تعمیر لباسشویی بلانتون

تعمیر لباسشویی بلانتون

تعمیر لباسشویی بلانتون

تعمیر لباسشویی بلانتون

تعمیر لباسشویی بلانتون

تعمیر لباسشویی بلانتون توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلانتون در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر تیم هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیر لباسشویی بلانتون ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

مشکلات رایج ماشین لباسشویی بلانتون

  • برنامه شستشو شروع نمی‌شود.
  • ماشین لباسشویی پر نمی‌شود.
  • چرخه چرخشی یا دورانی درام کار نمی‌کند.
  • وجود نشتی آب
  • تخلیه نشدن ماشین لباسشویی
  • سر و صدای غیر عادی و ناخوشایند ماشین لباسشویی
  • شستشو انجام گرفته است ولی لباسها هنوز هم کثیف هستند.
  • ماشین لباسشویی بوی تند و زننده ای دارد.

دیگ لباسشویی بلانتون نمیچرخد دلیل بروز این مشکل چیست

لباسشویی آب گیری میکند اما نمیچرد ! ابتدا لباس های داخل ماشین را در بیاورید و با توجه به حداکثر ظرفیت لباسشویی آن هارا در ماشین لباسشویی قرار دهید. یکی دیگر از دلایل میتواند خراب بودن درب لباسشویی باشد.

ماشین لباسشویی بلانتون تحلیه نمی کند دلیل بروز این مشکل چیست

از دلایل تخلیه نشدن لباسشویی میتوان به :

1. گرفتن فیلتر پمپ تخلیه لباسشویی

2. مسدود شدن شلنگ تخلیه

3. خرابی پمپ تخلیه

4. گرفته شدن مسیر خروجی زیر دیگ

5. خراب بود برد و یا تایمر آن اشاره کرد.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بلانتون

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی شما با مطالعه ی دفترچه ی راهنمای آن می توانید خیلی از مشکلات مربوط به لباسشویی را برطرف کنید و در غیر اینصورت برای حل مشکل لباسشویی بهتر است با متخصص مجرب تماس بگیرید.

به چه علت ماشین لباسشویی پر آب نمی‌شود؟

علت این مشکل می‌تواند از شیلنگ ورودی آب ماشین لباسشویی باشد. مسدود شدن فیلترها و همچنین اتصال نادرست شیلنگ ها هم به پر نشدن ماشین لباسشویی کمک می‌کنند. کم بودن فشار آب و خراب شدن و پارگی شیلنگ آب نیز از دلایل پر نشدن ماشین لباسشویی می‌باشند. اگر مشکل از شیلنگ باشد با تعویض آن مشکل به راحتی قابل رفع است. در چنین حالتی که نمیدانید ایراد از کجاست و قادر به برطرف کردن مشکل نیستید از نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بلانتون  کمک بگیرید.

وجود نشتی آب

نشت کردن آب ممکن است بخاطر شیلنگ آب باشد، یا اینکه مشکل از نشت پمپ تخلیه است. اگر شیلنگ تخلیه ایراد داشته باشد یا اتصالات آن به طور مناسبی نباشند احتمال آنکه آب بجای تخلیه شدن روی زمین بریزد وجود دارد. توصیه می ‌کنیم اگر از معیوب بودن شیلنگ اطمینان دارید، هر چه سریع تر نسبت به تعویض آن اقدام نمائید چرا که عملکرد ماشین لباسشویی را مختل می‌کند.

ریست لباسشویی بلانتون

اکثر ماشین های لباسشویی جدید دارای ویژگی ای هستند که به شما امکان می دهد پس از تجربه دیدن یک کد خطا یا کار نکردن دستگاه، دوباره لباسشویی خود را راه اندازی کنید تا مشکل لباسشویی تان برطرف شود. از جمله دلایلی که منجر به بروز مشکل برای لباسشویی می شود: نوسان برق، قطعی برق و یا ورود ولتاژ زیاد برق به یکباره  به دستگاه شما می باشد. اغلب ماشین های لباسشویی برای ریست کردن دارای یک دکمه هستند و به این ترتیب می توانید برخی از مشکلات بوجود آمده برای لباسشویی را برطرف نمایید.

در لباسشویی های بدون دکمه ریست، در اغلب موارد از برق کشیدن لباسشویی و مجدداً وصل کردن آن به پریز برق به عنوان ابزاری برای ریست لباسشویی استفاده می شود. معمولاً ماشین‌های لباسشویی قابل برنامه ریزی قابلیت ریست برای پاک کردن برنامه ای که مشکل پیدا کرده است را دارند.

اگر دکمه ریست لباسشویی بلانتون کار نکرد باید چه کنیم؟

در بعضی از موارد پس از ریست ماشین لباسشویی اتفاقی نمی‌افتد. ممکن است دستگاه شما دچار یک مشکل فنی شده باشد و یا اینکه قطعه از آن معیوب شده باشد. در این میان از رایج ‌ترین مشکلات می‌توان به خراب شدن سوئیچ درب لباسشویی و یا تایمر اشاره کرد که ممکن است نیاز به تعویض هر یک از این ها باشد.

در چنین مواقعی اگر دانش فنی در زمینه تعمیرات لباسشویی ندارید بهتر است از یک تکنسین متخصص و با تجربه کمک بگیرید. برای این کار شما می توانید در خواست خود را از طریق فرم  آنلاین و یا تماس تلفنی، ثبت کنبد تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای رسیدگی به مشکل شما اقدامات لازم را انجام دهیم.

آموزش تعمیر لباسشویی بلانتون

آب ماشین لباسشویی  بلانتون به درستی تخلیه نمی شود

وقتی این مشکل پیش می آید، که پمپ تخلیه شما معیوب شده و یا تسمه دستگاه پاره شده باشد، حتی ممکن است شیلنگ تخلیه دستگاه مسدود شده باشد که آب باقی مانده در ماشین لباسشویی بلانتون را تخلیه نمیکند.

سبد ماشین لباسشویی  بلانتون به درستی نمی چرخد و یا اصلاً کار نمیکند

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی  بلانتون به درستی نمیچرخد و یا کلا کار نمیکند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب ، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط ، پارگی و یا بریدگی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه میباشد.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلانتون

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلانتون

نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلانتون

از ویژگی های خدمات نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلانتون به شرح زیر می  باشد :

گارانتی سرویس و تعمیرات

اگر خرابی دوباره ماشین لباسشویی بلانتون شما از همان مشکلی باشد که شما برای رفع آن با تعمیرگاه هومیکسو تماس گرفته باشید طبق گارانتی نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلانتون تعمیر و رفع عیب دستگاه شما رایگان انجام می شود.

تعمیرات لباسشویی شما در محل

بهتر است دیگر نگران حمل و نقل لباسشویی بلانتون خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلانتون در پاسداران هومیکسو متخصص مجرب را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال میکند.

تعیین زمان خدمات توسط شما

بعد از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی بلانتون خود، تعمیرکار ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و بعد از هماهنگی طبق زمانی که شما اعلام می کنید جهت ارائه ی خدمات در محل حاضر می شود.

تعمیر در سریعترین زمان

مدت زمان تعمیر ماشین لباسشویی بلانتون شما بستگی به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما ما با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهیم که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی بلانتون شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلانتون در تهران به شماره تماس 22737566 و نیز 88592650 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی بلانتون شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر لباسشویی بلانتون کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *