تعمیر لباسشویی تکنوکیت

تعمیر لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد

تعمیر لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد

 

تعمیر لباسشویی تکنوکیت

تعمیر لباسشویی تکنوکیت

تعمیر لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر تیم هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

نمایندگی ماشین لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد

یکی از مهمترین خصوصیاتی که به هنگام انتخاب تعمیرکار متخصص برای تعمیرات لباسشویی خود باید در نظر بگیرید، این است که بتواند کلیه مشکلات این دستگاه را به درستی تشخیص داده و اقدام به رفع آن نماید. تشخیص و شناسایی اشتباه خرابی لباسشویی تکنوکیت می تواند منجر به تعمیر نادرست و در نتیجه آسیب به دستگاه شود. نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوکیت در هومیکسو دارای تعمیرکاران متخصصی است که می توانند در این زمینه به شما کمک نمایند. خدمات تعمیرکار ماشین لباسشویی تکنوکیت در هومیکسو به شرح زیر است:

 

 • تعمیرکار تعمیرگاه مجاز هومیکسو با رعایت اصول و قوانین مشتری مداری به عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در محل و منزل شما می پردازد.
 • بعد از اتمام خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوکیت، تعمیرکار به شما ضمانتنامه رسمی و فاکتور ارائه می دهد.
 • تعمیرکار متخصص لباسشویی تکنوکیت با رعایت نکات بهداشتی به عیب یابی و تعمیرات دستگاه شما می پردازد.
 • زمان خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار این مجموعه و حضور در محل، طبق درخواست شما انجام می گردد.
 • تعمیرات دستگاه شما توسط تعمیرکار این نمایندگی همراه با قطعات اصلی و اورجینال صورت می گیرد.
 • با استفاده از خدمات تعمیرکار لباسشویی تکنوکیت به حفظ کیفیت و افزایش طول عمر دستگاه خود کمک می نمایید.

تعمیر لباسشویی تکنوکیت در محل

تعمیرگاه مجاز مرکزی ماشین لباسشویی تکنوکیت با اعزام تعمیرکار لباسشویی تکنوکیت در محل سبب راحتی کار مشتریان شده است.

می توان مزایای زیر را برای تعمیر ماشین لباسشویی تکنوکیت در محل نام برد:

با اعزام تکنسین به محل شما، در وقت و هزینه های خود صرفه جویی می کنید. حمل و نقل ماشین لباسشویی تکنوکیت کار بسیار مشکلی است. همچنین استفاده از وانت بار و هزینه حمل و نقل تا مرکز خدمات، هزینه های گزافی را بر دوش شما خواهد گذاشت. مشتریان گرامی می توانند از نزدیک شاهد رفع عیب و تعمیرات لباسشویی تکنوکیت خود باشند.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی تکنوکیت

یک ماشین لباسشویی خراب یعنی فاجعه به همین منظور ما این راهنما را برای کمک به تعمیر لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد آماده کردیم . شما می توانید از این لیست و دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی تکنوکیت استفاده کنید تا متوجه شوید چه قطعاتی نیاز به تعمیر دارد یا با نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد هومیکسو تماس حاصل نمایید و مدل ماشین لباسشویی تان را در فرم پایین صفحه ی سایت گزارش کنید .

تعمیر تایمر لباسشویی تکنوکیت

مشکلات ناشی از خرابی تایمر لباسشویی چیست؟

 

 دلایل جلو نرفتن و راهکارهای تعمیر تایمر ماشین لباسشویی

 

خرابی میکروسوئیچ قفل درب

خرابی کنترلگر سطح آب

خرابی پمپ تخلیه آب

خرابی سوئیچ درجه حرارت آب

خرابی شیر برقی آب

 

تایمر و موتور تایمر

تایمر تمامی اعمال لباسشویی را کنترل می کند. تایمر لباسشویی تکنوکیت یک سری اتصالات الکتریکی دارد که با یک میله سربی به موتور تایمر وصل است. برخی از اتصالات تایمر برای کنترل موتور تایمر بکارمی رود.

اگر تایمر لباسشویی شما جلو نمی رود، تایمر لباسشویی تکنوکیت یا موتور تایمر، ممکن است معیوب باشد. بهتر است اتصالات تایمر را با مولتی متر می توانید بسنجید ولی نیاز به نقشه ی مدارها دارید تا بدانید کدام ترمینال را بررسی کنید . شما میتوانید اتصالات موتور تایمر را هم با مولتی متر کنترل کنید . در بیشتر برندهای ماشین لباسشویی ، تایمر موتور جداگانه قابل دید نیست .

خرابی شیر برقی آب

از شیر آب ورودی برای آبگیری کردن دستگاه و تامین آب سرد و گرم استفاده می کنند. شیر آب ورودی حداقل دو مارپیچ کهربایی دارد که در مواقع لزوم شیر را باز می کند. چنانچه لباسشویی بعد از شستشو به مرحله بعدی نرفت این احتمال وجود دارد که ایراد از شیر آب ورودی باشد.

برای بررسی این مشکل باید اطمینان حاصل کنید که شیلنگ های آب ورودی پیچ خوردگی یا مسدود نشده باشند و فیلترهای شیر آب تمیز باشند.

سپس دستگاه از برق کشیده شده و توسط یک مولتی متر مارپیج کهربائی تست شود. چنانچه هر کدام از مارپیچ های کهربایی در مدار باز بودند باید شیر آب ورودی تعویض شود.

خرابی سوئیچ درجه حرارت آب

سوئیچ درجه ی حرارت آب، گرمای آب وان ماشین لباسشویی را تنظیم و چرخه ی پر شدن را کنترل می‌کند. در صورتیکه دمای آب و چرخه پر شدن وان ماشین لباسشویی به درستی تنظیم و انجام نشوند، احتمالا هم سوئیچ درجه حرارت و هم تایمر دچار مشکل شده‌‌اند.

 

عیب‌یابی ماشین لباسشویی تکنوکیت

 

تعمیرات لباسشویی تکنوکیت

تعمیرات لباسشویی تکنوکیت

نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد به منظور تسهیل در تعمیر لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد آموزش هایی را در زمینه ی تعمیر لباسشویی تکنوکیت ارائه کرده است :

لباسشویی تکنوکیت سرو و صدای زیادی دارد

 • بلبرینگ ‌ها ﺧﺮاب شده‌اند و باید تعویض شوند.
 • نگه ‌دارنده‌های درام ﺷﮑﺴﺘﻪ اﺳﺖ.
 • لاستیک دور درب، از ﺟﺎي ﺧﻮد خارج‌ شده ﯾﺎ غیر استاندارد اﺳﺖ.
 • ممکن است ﺗﺴﻤﻪ ﺧﺮاب ﺷﺪه باشد.
 • هیتر ﺟﺎي ﺧﻮد ﻗﺮار ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ است.
 • خرابی سیستم قفل درب
 • تسمه محرک لباسشویی
 • ایراد موتور و اجزای مرتبط مانند کوپلر، کلاچ و…

لباسشویی تکنوکیت در حین کار خاموش می‌شود

 • میکروسوئیچ درب خراب است.
 • خرابی تایمر الکترونیک ماشین لباسشویی
 • ایراد سیر برقی ورودی آب
 • ایراد موتور لباسشویی
 • نوسانات برق یا خرابی دوشاخه برق

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی تکنوکیت شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر لباسشویی تکنوکیت نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد به شماره تماس 44287993 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد توسط متخصصین نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر لباسشویی تکنوکیت در جنت آباد کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *