تعمیر سولاردام هسلر

تعمیر سولاردام هسلر

 

تعمیر سولاردام هسلر 

 

تعمیر سولاردام هسلر  توسط تکنسین های مجرب و متعهد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام میشود.

در ادامه با برخی ایرادات متداول و آموزش تعمیرات و عیب یابی سولاردام آشنا شوید:

چرا سولاردام در حین کار خاموش می شود؟

 • از اصلی ترین علت خاموش شدن دستگاه در حین کار، قفل شدن سولاردام می باشد که در این صورت دستگاه بعد از سه ثانیه خاموش می شود.
 • خازن ها یا سوئیچ ها به علت مصرف بالا معیوب می شوند. توجه کنید در صورت نیاز به تعویض، ابتدا خازن را تخلیه کرده و سپس عملکرد آن را بررسی نمایید.
 • ترانسفورمر و یا تاچ پد خراب و فن موتور معیوب نیز می توانند از دلایل دیگر آن باشند.

 

تعمیر سولاردام هسلر

تعمیر سولاردام هسلر

 چرا سولاردام غذا را گرم نمی کند؟

 • احتمالا فضای داخلی دستگاه کثیف شده و باید تمیز گردد.
 • غذا چرب بوده یا حجم آن زیاد است، و به زمان بیشتری برای گرم کردن آن نیاز داریم.
 • یکی از دلایل دیگر می تواند پایین رفتن فیوز باشد و با ریست کردن دستگاه این مشکل برطرف می شود.
 • با توجه به اینکه محافظ حرارتی، میزان گرما در سولاردام را تنظیم می کند، هر گونه مشکل در این قطعه، مانع گرم شدن غذا می شود و نیاز به تعویض این قطعه است.
 • که توصیه می شود قبل از گرم کردن غذا، تنظیمات دستگاه را چک نمایید زیرا انتخاب نادرست زمان پخت یا تنظیمات پاور دستگاه می تواند باعث ایجاد این مشکل شود.
 • برای بررسی دستگاه سولاردام، به مدت 3 دقیقه یک لیوان آب را در داخل دستگاه قرار دهید، در صورتی که با توان 900 وات در این زمان آب گرم شد، سولاردوم از لحاظ گرم کنندگی مشکلی ندارد.

نمایندگی سولاردوم در تهران

 

خدمات تعمیر سولاردام هسلر در تهران با مزایای زیر در سراسر تهران عرضه می شود :

گارانتی تعمیرات :

تمامی قطعات استفاده شده در مرکز تعمیرات سولاردام هسلر اصلی بوده و برای تضمین کیفیت قطعات و خدمات ارائه شده در این مرکز سرویس های ارائه شده دارای گارانتی بوده و با ارائه ی رسید انجام می شود، تا مشتریان از نوع خدمات و قطعات بکار برده اطمینان کافی را حاصل نمایند.

ارائه خدمات سریع:  

با وجود داشتن مراکز تعمیرات سولاردام هسلر در سراسر سطح تهران تلاش تیم ما در جهتی است که در صورت تمایل مشتری خدمات تعمیر مایکروفر (مایکروویو) و سولاردوم از زمانی که درخواست  مشتری ثبت می شود تا حضور سرویسکار و ارائه ی تعمیرات سولاردام هسلر در کمتر از 1 ساعت انجام گیرد.

مهارت و تخصص :

با توجه به خطرات احتمالی مثل، نشت اشعه بعد از تعمیرات و وجود خطر برق گرفتگی با ولتاژ بالا در حین تعمیر ماکروویو و سولاردام با مجهزترین و بهترین مرکز تعمیرات ماکروفر که کادری آموزش دیده و دقیق برای عیب یابی و رفع مشکل دارند تماس بگیرید.

صرفه جویی در هزینه:

برای رضایت مشتری که سرمایه اصلی ما است و با توجه به شرایط اقتصادی کشور همه ی تلاش مان برای تعمیر قطعات معیوب است، در غیر اینصورت، قطعات فابریک با هزینه ای مناسب و مشخص در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

تعمیرکار سولاردام برای تعمیر سولاردوم هسلر

در ادامه به مشکلات رایجی که برای دستگاه سولاردوم پیش می آید و نیاز به حضور تعمیرکار سولاردام جهت تعمیر، پیدا می شود را بیان می کنیم، تعمیرکاران مجرب تیم ما تمامی دوره های مورد نیاز جهت تعمیر سولاردوم هسلر را گذرانده اند و در صورت بروز مشکل در دستگاه مهارت کافی را برای عیب یابی و تعمیر سولاردام هسلر را دارند :

 • از کار افتادن برد کلید و لمس صفحه
 • ایجاد صدا و لرزش دستگاه
 • عدم چرخش سینی
 • از کار افتادن دستگاه و یا خاموش بودن سولاردام
 • خرابی لامپ دستگاه ماکروویو
 • قفل شدن درب سولاردام که مانع از باز شدن آن می شود
 • بروز جرقه و اتصالات
 • عدم چرخش سینی

بررسی شیشه سولاردام برای تعمیر سولاردوم هسلر

 

تعمیر سولاردام هسلر

تعمیرات سولاردام هسلر

 

مایکروویو وسیله ای با طریقه ی استفاده ی راحت برای پختن و گرم کردن غذا می باشد. شیشه ی قرار گرفته روی درب ماکروفر بسیار با اهمیت است و به شما اجاره می دهد که وقت طبخ و گرم کردن، غذای داخل دستگاه را مشاهده کنید. پس بهتر است که با بروز ترک یا شکستن روی آن، به فکر تعویض شیشه درب مایکروفر و یا خرید آن باشید.

امواج رادیویی تولید شده در مگنترون حامل انرژی بالا برای گرم کردن غذا می باشد و با اینکه طول اشعه ی تشعشع یافته کوتاه تر از 50 سانتیمتر است اما برای جلوگیری از نشت آن نیاز به حضور تکنسین متخصص و مرکز تعمیرات سولاردام هسلر خواهید داشت.

مراحل تعویض شیشه درب سولاردوم

 

 1. با توجه به نوع و اطلاعات درج شده پشت آن، مدل دستگاه را یادداشت و با مرکز تعمیرات سولاردوم هسلر تماس بگیرید
 2. در صورت موجود بودن شیشه در انبار مرکز، پس از دریافت شیشه سولاردام، دستگاه را از برق بیرون بکشید.
 3. درب سولاردام را باز کنید.
 4. پلاستیک محافظ لولا را در بیاورید.
 5. درب سولاردام را از بدنه جدا کنید.
 6. برای تعمیر سولاردوم هسلر و تعویض شیشه ی درب مایکروفر و سولاردام دقت داشته باشید که لاستیک دور درب را با احتیاط و با پیچ گوشتی و باز کنید.
 7. اگر به این موضوع توجه نکنید، ممکن است خارهای درب سولاردام بشکند.
 8. شبکه های توری سولاردوم را از خارهای اتصال دهنده ی آن جدا کنید.
 9. شیشه ی سولاردوم را که خریده اید را درون خارهای نگهدارنده گذاشته و با کمک چسب حرارتی دور آن را متصل کنید.
 10. تست اشعه را برای اطمینان از موارد ایمنی انجام دهید.

تعویض لامپ سولاردام جهت تعمیر سولاردوم هسلر

 

وقتی درب سولاردام را باز می کنیم، لامپ داخل محفظه بلافاصله روشن می شود اما در صورتی که به هر دلیلی چراغ داخل آن روشن نشود اولین سوالی که به ذهنمان می رسد این است که علت روشن نشدن لامپ سولاردام چیست، لازم به ذکر است که می توانید با دانستن منشا اصلی این مشکل آن را رفع کنید اما این امرنیاز به دانش کافی و تخصص در این زمینه دارد و در غیر این صورت ممکن است دستگاه شما آسیب بیشتری ببیند.

هر وسیله ای یک عمری دارد و اگر در طی یک مدت طولانی از هر وسیله ای استفاده کنید احتمال خراب شدن آن هم بیشتر می شود. لامپ سولاردام همانند لامپ های معمولی دیگر احتمال دارد که بسوزد و دیگر روشن نشود. درواقع یکی از علت های روشن نشدن چراغ سولاردام و یا مایکروفر سوختن لامپ سولاردوم است. گاهی اوقات وجود نوسان برق مصرفی سولاردوم سبب سوختن لامپ داخل دستگاه می شود که در این صورت راهی جز تعویض لامپ سولاردوم نیست.

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه سولاردوم شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و برای تعمیر سولاردام هسلر خود با مرکز تعمیرات سولاردام هسلر به شماره های 77114767 و نیز 88592650 تماس بگیرید تا تکنسین های متعهد در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر شده و مشکل دستگاه را برطرف نمایند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر سولاردوم هسلر کلیک کنید.

 

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *