نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال

نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال

نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال ، تعمیر لباسشویی الگانس آبسال

اگر شما لباسشویی آبسال دارید و مدل الگانس هست و دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر لباسشویی الگانس آبسال پیدا کردید میتوانید با نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال در تماس باشید تا تکنسین های مجرب خود را برای تعمیر لباسشویی الگانس آبسال شما به محل مورد نظرتان اعزام نمایند تا در کمترین زمان برای ایراد دستگاه شما اقدامات لازم را اتخاذ کنند و به درستی ایراد دستگاه شما را تشخیص دهند و در کوتاه ترین زمان به صورت حرفه ای و تخصصی ایراد دستگاه شما را بر طرف سازند.

نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال

تعمیر لباسشویی الگانس آبسال

استفاده صحیح از ماشین لباسشویی

اگر بعد از خرید لباسشویی خود موارد ایمنی نصب را رعایت کرده و برای هر بار شستشو نکات ایمنی استفاده از لباسشویی را رعایت کنید کمتر به تعمیر لباسشویی الگانس آبسال نیاز پیدا خواهید کرد و از تکنسین های نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال به بهره خواهید بود .

 • لباس ها را قبل از شستشو خالی کنید و از نبود اشیا فلزی به همراه لباس ها مطمئن شوید.
 • همچنین زیپ لباس ها را ببندید و از محکم بودن دکمه ها اطمینان حاصل کنید.
 • هر چند وقت یکبار شستشوی فیلتر ماشین لباسشویی و محفظه ماده شوینده را فراموش نکنید.
 • پیش از آغاز به کار لباسشویی از مصدود نبودن شلنگ تخلیه و اتصال آن به خروجی اطمینان حاصل کنید.
 • بعد از پایان شستشو با یک پارچه تمیز و خشک درب ماشین لباسشویی را خشک کنید.
 • بستن شیر آب شهری متصل به دستگاه پس از پایان شستشو برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی توصیه میشود.
 • اگر از کابلی غیر از کابل خود ماشین لباسشویی برای اتصال آن به پریز استفاده میکنید یا برای افزایش طول سیم برق از یک کابل دیگر کمک میگیرید،
  حتما از میزان جریانی که میتواند از خود عبور دهد مطمئن شوید. در صورتی که ظرفیت جریان برق عبوری آن از دستگاه کمتر باشد امکان ذوب شدن کابل و خطر آتشسوزی وجود خواهد داشت.
 • حتما از محافظ برق استفاده نمایید.
 • حتما پس از خرید دستگاه لباسشویی و برای اولین نصب از کارشناسان نمایندگی استفاده کنید و از آنها بخواهید نکات ایمنی ماشین لباسشویی و توصیه های مربوط به دستگاه را بگویند. این اطلاعات میتوانند کمک زیادی به استفاده اصولی از ماشین لباسشویی بکنند.

هنگامی که ماشین لباسشویی به مشکلی برخود کرد بهتر است خودسرانه عمل نکنید،
و از دستکاری دستگاه بدون داشتن اطلاعات کافی خودداری کنید.
تماس با نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال  و یا  کارشناسان تعمیر لباسشویی الگانس آبسال  بهترین گزینه در این مواقع است. که موجب افزایش طول عمر ماشین لباسشویی خواهد شد.

 تخصص و تجربه تکنسین های نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال

تمامی تکنسین های نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال با بیش از 10 سال سابقه کاری و کسب تجربه و با گذراندن دوره های تعمیرات برند آبسال و گرفتن مدرک معتبر در زمینه تعمیر لباسشویی الگانس آبسال  آپدیت و به روز هستند و از بابت تعمیر و علم به روز آنها با خیال راحت دستگاه قابل تعمیر خود را به دست انها بسپارید تا مثل روز اول آن را تعمیر کنند.

نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال

تعمیر لباسشویی الگانس آبسال

نشانه هایی که زمان جرم گیری و رسوب زدایی لباسشویی را اطلاع می دهند.

جرم و یا رسوب ایجاد شده در داخل لباسشویی شما به مرور زمان و پس از بارها شستشو در داخل دیگ و یا درون لاستیک دور درب به وجود می آید. البته اگر هر دو ماه یکبار رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی را انجام دهید، این اتفاق روی نخواهد داد.

علاوه بر جرم و رسوب ایجاد شده در داخل لباسشویی شما، باکتری ها و قارچ ها نیز تولید می شوند. این امر می تواند به بروز بیماری های پوستی در افراد حساس، مشکلات بهداشتی و نیز بیماری کودکان و نوزادان بیانجامد. بنابراین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درنهایت رسوب و جرم ماشین لباسشویی شما بر کارکرد صحیح آن موثر بوده و افت عملکرد دستگاه را به دنبال دارد.

باقی ماندن کثیفی و آلودگی های البسه شما در داخل لباسشویی، موجب تولید و تکثیر انواع باکتری و قارچ های بیماری زا در لباسشویی می گردد. به همین دلیل، در این مواقع بوی بدی از داخل لباسشویی به مشام خواهد رسید. علاوه بر آن، عملکرد و کارایی لباسشویی شما کاهش یافته و لباسهای کثیفی که در لباسشویی انداخته می شوند، همانند گذشته کاملا تمیز نخواهند شد و اصطلاحا چرک مرده می شوند. اینها برخی از نشانه هایی است که شما را از رسوب و جرم داخل لباسشویی آگاه ساخته و جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی را ضروری می سازند. اما توصیه می شود که اجازه ندهید کار به اینجا کشیده شده و عمل جرم گیری لباسشویی خود را هر دوماه یکبار و حتی هر ماه انجام دهید.

مراحل جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی با محلول خانگی

برای جرم گیری ماشین لباسشویی خود می توانید از دو راه اقدام نمایید. ابتدا روش اول که به کمک جوش شیرین، سرکه و آب داغ انجام می گیرد را توضیح می دهیم. این مواد به راحتی در دسترس شما بوده و در بسیاری از منازل پیدا می شوند.
ابتدا مقداری جوش شیرین و آب به اندازه یک پیمانه از هر کدام را درون دیگ خالی لباسشویی ریخته و سپس به اندازه دو پیمانه سرکه اضافه می کنیم. سپس با انتخاب برنامه معمول لباسشویی اجازه می دهیم تا سیکل شستشو اجرا شود. پس از پایان برنامه لباسشویی درب آن را باز کرده و به کمک یک اسفنج دیگ و دیواره های آن را تمیز می کنیم. همچنین با اسفنج لاستیک دور درب ماشین را نیز تمیز می کنیم تا باکتری ها وقارچ هایی که احتمالا در آنجا باقی مانده اند را از بین ببریم. با اینکار جرم گیری و رسوب زدایی داخل لباسشویی و لاستیک دور درب به خوبی انجام می شود.

می توانید برای نتایج بهتر و در صورت داشتن اطلاع از چگونگی باز کردن لاستیک درب لباسشویی از بدنه، آن را باز کرده و به خوبی بشویید و اجازه دهید تا خشک شود. اضافه بر آن می توانید محفظه جاپودری را نیز از لباسشویی جدا کرده و آن را نیز کاملا بشورید. می توانید برای اینکارها از دفترچه راهنمای لباسشویی خود کمک بگیرید.

 

ویژگی‌ها و مزایای پودر جرم گیر

 • رفع بوی بد ماشین لباسشویی و خوشبوکننده دستگاه
 • از بین بردن رسوبات موجود در لوله‌های خرطومی زیر دیگ و فیلتر و دیگ داخلی لباسشویی
 • پیشگیری از ایجاد جرم در ماشین لباسشویی
 • ارتقای کیفیت شستشوی لباس‌ها در دستگاه
 • بالا بردن عمر دستگاه
 • صرفه‌جویی در میزان مصرف مواد شوینده
 • تمیز کردن و جرم گیری فیلتر و درنتیجه مصرف کمتر برق ماشین لباسشویی
جهت تعمیر لباسشویی با نمایندگی لباسشویی الگانس آبسال با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

44287993

22737566

77145282

با پر کردن فرم زیر جهت تعمیر لباسشویی الگانس آبسال خود تکنسین های ما با هماهنگی برای تعمیرات لباسشویی به منزل شما اعزام خواهند شد:

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *