تعمیر لباسشویی فاگور

تعمیر لباسشویی فاگور در پیروزی

تعمیر لباسشویی فاگور در پیروزی

 

تعمیر لباسشویی فاگور

تعمیر لباسشویی فاگور

تعمیر لباسشویی فاگور در پیروزی توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پیروزی در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر تیم هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیر لباسشویی فاگور در پیروزی ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

ریست لباسشویی فاگور

اگر دکمه ریست لباسشویی فاگور کار نکرد باید چه کاری انجام دهیم؟

در بعضی از موارد بعد از ریست ماشین لباسشویی اتفاقی نمی‌افتد. ممکن است دستگاه شما دچار یک مشکل فنی شده باشد و یا اینکه قطعه ای از آن معیوب شده باشد. در این میان از رایج‌ ترین مشکلات می ‌توان به خراب شدن سوئیچ درب لباسشویی و یا تایمر اشاره کرد که ممکن است هر یک از این ها نیاز به تعویض پیدا کنند.

در چنین مواقعی اگر دانش فنی در زمینه تعمیرات لباسشویی ندارید بهتر است از یک تکنسین متخصص و با تجربه کمک بگیرید. برای این کار شما می توانید در خواست خود را از طریق فرم  آنلاین و یا تماس تلفنی، ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای رسیدگی به مشکل شما اقدامات لازم، توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پیروزی انجام شود.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پیروزی

از ویژگی های خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پیروزی به شرح زیر می  باشد :

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی دوباره ماشین لباسشویی فاگور شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه هومیکسو تماس گرفته باشید طبق گارانتی نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در صادقیه تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی فاگور شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

تعیین زمان خدمات توسط شما

بعد از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی فاگور خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه ی خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیرات لباسشویی شما در محل

بهتر است دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی فاگور خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. هومیکسو متخصص مجرب را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال میکند.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی فاگور

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی شما با مطالعه ی دفترچه ی راهنمای آن می توانید خیلی از مشکلات مربوط به لباسشویی را برطرف کنید و در غیر اینصورت برای حل مشکل لباسشویی بهتر است با متخصص مجرب تماس بگیرید.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی فاگور

 

 • ماشین لباسشویی پر نمی‌شود.
 • چرخه چرخشی یا دورانی درام کار نمی‌کند.
 • وجود نشتی آب
 • برنامه شستشو شروع نمی‌شود.
 • سر و صدای غیر عادی و ناخوشایند ماشین لباسشویی
 • شستشو انجام گرفته است ولی لباسها هنوز هم کثیف هستند.
 • ماشین لباسشویی بوی تند و زننده ای دارد.
 • تخلیه نشدن ماشین لباسشویی

آموزش تعمیر لباسشویی فاگور در پیروزی

 

تعمیر لباسشویی فاگور در پیروزی

تعمیر لباسشویی فاگور در پیروزی

سر و صدای غیر عادی و ناخوشایند ماشین لباسشویی

می‌توان گفت از ناخوشایندترین مشکلات ممکن برای یک ماشین لباسشویی صدای بلند و آزار دهنده است که دلایل مختلفی دارد.

احتمال دارد ماشین لباسشویی را به طور صحیح و تراز نصب نکرده باشید. همچنین قرار دادن بارهای کم در درام ماشین لباسشویی یا مشکل داشتن بلبرینگ های ماشین لباسشویی بسیار در تولید صدا برای دستگاه موثر هستند.

حتی در مواردی این مشکلات موجب صدمه دیدن درام به طور جدی می‌شود. در صورتی که خودتان نتوانستید مشکل را برطرف کنید از نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی هومیکسو کمک بگیرید.

چرا شستشو انجام گرفته است ولی لباسها هنوز هم کثیف هستند؟

وجود چنین مشکلی در اکثر مواقع به دلیل استفاده کردن نامناسب و یا کافی نبودن مواد شوینده برای شستشو لباسها رخ می‌دهد.خصوصا اگر شسشتو لباس ها را در دمای پایین انجام دهید این کار می‌تواند باعث مسدود شدن شلنگ شود. حتی ممکن است که تنظیم دما ماشین لباسشویی مشکل داشته و نادرست تنظیم شده باشد.

چرا برنامه شستشو شروع نمی‌شود؟

انجام نگرفتن عملیات شستشو و شروع نشدن آن به هر دلیلی ممکن است. علت آن را باید در موارد زیر به صورت دقیق جست و جو کنید:

 • مشکل مربوط به منبع تغذیه باشد.
 • حتی یک فیوز می‌تواند سوئیچ را در جعبه فیوز منفجر کرده و قطع کند.
 • احتمال دارد دکمه شروع تاخیر se داشته باشد.
 • قفل کودک فعال شده و می‌تواند از تمام عملکرد ماشین لباسشویی جلوگیری کند.
 • معیوب بودن سوئیچ فشار نیز در شروع شستشو اختلال ایجاد می‌کند.

با بررسی هر کدام از موارد مشکلات شما می‌توانید عیب یابی را انجام داده و تشخیص دهید که ایراد از کجاست. با تشخیص مشکل می‌توانید به برطرف کردن آن اقدام نمایید.

به چه علت ماشین لباسشویی پر آب نمی‌شود؟

علت این مشکل می‌تواند از شیلنگ ورودی آب ماشین لباسشویی باشد. مسدود شدن فیلترها و همچنین اتصال نادرست شیلنگ ها هم به پر نشدن ماشین لباسشویی کمک می‌کنند. کم بودن فشار آب و خراب شدن و پارگی شلنگ آب نیز از دلایل پر نشدن ماشین لباسشویی می‌باشند. اگر مشکل از شلنگ باشد با تعویض آن مشکل به راحتی قابل رفع است. در چنین حالتی که نمیدانید ایراد از کجاست و قادر به برطرف کردن مشکل نیستید از نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پیروزی کمک بگیرید.

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی فاگور شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی فاگور در پیروزی به شماره تماس 33812686 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی فاگور در پیروزی شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر لباسشویی فاگور در پیروزی کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *