات المنت
 • اشکالات سیمکشی دستگاه
 • اشکال ترموستات
 • تنظیمات اشتباه
 • کثیف شدن و عدم رسوب زدایی به موقع
 • خرابی برد الکتریکی
 • مشکلات برق منزل و دستگاه

در ادامه به بررسی تک به تک این موضوعات پرداخته و روش های حل آنها را نیز مرور می کنیم.

تعمیر المنت اتو دلمونتی

همچنین اشکال در فیوز حرارتی و المنت نیز ممکن است موجب کار نکردن اتو شود، جهت رفع مشکل فیوز و المنت موارد زیر را بررسی نمایید:

 • برای آن که مطمئن شوید المنت و فیوز حرارتی اتو سالم است، لازم است بدانید که ترموفیوز یا همان فیوز حرارتی روی یکی از پایانه های المنت قرار دارد.
 • در صورت سلامت المنت دو سر آن باید به هم راه دهد.

تعمیر پمپ اتو پرسی

پمپ اتو پرس آب را از مخزن به کف حرارتی انتقال می دهد. پمپ دستگاه شامل قطعاتی از جمله بوبین، سوپاپ ها، اورینگ ها و قطعات دیگر می باشد.

چنانچه هر یک از قطعات داخلی پمپ به مشکل بخورد، برای اتو پرس مشکلاتی مانند بخار نکردن و یا کم بخار کردن به وجود می آید.

دلیل اصلی که موجب به وجود آمدن مشکل برای پمپ اتو پرس می شود، استفاده نکردن از آب مقطر است. به دلیل اینکه آب شهری و یا جوشیده دارای املاح معدنی از جمله کلر، پتاسیم، منگنز و فلوراید است که با جوشیده شدن آب در پمپ ته نشین می شود و اثرات مخربی در این قطعه ایجاد می کند.

خدمات پس از فروش اتو دلمونتی

خدمات نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی در محل و منزل به شرح زیر می باشد؛ تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی به منظور تعمیر آسان دستگاه ها، خدمات خود را در محل و منزل، در حضور مشتری انجام می دهند. تعمیرکاران ما با حضور در محل و منزل و با استفاده از تجهیزات مدرن، مهارت خود را در زمینه تعمیر جاروبرقی به شما نشان خواهند داد.

این خودستایی نیست، چرا که در نمایندگی تعمیرات دلمونتی تعمیرکاران ما از قابل اعتمادترین و متخصص ترین تعمیرکاران در حوزه تعمیرات اتو می باشند. پس از ثبت درخواست شما، کارشناسان با تشکیل پرونده اقدامات لازم را برای اعزام تعمیرکار انجام می دهند.

آنها تعمیرکاری که به آدرس شما نزدیک می باشد را اعزام می کنند تا تعمیر اتو شما در کمترین زمان ممکن انجام شود. از مهم ترین دلایلی که شما باید برای تعمیر اتو خود، تعمیر در محل را انتخاب کنید، صرفه جویی در هزینه و وقت می باشد.

تعمیرات اتو بخار دلمونتی در تهران

 

تعمیر اتو دلمونتی

تعمیر اتو دلمونتی

معایب اتو بخار

 1. اتو بخار داغ نمیشود

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای اتو پیش بیاید داغ نشدن آن است که میتواند به دلیل سیم پیچی و ترموستات آن باشد که باید بررسی گردد.

 1. روشن نشدن اتو بخار

این مشکل باید از سیم دستگاه شروع به بررسی شود تا سیم‌ها داخل دستگاه باید چک شود که در نهایت اتصالی و یا قطعی جریان پیدا شود.

 1. بخار ندادن دستگاه

این میتواند به خاطر تنظیم نبودن دمای دستگاه باشد یا المنت‌های داخل دستگاه آسیب دیده باشد .

 1. نشتی آب از اتو بخار

نشتی آب از اتو بخار می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. پر کردن بیش از اندازه مخزن اتو بخار، وجود جرم در مجراهای اتو، ضربه خوردن به اتو بخار و.. باشد که باید به سرعت چک شود.

در صورت بروز مشکل در دستگاه اتوی دلمونتی شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات اتو دلمونتی به شماره تماس 77166615 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر اتو دلمونتی شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر اتو دلمونتی در تهران کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *