تعمیر پنکه

تعمیر پنکه

تعمیر پنکه

 

تعمیر پنکه

تعمیر پنکه

تعمیر پنکه توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات پنکه در تهران در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر نمایندگی تعمیرات پنکه هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات پنکه ، خدمات تعمیر پنکه را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

موتور پنکه

تست موتور پنکه با اهم متر

 

یکی از روش های تست، تست موتور پنکه با اهم متر است که ما در ادامه نحوه انجام این کار را برای شما توضیح داده ایم اما باید دقت داشته باشید که این کار یک کار تخصصی بوده و باید با قسمت های مختلف پنکه و موتور آن آشنایی کافی را داشته باشید:

  • برای پیدا کردن سر سیم میتوانیم از دستگاه اهم متر استفاده کنیم.
  • بدین صورت که پس از اتصال سر سیم به دستگاه اهم متر عددی روی صفحه نمایش آن شخص میشود که سر سیمی که کمترین اهم را دارد سیم مشترک است.
  • یعنی در این سیم یک سر مشترک برای اتصال به سایر سیم های موتور پنکه وجود دارد.
  • پس از آن سیم بعدی که اهم کمتری دارد را با دستگاه اهم متر پیدا میکنیم و آن دو سیم برای ما سر سیم های اصلی هستند.
  • در موتور انواع پنکه ها پس از مشخص شدن دو سیم اصلی به وسیله دستگاه اهم متر سیم های اصلی را به خازن وصل نموده.
  • و سیم مشترک نیز به نول متصل میگردد.

نمایندگی تعمیرات پارس خزر

امروزه حمل و نقل لوازم خانگی بسیار مشکل و هزینه بر است. بخاطر همین موضوع نمایندگی تعمیرات پنکه پارس خزر تعمیر کاران خود را به محل تعیین شده از طرف شما در اولین فرصت ممکن اعزام می کند. تعمیرکاران به محض حضور در محل دستگاه معیوب را عیب یابی می کنند و بعد از اینکه عیب دستگاه را یافتند با رضایت شما شروع به تعمیر پنکه معیوب می کنند.

نمایندگی تعمیرات پارس خزر در تهران در هومیکسو یکی از برترین شرکت های تعمیر دستگاه های معیوب می باشد، این شرکت با سابقه درخشان و با دارا بودن بهترین تعمیرکاران و هزینه های مناسب و مقرون به صرفه برای عموم مردم در حال خدمت رسانی است.

نمایندگی پارس خزر

شما می توانید تعمیرات هریک از لوازم برقی پارس خزر خود را به دست تعمیر کاران مجرب هومیکسو به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی بسپارید. هنگامی که لوازم برقی پارس خزر شما دچار خرابی شد تعمیر گاه مجاز پارس خزر تعمیرات دستگاه شما را بر عهده می گیرد و در کوتاه ترین زمان آن ها را تعمیر کرده و سالم تحویل شما می دهد.

 

اما اگر دستگاه شما قابل تعمیر نباشد و نیاز به تعویض قطعات آن باشد این مرکز قطعات را با استفاده از قطعات اصل و فابریک تعویض خواهد کرد. همچنین این مرکز تمام تجهیزات و ابزار های لازم برای تعمیر دستگاه های معیوب پارس خزر را دارد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی پارس خزر

هزینه تعمیر لوازم خانگی پارس خزر در هومیکسو به دلایل زیر کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی است.

  • تعمیر قطعات به جای تعویض آنها در صورت ممکن
  • اعلام هزینه ها بر اساس قیمت های مصوب
  • حذف هزینه های جابجایی دستگاه

تعمیر پنکه پایه بلند

 

تعمیر پنکه در تهران

تعمیر پنکه در تهران

پنکه روشن نمی شود

 

علّت ۱: دو شاخه خراب شده است. رفع عیب : ممکن است اتصالات داخل دو شاخه ، از شاخکهای آن جدا شده باشند، اگر دو شاخه از نوع غیر پرسی است، برای تعمیر پنکه رومیزی، قبل از هر عملی ، ابتدا آن را مورد بررسی قرار دهید.

علّت ۲ : سیم رابط قطع شده است.

رفع عیب : این مورد در اغلب پنکه ها دیده شده زیرا اکثر مصرف کننده ها هنگام خارج کردن دو شاخه از پریز ، این عمل را با کشیدن سیم های رابط انجام میدهند و این امر موجب قطع سیم ها از شاخکهای دو شاخه و یا پارگی آنها در ابتدای دو شاخه خواهد شد. جهت بررسی سیم های رابط و حتی دو شاخه می توانید سیمای ورودی برق را در داخل پنکه مستقیماً به یکدیگر وصل کنید و بعد رابطهای اهم متر را به شاخکهای دو شاخه ارتباط دهید.

اگر دو شاخه و سیم رابط سالم باشند ، عقربه منحرف شده و اهم ناچیزی را نشان خواهد داد. رنج مناسب در این آزمایش برای آومتر 1× R  است.

علّت 3: یکی از سیم های اصلی زیر پایه پنکه قطع شده است.

رفع عیب : به آرامی زیر پایه را باز کنید و به صحت اتصالات سیم بندی پنکه بپردازید. اگر در این بررسی ، سیمی را از محل اتصال خود جدا شده یافتید ، سریع آن را در جای اصلیش مستقر کنید تا پنکه به وضعیت عادی خود بازگردد.

علّت ۴: صفحه کلید پنکه خراب است.

رفع عیب : جهت بررسی صفحه کلید نیازی به اهم متر نیست زیرا این قطعه یا دچار عیب مکانیکی و یا الکتریکی است. در صورت خرابی سیستم مکانیکی ، با فشار هر یک از کلیدها ، ارتباطشان با شین فاز برقرار نمی شود که باید سعی کنید این مشکل برطرف شود. در غیر این صورت برای تعمیر پنکه رومیزی صفحه کلید را تعویض کنید

در مورد عیب الکتریکی تنها می توان گفت که ممکن است شین نول اکسید شده باشد که کلیدها حتی با استقرار بر روی شین مورد نظر نمی توانند از آن نول را دریافت و به موتور برسانند. این مشکل با سمباده کشیدن برروی شین و براق نمودن سطح مس آن برطرف خواهد شد.

علّت ۵: موتور کاملا سوخته است.

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه پنکه ی شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات پنکه به شماره تماس 77166615 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر پنکه ی شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر پنکه در تهران کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *