تعویض باطری جاروشارژی آاگ AEG

تعویض باطری جاروشارژی آاگ AEG

تعویض باتری جاروشارژی آاگ AEG

تعویض باتری جاروشارژی آاگ AEG

تعویض باتری جاروشارژی آاگ AEG

تعویض باتری جاروشارژی آاگ AEG  در تهران توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ AEG  در تهران در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر تیم هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ AEG  در تهران ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

بهترین مدل جارو شارژی آاگ  AEG

نکته ی مهم در خرید جاروشارژی نوع کاربرد آن است، زیرا انواعی از آن ها فقط سطوح خشک مانند خاک را جمع آوری می کنند و انواعی دیگر هر دو سطح آب و خاک را جمع آوری می کند و می توان توصیه کرد نوعی که توانایی جمع آوری مایعات را دارد بهترین نوع جاروشارژی می باشد.

نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ AEG

نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ AEG  در تهران یکی از معتبرترین نمایندگی هاست که به دلیل تعدد و پراکندگی شعبات خود در تهران سرعت عمل بالایی در خدمت رسانی به مشتریان خود دارد. راه های ارتباطی با نمایندگی آاگ برای شهروندان عزیز تهرانی می تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه به سایت و تکمیل فرم ثبت درخواست تعمیر وجود دارد.

پس از ثبت درخواست در اسرع وقت پیک نمایندگی با مراجعه به درب منزل، دستگاه شما را تحویل گرفته و به نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ AEG می برد و پس از تعمیر باز پس می گرداند و یا با موافقت شما تعمیرکار در محل به مکان مورد نظر شما اعزام می گردد.

باتری جارو شارژی آاگ

هرچند جاروهای شارژی از لحاظ ابعاد کوچک و از لحاظ ساختار ساده به نظر می آیند اما باید گفت که در ساخت این دستگاه ها بخصوص در نسل جدید آنها از تکنولوژی های نسبتا پیچیده ای استفاده شده است.

و این یعنی در صورت بروز ایراد در این دستگاه بهتر این است که مسئولیت تعمیر آن به دست یک تکنسین متخصص آن دستگاه و برند سپرده شود تا با یک تعمیر صحیح و اساسی تمامی مشکلات آن رفع شود.

تعداد نمایندگی هایی که در سطح شهر تهران اقدام به تعمیر جاروشارژی های برند آاگ می نمایند کم نیستند اما نکته ی مهم در زمینه ی تعمیرات دستگاه های برقی انتخاب بهترین نمایندگی تعمیرات جاروشارژی آاگ است که با بکارگیری تعمیرکاران کارآزموه و دوره دیده که دانش خود را به روز کرده و از ابزارآلات و شیوه های نوین در تعمیر وسیله ی معیوب بهره ببرند.

مشکلات و ایرادات متداول در تعمیرات جاروشارژی آاگ

روشن نشدن جارو شارژی متداول ترین مشکل در این وسیله ی برقی است که می تواند به یکی از عوامل زیر مربوط باشد.

 • خرابی برد جارو شارژی آاگ
 • خرابی موتور جارو شارژی آاگ
 • خرابی دکمه های جارو شارژی آاگ
 • ایراد در قسمت باطری جارو شارژی آاگ پس از چندین سال کارکرد باطری ها دچار فرسودگی شده دیگر شارژ نمی شوند راه حل تعویض باطری است.
 • ایراد در شارژر جارو شارژی آاگ ممکن است بویین آن سوخته باشد و راه حل تعویض این قطعه است.
 • کثیف بودن فیلتر جارو شارژی تمیز نمودن مرتب فیلتر جاروشارژی بسیار مهم است و می تواند باعث طولانی تر شدن عمر مفید جارو شارژی شود.

آموزش تعمیرات و رفع ایرادات و مشکلات جارو شارژی

نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ AEG

نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ AEG

جارو شارژی از آن وسایل مهم است که در اکثر مواقع کار جاروبرقی را برای ما انجام می‌دهد. البته جارو شارژی‌ها وسیله‌های حساسی نیز هستند و اگر به خوبی مراقب آنها نباشیم در طول مدت استفاده ممکن است دچار مشکلات و خرابی‌هایی بشوند. در این بخش به آموزش تعمیرات جارو شارژی و رفع ایرادات و مشکلات آن خواهیم پرداخت.

علت شارژ نشدن جارو شارژی

شارژ نشدن دستگاه جارو شارژی در آموزش تعمیرات جارو شارژی به عوامل مختلفی بستگی دارد در این بخش به بررسی این عوامل خواهیم پرداخت.

 • احتمال دیگر خراب شدن باتری است که در این صورت باید تعویض باطری جاروشارژِی آاگ AEG شود.
 • ممکن است عمر باتری شارژر تمام شده است، در این خصوص اطمینان لازم را حاصل نمایید.
 • جهت جلوگیری از فاسد شدن باطری جارو شارژی، حداقل ماهی دو بار از دستگاه استفاده نمایید.
 • بعد از خرید دستگاه یا تعویض باتری جاروشارژِی آاگ AEG، اجازه دهید جارو شارژی شما 24 ساعت متصل به شارژ باشد.

مشکل نداشتن مکش کافی در جارو شارژی

هنگامی که جارو شارژی مکش ضعیفی داشته باشد، اقدامات زیر را برای رفع آن بررسی کنید. اگر با این اقدامات مشکل رفع نشد بهترین کار استفاده از خدمات هومیکسو برای تعمیر آن است.

 • از دلایل اصلی مکش کم جارو شارژی محفظه پر آن ‌است.
 • توصیه می‌شود پس از هر بار استفاده از جارو شارژی محفظه آن را خالی کنید.
 • امکان دارد با گیر کردن یک تکه از آشغال در لوله جارو شارژی، مکش آن پایین آمده باشد.
 • برای رفع آن نیز تمامی لوله‌های جارو شارژی را بررسی کنید.
 • برس جارو شارژی را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده تجمع آلودگی‌ها، اقدام به برطرف کردن آن نمایید.
 • غلتک برس‌ها باید با اعمال کمی نیرو به صورت آزادانه بچرخد.
 • توجه داشته باشید که غلتک برس را در جهت مناسب قرار دهید.
 • فیلتر جارو شارژی را بررسی کنید و در صورت کثیف بودن آن را تمیز کنید.
 • و اگر بعد از آن هم مشاهده کردید که مکش ضعیفی دارد، بایستی اقدام به تعویض فیلتر نمایید.

در صورت بروز مشکل در دستگاه جاروشارژی شما و نیاز پیدا کردن به تعویض باتری جاروشارژی آاگ AEG، هرگز خودتان اقدام به تعویض باتری جاروشارژی آاگ AEG نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ AEG  به شماره تماس 88592650 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر جاروشارژی آاگ AEG در تهران و همچنین تعویض باتری جاروشارژی آاگ AEG شما توسط متخصصین نمایندگی تعمیر جاروشارژی آاگ AEG در تهران شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعویض باتری جاروشارژی آاگ AEG در تهران کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *