تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی سایا

تعمیر جاروبرقی سایا

 

تعمیر جاروبرقی سایا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن توسط تکنسین های مجرب و متعهد شرکت هومیکسو در سراسر تهران ارائه می شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سایا در هر زمانی که درخواست تعمیرات جاروبرقی سایای خود را داشتید آماده ی خدمات رسانی در محل مورد نظر شما هستند.

تعمیر جاروبرقی سایا در تهران

در این بخش به بررسی تعمیر جاروبرقی سایا در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سایا در تهران می پردازیم:

متخصصین هومیکسو تعمیر جاروبرقی سایا در تهران را به صورت تخصصی  انجام می دهند. همه ی افرادی که تعمیر دستگاه را بر عهده می گیرند با همه ی مشکلاتی که احتمال دارد برای دستگاه جاروبرقی ایجاد شود و نحوه ی رفع عیب هر کدام از آن ها آشنا هستند.

به این دلیل بعد از بررسی جاروبرقی و شناسایی کردن عیوب آن به سرعت همه ی مشکلات را برطرف کرده و تعمیرات آن را به انجام می رسانند.

افرادی که کاربران جاروبرقی سایا هستند و می‌خواهند تعمیرات دستگاه خود را توسط نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سایا انجام دهند، با توجه به شرایط خود می توانند از طریق یکی از راه های ارتباطی که برای ثبت سفارش و ارتباط با تعمیرگاه مجاز تعمیرات سایا قرار داده شده است استفاده کرده و از این راه نسبت به تعمیر دستگاه جاروبرقی خود اقدام کنند.

بهتر است اطلاع داشته باشید که استفاده از روش تماس تلفنی، علاوه بر این که می توانید سفارش تعمیر را ثبت کنید، بلکه از خدمات و مشاوره های رایگان کارشناسان نیز می توانید استفاده کنید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سایا، در صورتی که مشکل دستگاه جزئی و به سادگی قابل رفع باشد، برای کاهش هزینه های تعمیر اطلاعاتی را در زمینه ی تعمیرات جاروبرقی سایا در اختیار مشتری قرار می دهد. تا بتوانند با استفاده از این اطلاعات جاروبرقی سایا خودشان را بدون پرداخت هزینه ای تعمیر کنند.

 

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی سایا توسط تکنسین

نمایندگی لوازم خانگی سایا در تهران

 

خدمات پس از فروش سایا در نمایندگی لوازم خانگی سایا در تهران به کمک سایت تعمیرات هومیکسو ارائه می شود.

در ادامه به چند مشکل احتمالی که ممکن است برای جاروبرقی سایا پیش بیاید و نیاز به تعمیر داشته باشد تا درخواست این که با نمایندگی لوازم خانگی سایا در تهران در ارتباط باشید را بیان می کنیم :

علت کم شدن مکش جاروبرقی سایا چیست؟ چگونه تعمیر و عیب یابی کنیم؟

اگر مکش دستگاه جاروبرقی کم شد، به نکات زیر برای تعمیر جاروبرقی سایا دقت کنید:

 • این مشکل در جاروبرقی های سایا شایع است و امکان دارد به دلایل مختلفی ایجاد شود.
 • رایج ترین دلیل کم شدن مکش دستگاه جاروبرقی پر بودن کیسه و یا وجود داشتن آلودگی در قسمت خرطومی آن می باشد.
 • در این حالت لازم می باشد که خرطومی و کیسه ی دستگاه را بررسی کرده و از خالی بودن کیسه و عدم وجود داشتن گرفتگی در خرطومی آن اطمینان حاصل کنید.

دلیل داغ شدن جاروبرقی سایا چیست؟ روند تعمیرات و عیب یابی به چه شکل می باشد؟

در صورت داغ شدن جاروبرقی از موارد زیر برای تعمیرات جاروبرقی سایا استفاده می شود :

 • دلیل اصلی داغ شدن جاروبرقی، فشارهای وارد شده بر موتور جاروبرقی سایا آن می باشند.
 • این فشار گاهی از کارکردن پشت سرهم و زیاد جاروبرقی ناشی میشود.
 • همچنین پر بودن کیسه ی جاروبرقی و مسدود شدن لوله ها، نیز این فشار را به موتور جاروبرقی وارد میکند و باعث داغ شدن دستگاه می شوند.
 • به منظور تعمیر تنها نیاز است که دستگاه را چند ساعت خاموش کرده و مسدودی های جاروبرقی را برطرف کنید.

 

علت جرقه زدن موتور جاروبرقی سایا چیست؟ چگونه عیب یابی و رفع ایراد کنیم؟

در صورت جرقه زدن دستگاه، به نکات زیر برای تعمیرات جاروبرقی سایا دقت نمایید:

 • سوختگی های آرمیچر موتور یا بالشتک نیز موجب ایجاد جرقه های موتور جاروبرقی می باشند.
 • خرابی زغال سبب جرقه زدن در موتور جاروبرقی می شود.

 

علت خاموش شدن جاروبرقی سایا در حین کار چیست؟ چگونه عیب یابی و تعمیر کنیم؟

در صورت خاموش شدن ناگهانی دستگاه، به نکات زیر برای تعمیرات جاروبرقی سایا دقت کنید :

 • بهترین کار در این زمان این است که در ابتدا جریان برق دستگاه را بررسی کرده و از متصل بودن آن مطمئن شوید.
 • این مشکل معمولا زمانی ایجاد می شود که موتور دستگاه سوخته باشد البته دلایل دیگری چون خراب شدن سیم جمع کن دستگاه و قطع شدن برق نیز ممکن است این حالت را ایجاد کند.

هزینه تعمیر جاروبرقی سایا در هومیکسو

 

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی سایا توسط کارشناس

 

از جمله سوالات مشتریان در زمینه ی استفاده از لوازم خانگی شرکت سایا و دریافت خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سایا در خصوص هزینه های پرداختی به این مرکز می باشد.

این نمایندگی به این دلیل که مجوزهای لازم از اتحادیه را دارا می باشد و همه ی کارهای خود را تحت نظارت مستقیم اتحادیه انجام می دهد میزان هزینه های خود را نیز بر اساس آخرین نرخ های تصویب شده در اتحادیه تعیین کرده و به هیچ عنوان بالاتر از این مقدار پولی را از مشتری دریافت نمی کند.

این نمایندگی جهت بدست آوردن اعتماد مشتری و راحت کردن خیال او بابت هزینه های پرداخت شده دو عمل را انجام می دهد. اولین مورد این است که هزینه های تعمیر قبل از حضور تعمیرکار در منزل شفاف سازی می شود.

کارشناسان به هنگام تماس افراد ابتدا میزان هزینه های لازم برای تعمیرات جاروبرقی را اطلاع رسانی کرده و تنها در صورت رضایت مشتری برای پرداخت هزینه های تعمیر جاروبرقی سایا، به اعزام تکنسین اقدام می کند. دومین کار نمایندگی این است که در انتهای کار فاکتوری را که در آن همه ی کارهایی که برای درست کردن دستگاه انجام شده را همراه با هزینه ی هر کدام نوشته و در اختیار مشتریان می گذارد.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل برای جاروبرقی سایای شما، هرگز خودتان اقدان به تعمیر جاروبرقی سایا نکنید و با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سایا در تهران با شماره تماس های 44287993 و همچنین 77166615 تماس حاصل کنید تا متخصص مربوطه برای بررسی مشکل پیش آمده در منزل شما حضور پیدا کرده و به رفع عیب دستگاه بپردازد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر جاروبرقی سایا کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *