تعمیر ماکروفر میلان

تعمیر ماکروفر میلان

تعمیر ماکروفر میلان ، تعمیرات ماکروفر میلان

امروزه پیدا کردن یک برند خوب برای خرید ماکروفر بسیار مهم شده و بایدقبل از خرید تحقیقات و پرس و جوی زیادی انجام دهید تا ماکروفری را خریداری کنید که دیرتر خراب شود و مقاوم باشد و …، از این رو ماکروفر میلان تمامی ویژگی های یک ماکروفر خوب را دارد ولی به مرور زمان و با استفاده نا صحیح از آن شما نیاز به تعمیر ماکروفر میلان خواهید کرد که با خراب شدن ماکروفر شما باید به دنبال مرکزی برای تعمیر آن باشید و یک مرکز تعمیرات ماکروفر میلان باید ویژگی های زیر را داشته باشد تا بتوانید به آن اعتماد کنید و دستگاه خود را به دست آنها بسپارید تا خرابی بیشتری برای دستگاه به وجود نیاید.

تعمیر ماکروفر میلان

تعمیرات ماکروفر میلان

ویژگی مرکز تعمیرات ماکروفر میلان

امروزه با پیشرفت علم و فناوری ماکروفر های جدید و به روزی به بازار آمده و تقاضا ها برای حرید ماکروفر بسیار زیاد شده چون نسبت به قبل اکثر افراد شاغل شده و فرصت زیادی برای درست کردن غذا و پای گاز ایستادن را ندارند و برای اینکه در وقت خود هم صرفه جویی کنند و در اتلاف وقت از ماکروفر برای گرم کردن و درست کردن غذاها استفاده میکنند. در صورت خرابی ماکروفر شما و اتمام زمان گارانتی دستگاه باید به مراکزی زنگ یزنید که زیرنظر نمایندگی کار میکند که آسیب بیشتر ی به دستگاه شما نزنند.ویژگی های یک مرکز معتبر را در ادامه میتوانید مطالعه کنید

هزینه های متعارف

تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت نمایندگی لوازم خانگی میلان می باشد. حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده تا در صورت تمایل کار تعمیر ماکروفر میلان شما را تعمیر کر انجام دهد و تمامی هزینه ها، پس از پایان کاربه صورت فاکتور در اختیار شما قرار میگیرد.هزینه دریافتی از شما به میزان خرابی دستگاه هم مرتبط است.

تعمیرات لوازم خانگی شما در محل

دیگر نگران حمل و نقل لوازم خانگی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد تا در منزل شما تمامی کارهای تعمیر انجام شود.

تعمیر در سریعترین زمان 

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی شما به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما این نمایندگی و مرکز خدمات پس از فروش با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهد که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات لوازم خانگی  خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر قطعات تا جای ممکن به  جای تعویض 

تعمیر کاران ما تمامی تلاش خود را کرده تا قطعه معیوب را تعمیر کنند ودر صوت سوختگی و یا خرابی که نشود آن را تمیر کرد قطعه مورد نظر را تعویض کنند.

تخصص و تجربه بالا تعمیرکاران

تمامی تکنسین های مرکز تعمیر ماکروفر میلان  با بیش از 10 سال سابقه کاری و کسب تجربه و با گذراندن دوره های تعمیرات برند میلان و گرفتن مدرک معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی میلان آپدیت و به روز هستند و از بابت تعمیر و علم به روز آنها با خیال راحت دستگاه قابل تعمیر خود را به دست آنها بسپارید تا مثل روز اول آن را تعمیر کنند.

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت میتوان میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد که از مزایای قابل اهمیتی است برای شاغلین عزیزی که در تهران زندگی میکنند.

در ماکروفر، فرایند پخت غذا از طریق تابش امواج الکترومغناطیس ریزموج انجام می‌شود. این امواج در غذایی که داخل محفظه است نفوذ کرده و موجب حرکت مولکول‌ها می‌شود. با سایش مولکول‌ها، گرما تولید می‌شود. دلیل سرعت بالای پخت غذا داخل ماکروفر همین امر است. با وجود سینی گردان داخل محفظه، غذا با ماکروفر یکدست پخته می‌شود.

تعمیر ماکروفر میلان

تعمیرات ماکروفر میلان

توصیه های ایمنی برای استفاده از ماکروفر

مایکروفر در صورتی که درش خراب است و یا به طور درست و ایمن بسته نمی شود، هرگز نباید روشن شود.
اجسام فلزی نباید در ماکروفر قرار داده شوند مگر اینکه برای استفاده در ماکروفر طراحی شده باشند.
گرم کردن مایعات در ماکروفر باید با احتیاط انجام شود و در هنگام بیرون آوردن از ماکروفر از دستکش فر استفاده شود.
ماکروفر باید به طور منظم تمیز شود و نباید در حالی که خالی است، روشن شود.

مشکلات ماکروفر شامل چه مواردی می‌شود؟

 • ماکروفر دود می‌کند
 • ماکروفر روشن نمی‌شود
 • کابل ماکروفر قطع شده
 • سینی ماکروفر نمی‌چرخد
 • درِ ماکروفر بسته نمی‌شود
 • ماکروفر غذا را گرم نمی‌کند
 • غذا داخل ماکروفر کند می‌پزد
 • گریل ماکروفر روشن نمی‌شود
 • دکمه‌های ماکروفر کار نمی‌کند
 • لامپ ماکروفر روشن نمی‌شود
 • ماکروفر در حین کار جرقه می‌زند
 • ماکروفر با صدای زیاد کار می‌کند
 • صفحه نمایش ماکروفر کار نمی‌کند
 • ماکروفر در حین کار خاموش می‌شود

در صورت بروز هر گونه مشکلی و یا مشکلات فوق با مرکز تعمیرات ماکروفر میلان تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین در انتهای مقاله فرم ثبت سفارش را پر کرده تا کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاه شما تکنسین مربوطه را برای تعمیر ماکروفر میلان شما اعزام نمایند.

با پر کردن فر زیر و شرح خرابی دستگاه خود تکنسین مربوه برای هماهنگی با شما تماس گرفته که برای تعمیر ماکروفر میلان به منزل شما اعزام شود.

شماره تماس :

02177145282

02122737566

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *