قطعات لباسشویی

چرا لباسشویی کف نمیکند

چرا ماشین لباسشویی کف نمیکند و کف زیاد در ماشین لباسشویی

بارها و بارها سوالات مشابه این داشتیم که چرا ماشین لباسشویی کف نمیکند و یا علت کف زیاد در ماشین لباسشویی چیست؟ خوب برای اینکه جواب این سوالات را بگیرید مقاله زیر را مطالعه کنی.

علت کف زیاد در ماشین لباسشویی چیست؟

همان طور که میدانید چند مدل مواد شستشو برای لباسشویی وجود دارد که میتوان از آنها استفاده کرد اما اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که از پودر ماشین لباسشویی استفاده میکنید حتماً میدانید که دو نوع دارند پودر دستی و پودر ماشین لباسشویی ، اگر شما به اشتباه از پودر دستی برای ماشین لباسشویی استفاده کنید خواهید دید که کف بسیار زیادی در ماشین بوجود می آید و ممکن است به پمپ تخلیه ، برد و سیم کشی و هیدروستات و بعضی از قسمت های دستگاه شما آسیب بزند.

همین اتفاق ممکن است در استفاده بی رویه وزیاد هنگام استفاده از پودر ماشین لباسشویی نیز بیفتد، پس دقت کنید که در هر بار روشن کردن دستگاه نسبت به میزان لباسی که در داخل دستگاه میریزید پودر و یا مایع شستشو استفاده کنید.

نزدیک عید که میشود تماس های بسیاری داریم در رابطه با اینکه پرده و تور و … در لباسشویی انداخته ام و اندازه همیشه هم پودر ریختم اما کف از درب لباسشویی وجا پودری و جاهای دیگر داره بیرون میزند چه کار کنم ؟

علت کف زیاد در ماشین لباسشویی

کف زیاد در ماشین لباسشویی

باید بدانید که جنس بعضی از پارچه ه این خاصیت را دارد و شما باید در این مواقع پودر و مایع را نصف و یا کمتر استفاده کنید تا گرفتار چنین مشکلی نشوید.

حالا تصور کنیم که چنین مشکلاتی برای لباسشویی ما بوجود آمده و حتی اگر علت کف زیاد در ماشین لباسشویی را نمیدانید از روش زیر استفاده کنید.

ابتدا لباسشویی را متوقف کنید و بعد برنامه لباسشویی را روی تخلیه بگذارید کار تخلیه که تمام شد دوباره لباسشویی را متوقف کنید و بعد برنامه آبکشی را به دستگاه بدهید بعد از چند دقیقه که آب وارد دستگاه شد دوباره برنامه را تغییر دهید و روی تخلیه بگذارید، 3 بار این کار را انجام دهید تا کف و پودر و کاملاً خارج شود و بعد از آن برنامه دلخواه را به دستگاه بدهید.

چرا ماشین لباسشویی کف نمیکند

این سوالی است که بعضی از مشتریان محترم از ما میپرسند، همان طور که در بالا اشاره شد پودر های ماشین لباسشویی در دو نوع دستی و ماشینی در بازار موجود هستند که در نوه دستی آن همیشه در تبلیغات برای فروش آن ذکر میکنند با قابلیت تولید کف زیاد که آن هم به خاطر این است که دست قدرت ماشین لباسشویی را ندارد و این کف زیاد فقط در حالتی که بخواهید با دست لباس بشویید به درد شما میخورد.

اینکه چرا ماشین لباسشویی کف نمیکنه و سوالی که ذهن بعضی از دوستان رو درگیر میکند این است که حالا که کف در لباسشویی کم  است آیا لباس ها تمیز میشوند ؟

باید بگوییم که بله میزان تمیزی هیچ ارتباطی به میزان کف تولید شده در لباسشویی ندارد.

امیدواریم توانسته باشیم جواب این دو سوال که چرا ماشین لباسشویی کف نمیکند و علت کف زیاد درماشین لباسشویی را به شما عزیزان داده باشیم.

چرا ماشین لباسشویی کف نمیکند

چرا ماشین لباسشویی کف نمیکند

ماشین لباسشویی یکی از مهمترین لوازم خانه می‌باشد. شرکت هومیکسو با بهره گیری از دانش تکنسین‌های حرفه‌ای خود در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آماده ارائه خدمات سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی شما می‌باشد.

در این مقاله سعی کردیم جواب سوال شما که پرا ماشین لباسشویی کف نمیکند ؟ و علت کف زیاد در ماشین لباسشویی را بدهیم اما چنانچه به جواب مورد نظر خود نرسیده اید میتوانید از طریق فرم زیر سوال خود را مطرح کرده تا کارشناسان ما جوابگوی شما باشند.

لطفاً برای درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی با شماره زیر تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و جهت راهنمایی و هماهنگی با شما اقدام نمایند.

02177394353

02144287993

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *