تعمیر ماکروفر ویرپول

تعمیر ماکروفر ویرپول

تعمیر ماکروفر ویرپول ، تعمیرات ماکروفر ویرپول

امروزه ماکروفر یکی از لوازم خانگی پر کاربردی است که که وجود آن لازم برای سهولت کار و جلوگیری از اتلاف وقت است. زیرا به وسیله ماکروفر می توان همه اقدامات برای پخت مواد غذایی و یا گرم کردن را به راحتی و در زمان کم انجام داد . ماکروفر هم مانند بسیاری از لوازم خانگی دیگر به مرور زمان و با استفاده زیاد و نادرست از آن نیاز به تعمیر ماکروفر ویرپول خود میشوید و باید به دنبال مرکز مجاز تعمیرات ماکروفر ویرپول باشید.در ادامه مقاله با رعایت دستورالعمل هایی جهت حفظ ایمنی که رعایت این نکات باعث می شود نیاز به سرویس و عیب یابی ماکروفر کمتر گردد اشاره میکنیم.

تعمیرات ماکروفر ویرپول

تعمیر ماکروفر ویرپول

مهمترین موارد مربوط به نگهداری و عیب یابی مایکروفر :

۱ – برای پخت مواد غذایی حتما از صفحه گردان استفاده کنید تا غذا به صورت یکنواخت بپزد.

۲ – برای قراردادن مایعات آنها را قبل از قرار دادن در ماکروفر به هم بزنید.

۳ – برای پخت مواد غذایی ، غذا را در میانه پخت به هم بزنید.

۴ – هیچگاه مایع قابل اشتعال را در ماکروفر گرم نکنید زیرا باعث آتشسوزی می گردد.

۵ – برای پخت مواد غذایی تا جایی که امکان دارد مواد غذایی را تکه های کوچکتری تبدیل کنید زیرا باعث می شود زودتر پخته شوند.

۶ – هرگز از ماکروفر زمانی که درب آن به خوبی بسته نشده است استفاده نکنید.

۷ – برای جلوگیری از خطر نشتی اشعه ، ماکروفر خود را برای تست اشعه به اشخاص معتیر در زمینه تعمیر ماکروفر ویرپول بسپارید ، زیرا نشتی اشعه باید توسط دستگاه های مخصوص اندازه گیری شود که مقدار آن از حد استاندارد های بین المللی بیشتر نشود.

۸ – برای گرم کردن غذا اگر روی ظروف را با پوشش مخصوص می پوشانید باید سطح آن را سوراخ نموده تا امکان خروج بخار وجود داشته باشد.

۹ – روشن کردن ماکروفر به صورت خالی باعث می شود به موتور آن آسیب وارد شودو برای جلوگیری از این امر می توانید همیشه یک لیوان آب در ماکروفر قرار دهید.

۱۰ – پخت مواد غذایی در ماکروفر به دلیل آنکه زمان کمتری صرف گرما دیدن غذا می شود باعث حفظ بیشتر مواد معدنی و ویتامین ها می شود.

۱۱ – همه ظروف برای استفاده در ماکروفر مناسب نیستند ، در داخل ماکروفر از ظروفی استفاده کنید که برای دستگاه مناسب هستند که حرارت ماکروفر بر روی آنها منجر به تاثیر منفی روی آنها می گردد.

۱۲ – گرم کردن مواد غذایی در ماکروفر باعث می شود که مواد غذایی از داخل گرم شوند ، برای همین جهت جلوگیری از سوختن ، قبل از استفاده غذای خود را به هم بزنید.

۱۳ – همیشه سعی کنید که سطوح داخلی ماکروفر را تمیز نگهدارید، زیرا تمیز نگهداشتن سطوح داخلی ماکروفر باعث می شود تا انتقال جریان در ماکروفر به طور موثر به غذا برسد.

۱۴ – برای حفظ رطوبت داخل غذا، بهتر است روی غذا را بپوشانید.

۱۵ – برای استفاده از ماکروفر فاصله کافی با آن را حفظ کنید ، زیرا حفظ نکردن این فاصله باعث آسیب های جدی و برگشت ناپذیری می گردد.

۱۶ – زمانی که لامپ درون ماکروفر شکسته است ، به هیچ عنوان برای تعویض آن اقدام نکنید زیرا این لامپ حاوی بریلیوم است و تعویض آن فقط باید توسط تکنسین و متخصص عیب یابی ماکروفر انجام گردد.

۱۷ – هیچگاه غذاهایی مانند کنسروها ، قوطی ها و یا ظروف شیشه ای در بسته را داخل ماکروفر قرار ندهید.

۱۸ – به هیچ عنوان زمانی که درب ماکروفر باز است ظروف غذا و یا وسیله سنگینی روی درب آن قرار ندهید.

۱۹ – هیچگاه سعی نکنید عیب یابی ماکروفر را خودتان انجام دهید ، زیرا ولتاژ بالای موجود در ماکروفر ممکن است موجب مرگ شود.

۲۰ – هنگام پختن مواد غذایی بوسیله ماکروفر به دلیل گرم شدن سطح داخلی دستگاه و یا وسایل جانبی مانند قفسه های سیمی و سینی برای جابجایی آنها همیشه از دستکش مخصوص استفاده نمایید.

۲۱ – در صورتی که در هنگام استفاده از ماکروفر داخل دستگاه دود مشاهده کردید ، ماکروفر را خاموش کرده و از برق بکشید.

۲۲ – زمانی که درب ماکروفر باز است هرگز به آن تکیه ندهید ، زیرا این کار باعث آسیب ریدن به دستگاه مخصوصا در ناحیه دارای لولا می گردد.

۲۳ – در هنگام قرار دادن غذا در ماکروفر به هیچ عنوان مواد غذایی را به طور مستقیم بر روی سینی قرار ندهید و همیشه مواد را داخل یک ظرف بگذارید و روی سینی قرار دهید.

۲۴ – برخی از مواد غذایی برای گرم کردن در ماکروفر مناسب نیستند . مانند تخم مرغ ، زیرا ممکن است پوست آنها ترکیده و منفجر شوند.

۲۵ – از درب مخصوص ماکروفر برای ظروف استفاده کنید زیرا باعث جلوگیری از پاشیدن محتویات غذا به بیرون و سطح داخلی ماکروفر می گردد.

۲۶ – پس از اتمام کار ماکروفر برای گرم کردن غذا ، درب ماکروفر را به مدت ۱ دقیقه باز بگذارید تا دچار سوختگی نشوید.

۲۷ – از ماکروفر می توانید برای یخ زدایی مواد غذایی نگهداری شده در فریزر استفاده کنید.

۲۸ – از قراردادن ظروف یکبار مصرف در داخل ماکروفر خودداری کنید زیرا این ظروف پلاستیکی هستند و با حرارت خوردن باعث آب شدن و ایجاد ترکیبات سمی می شوند.

۲۹ – قرار دادن هر نوع فلز مانند ظروف فلزی ، قاشق و چنگال ، فویل های آلمینیومی و … باعث جرقه زدن و خرابی ماکروفر می گردد و در بد ترین شرایط باعث آتشسوزی آن می شود .

۳۰ – در هنگام گرم کردن برخی مواد غذایی توجه به میزان زمان آن داشته باشید ، زیرا طولانی شدن زمان باعث خشک شدن و سوختن مواد غذایی می گردد.

تعمیرات ماکروفر ویرپول

تعمیرات ماکروفر ویرپول

خدمات مرکز تعمیرات ماکروفر ویرپول

کاهش هزینه های تعمیر ماکروفر ویرپول جزو مهم ترین ویژگی های یک مرکز تعمیر است که توجه به آن از میزان هزینه ی پرداخت شده توسط مشتریان می کاهد.

پرداخت هزینه ی پایین تر در قبال تعمیر ماکروفر ویرپول با کیفیتی بیشتر همان هدفی است که در نهایت مشتریان از آن انتظار داشته و در جست و جوی آن خواهند بود.

هزینه خدمات در مرکز تعمیر ماکروفر ویرپول

تمامی هزینه ها زیر نظر اتحادیه و نمایندگی تعمیرات ماکروفر ویرپول دریافت میشود و هزینه دریافتی به میزان خرابی دستگاه شما مرتبط است.

در صورت بروز هر مشکلی برای ماکروفرتان با مرکز تعمیرات ماکروفر ویرپول تماس گرفته و یا به صورت آنلاین با پر کردن فرم زیر ثبت سفارش کنید.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی مشکلتان تکنسین مربوطه را برای تعمیر ماکروفر ویرپول به محل مورد نظرتان اعزام میکنند:

02122737566

02188592650

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *