نمایندگی یخچال برتینو

نمایندگی یخچال برتینو

نمایندگی یخچال برتینو ، تعمیر یخچال برتینو

اگر یخچال فریزر شما برتینو است و نیاز به تعمیر دارد میتوانید با نمایندگی یخچال برتینو تماس بگیرید تا نسبت به خرابی دستگاه شما و منطقه محل زندگس شما تکنسین تعمیر یخچال برتینو را در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال برتینو به محل مورد نظرتان اعزام نمایند

یخچال فریزر یکی از وسایل مهم و کاربری هر خانه ای محسوب میشود و حتی یک روز هم بدون یخچال نمی توان زندگی کرد و به همین علت تعمیر و عیب یابی دستگاه ظرف مدت چند ساعت به صورت تخصصی در محل مورد نظر شما به دست تکنسین های با تجربه و مجرب ما تعمیر خواهد شد.

یکی از مهمترین وسایل کاربردی و ضروری در منزل یخچال است که جایگاه ویژه ای را در آشپزخانه دارد. امروزه در میان یخچال های موجود در بازار، یخچال های برتینو به دلیل به کار بردن جدیدترین تکنولوژی های روز در ساختارشان، از محبوبیت بالایی برخوردارند و بیشترین میزان فروش را داشته اند. این یخچال ها در طرح ها و رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شوند و قادرند موادغذایی موجود در یخچال را تا مدت زیادی حفظ و نگهداری کنند. ولی با این حال به مرور زمان ممکن است دچار خرابی و آسیب شوند.

نمایندگی یخچال برتینو

نمایندگی یخچال برتینو

تعمیر یخچال برتینو در محل

به این صورت که پس از تماس شما و گزارش خرابی یخچال، ما کارآزموده ترین و مناسب ترین تعمیرکار را خیلی سریع به محل شما اعزام می کنیم. نگران نباشید. هر آنچه که تعمیرکار برای تعمیر نیاز دارد را به همراه خود می آورد.

پس از معاینه و عیب یابی، یخچال شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با بی نظیرترین تکنسین ها مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید.

بدون شک ما برای تعمیر یخچال برتینو شما بهترین و قابل اعتمادترین گزینه هستیم. از مهم ترین و برجسته ترین مزایای ما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه سریع ترین و با کیفیت ترین خدمات:با توجه به اینکه ما دارای نمایندگی های متعددی در سراسر تهران هستیم، پس از تماس شما، تعمیرکاران خیلی سریع (کم تر از یک ساعت) به محل شما برای تعمیر و سرویس اعزام می شوند.
  • تعمیر با کم ترین هزینه:ما به شما قبل از تعمیر یخچال برتینو مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه را پیشنهاد می دهیم. در صورت رضایت شما یخچال را تعمیر کرده و سپس هزینه را دریافت می کنیم.
  • اولویت ما تعمیر به جای تعویض:اولین اولویت تعمیرکاران ما تعمیر قطعات یخچال می باشد و در صورتی که تعمیر قطعه به نفع شما نباشد، اقدام به تعویض قطعه می کنیم.
  • استفاده از قطعات اورجینالدر صورتی که تعمیرکار نیاز به تعویض یکی از قطعات یخچال داشته باشد، صد در صد از قطعه اورجینال و اصلی استفاده می شود.
  • استخدام تعمیرکاران با تجربه:نمایندگی ما تنها دارای تعمیرکارانی با دانش، مهارت و تجربه بالا در زمینه تعمیر یخچال می باشند که قادر به تعمیر انواع مدل ها و طرح های یخچال برتینو  هستند. تعمیرکاران ما در سال چندین بار در دوره های تخصصی و حرفه ای یخچال شرکت می کنند تا بتوانند با کیفیت ترین خدمات را برای شما فراهم کنند.

تعمیرکار یخچال را باید با دقت بالایی تعمیر کند. گاهی تعمیرکار به دلیل دانش بالایی که دارد عیب و راه حل را به درستی تشخیص می دهد ولی به دلیل مهارت پایین، نمی تواند به طور کامل یخچال را تعمیر کند.

بنابراین، شرط انجام تمامی این مراحل انتخاب صحیح یک تعمیرگاه یا نمایندگی یخچال برتینو مطمئن می باشد. حواستان را جمع کنید تا پشیمان نشوید.

نمایندگی یخچال برتینو

تعمیر یخچال برتینو

نکات لازم در نگه داری یخچال برتینو

یخچال را در جایی قرار دهید که دور از وسایل حرارتی از قبیل اجاق گاز،فر و آبگرمکن باشد.

پشت یخچال حداقل باید ۱۰ الی ۱۵ سانتیمتر از دیوار فاصله داشته باشد.

ترجیحا درب یخچال را برای مدت زمان زیادی باز نگذارید.

یخچال باید از سطح زمین فاصله داشته باشد تا بدین ترتیب سطح پایینی یخچال دچار پوسیدگی و زنگ زدگی نشود.

برای افزایش طول عمر، نوار دور یخچال همیشه باید تمییز باشد.(سطح تماس آن بایخچال و بالعکس نیز باید تمییز باشد، نه قدرت چسبندگی آهنربای آن بیشتر شود ).

در زمستان از درجه های ۱ تا ۲ و در تابستان از درجه های ۲ تا ۴ استفاده شود.

به هنگام جابجائی حتما آن را به صورت ایستاده حمل کنید،به طوری که قسمت موتور در پایین و قسمت راس یخچال همیشه به سمت بالا باشد.

برای تمیز کردن یخچال هیچگاه از آب استفاده نکنید و همیشه از دستمال نمدار و سپس خشک استفاده کنید.

حتی الامکان برای تمامی وسایل الکتریکی و الکترونیکی از جمله یخچال در منزل از ترانس استفاده کنید.در صورت نبودن ترانس در هنگام قطع برق،یخچال را از برق در آورده و حدودا ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بعد از وصل شدن برق خانه، دوشاخه را به برق بزنید.

برای جدا کردن مواد غذائی از داخل یخچال فریزر و یا یخدان هرگز از چاقو و وسایل تیز استفاده نکنید.

محل قرار دادن بطری در یخچال نباید زیاد سنگین شود، زیرا این امر سبب شکستگی این قسمت شده و در ضمن درب نیز، اسیب خواهد دید.

کندانسور یخچال یا همان رادیاتور مشکی که در پشت یخچال قرار دارد، هر ساله باید یک یا دو بار، جهت کندکسیون و گردش بهتر حرارت، تمییز شود.

قسمت موتور یخچال را نیز با جاروبرقی یا سشوار تمیز کنید تا مخفیگاه سوسک ها نشود.

بعد از تمیز کردن یخچال درب آن را چند ساعت باز بگذارید تا بو های نامطبوع از یخچال خارج شود.

در صورت بروز هر گونه مشکلی، با نمایندگی یخچال برتینو آن تماس بگیرید

به تعمیر گاههای متفرقه هرگز اطمینان نکنید و حتما از طریق خود شرکت تولید کننده اقدام به تعمیر آن کنید.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی یخچال فریزر خود کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاه شما تکنسین مربوطه را برای تعمیر یخچال برتینو شما به محل مورد نظر اعزام میکنند:

02144287993

02177394838

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *