تعمیر لباسشویی تکنوکیت

تعمیر لباسشویی تکنوکیت در نارمک

تعمیر لباسشویی تکنوکیت در نارمک

 

تعمیر لباسشویی تکنوکیت

تعمیر لباسشویی تکنوکیت

تعمیر لباسشویی تکنوکیت در نارمک توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در نارمک در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر تیم هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در نارمک ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

نکات استفاده از لباسشویی تکنوکیت

 

 • به ندرت پیش می آید که کپک ها در محیط های خشک تولید و تکثیر شوند اما همواره فضاهای مرطوب، محل مناسبی برای تعولید و تکثیر انواع مختلفی از کپک ها هستند. برخورد این کپک ها با بدن نیز موجب بروز خارش چشم ها، خس خس سینه و احتقان در افراد می شود.

این حالت به خصوص در افراد مبتلا به آلرژی گسترده تر خواهد بود. بنابراین برای پیشگیری از تکثیر و تولید کپک ها در ماشین لباسشویی، پس از پایان شست و شو، در آن را به طور کامل باز بگذارید تا بخار و هوای داخلی ماشین به طور کامل خارج شود. علاوه بر آن باید قسمت لاستیکی دور در را هم با دستمال خشک کنید.

 

 • بسیاری از خانم ها برای اینکه رنگ و کیفیت ملحفه ها، روبالشی ها و روتختی را حفظ کنند، آنها را با آب ولرم و دور کند ماشین لباسشویی می شویند. در حالی که رابرت ویتز، میکروبیولوژیست معتقد است که روبالشی ها و روتختی ها، یکی از بهترین مناطق برای ایجاد آلرژی و حفظ گرد و غبار هستند.

بنابراین باید تمامی کالاهای خواب را دست کم هر دو هفته یک بار با دور تند ماشین و یا آب کاملا داغ بشویید وبرای اینکه از آلرژی زا شدن آنها جلوگیری کنید باید این کالاها را به دور از گرد و غبار محیط بیرون و در داخل خانه خشک کنید.

 

 • یکی از اشتباهاتی که بیشتر خانم های خانه دار به دلیل مشغله زیاد مرتکب آن می شوند، رها کردن لباس های شسته شده در ماشین بعد از پایان کار شست و شو است. البته این افراد حتما نمی دانند که بیش از ۳۰ دقیقه ماندن لباس های خیس داخل ماشین مساوی است با تولید کپک ها و بسیاری از باکتری های آلرژی زا. بنابراین زمانی که در خانه هستید و فرصت دارید، ماشین لباسشویی را روشن کنید و بعد از پایان شست و شو بدون فاصله، لباس ها را پهن کنید.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی تکنوکیت

 

یک ماشین لباسشویی خراب یعنی فاجعه به همین منظور ما این راهنما را برای کمک به تعمیر لباسشویی تکنوکیت در نارمک آماده کردیم . شما می توانید از این لیست و دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی تکنوکیت استفاده کنید تا متوجه شوید چه قطعاتی نیاز به تعمیر دارد یا با نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در نارمک هومیکسو تماس حاصل نمایید و مدل ماشین لباسشوییتان را در فرم پایین صفحه ی سایت گزارش کنید .

تعمیر تایمر لباسشویی تکنوکیت

مشکلات ناشی از خرابی تایمر لباسشویی چیست؟

 

•  دلایل جلو نرفتن و راهکارهای تعمیر تایمر ماشین لباسشویی

 

خرابی میکروسوئیچ قفل درب

خرابی کنترلگر سطح آب

خرابی پمپ تخلیه آب

خرابی سوئیچ درجه حرارت آب

خرابی شیر برقی آب

تایمر و موتور تایمر

تایمر تمامی اعمال لباسشویی را کنترل می کند. تایمر لباسشویی تکنوکیت یک سری اتصالات الکتریکی دارد که با یک میله سربی به موتور تایمر وصل است. برخی از اتصالات تایمر برای کنترل موتور تایمر بکارمی رود.

 

اگر تایمر لباسشویی شما جلو نمی رود ، تایمر لباسشویی تکنوکیت یا موتور تایمر، ممکن است معیوب باشد. بهتر است اتصالات تایمر را با مولتی متر می توانید بسنجید ولی نیاز به نقشه ی مدارها دارید تا بدانید کدام ترمینال را بررسی کنید . شما میتوانید اتصالات موتور تایمر را هم با مولتی متر کنترل کنید . در بیشتر برندهای ماشین لباسشویی ، تایمر موتور جداگانه قابل دید نیست .

خرابی سوئیچ درجه حرارت آب

 

سوئیچ درجه ی حرارت آب، گرمای آب وان ماشین لباسشویی را تنظیم و چرخه ی پر شدن را کنترل می‌کند. در صورتیکه دمای آب و چرخه پر شدن وان ماشین لباسشویی به درستی تنظیم و انجام نشوند، احتمالا هم سوئیچ درجه حرارت و هم تایمر دچار مشکل شده‌‌اند.

خرابی شیر برقی آب

 

از شیر آب ورودی برای آبگیری کردن دستگاه و تامین آب سرد و گرم استفاده می کنند. شیر آب ورودی حداقل دو مارپیچ کهربایی دارد که در مواقع لزوم شیر را باز می کند. چنانچه لباسشویی بعد از شستشو به مرحله بعدی نرفت این احتمال وجود دارد که ایراد از شیر آب ورودی باشد.

برای بررسی این مشکل باید اطمینان حاصل کنید که شیلنگ های آب ورودی پیچ خوردگی یا مسدود نشده باشند و فیلترهای شیر آب تمیز باشند.

سپس دستگاه از برق کشیده شده و توسط یک مولتی متر مارپیج کهربائی تست شود. چنانچه هر کدام از مارپیچ های کهربایی در مدار باز بودند باید شیر آب ورودی تعویض شود.

عیب‌یابی ماشین لباسشویی تکنوکیت

 

تعمیر لباسشویی تکنوکیت در نارمک

تعمیر لباسشویی تکنوکیت در نارمک

نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در نارمک به منظور تسهیل در تعمیر لباسشویی تکنوکیت در نارمک آموزش هایی را در زمینه ی تعمیر لباسشویی تکنوکیت ارائه کرده است :

دیگ ماشین لباسشویی تکنوکیت نمی‌چرخد

 • خرابی سیستم قفل درب
 • تسمه محرک لباسشویی
 • ایراد موتور و اجزای مرتبط مانند کوپلر، کلاچ و…

لباسشویی تکنوکیت در حین کار خاموش می‌شود

 • میکروسوئیچ درب خراب است.
 • خرابی تایمر الکترونیک ماشین لباسشویی
 • ایراد سیر برقی ورودی آب
 • ایراد موتور لباسشویی
 • نوسانات برق یا خرابی دوشاخه برق

لباسشویی تکنوکیت سرو و صدای زیادی دارد

 • بلبرینگ ‌ها ﺧﺮاب شده‌اند و باید تعویض شوند.
 • نگه ‌دارنده‌های درام ﺷﮑﺴﺘﻪ اﺳﺖ.
 • لاستیک دور درب، از ﺟﺎي ﺧﻮد خارج‌ شده ﯾﺎ غیر استاندارد اﺳﺖ.
 • ممکن است ﺗﺴﻤﻪ ﺧﺮاب ﺷﺪه باشد.
 • هیتر ﺟﺎي ﺧﻮد ﻗﺮار ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ است.

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی تکنوکیت شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر لباسشویی تکنوکیت نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در نارمک به شماره تماس 77166615 و نیز 77394838 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی تکنوکیت در نارمک توسط متخصصین نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در نارمک شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر لباسشویی تکنوکیت در نارمک کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *