تعمیر اجاق گاز اسکار

تعمیر اجاق گاز اسکار

تعمیر اجاق گاز اسکار ، تعمیرات اجاق گاز اسکار

تعمیر اجاق گاز اسکار را باید به دست تکنسین های این برند سپرد تا با مراجعه تعمیر کاران و تشخیص عیب یابی صحیح آنها از مشکلات و ایرادات بیشتر اجاق گاز خود جلوگیری بکنیم، مرکز تعمیرات اجاق گاز اسکار اماده ارائه هرگونه تعمیر و یا سرویس و نصب اجاق گاز اسکار شما در سراسر تهران میباشد و در تمامی روزهای هفته با هماهنگی با شما به محل مورد نظرتان برای تعمیر اجاق گاز اسکار مراجعه میکنند و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم برای تعمیر اجاق گاز اسکار شما را انجام میدهند.

از ویژگی های مرکز تعمیرات اجاق گاز اسکار میتوان به هزینه های مصوب و منصفانه این شرکت گفت که چون زیر نظر نمایندگی تعمیر اجاق گاز اسکار و اتحادیه قرار دارد تمامی هزینه ها برای مشتریان مقرون  به صرفه خواهد بود و از دیگز ویژگی های این مرکز سرویس دهی در محل مورد نظرتان میباشد و دیگر مثل سابق نیازی به جا به جایی اجاق گاز نیست که در همین جا به جایی ها امکان آسیب رساندن به دستگاه هم بود.

تعمیرات اجاق گاز اسکار

تعمیر اجاق گاز اسکار

خدمات و تعمیر اجاق گاز اسکار

مهم ترین هدف در تعمیرات گاز اسکار کسب رضایت مشتریان است و به همین دلیل در شرکت هومیکسو تمامی عوامل به دنبال آن هستند. بسیاری از مشتریان در مرحله ی اول از پاسخگویی به موقع تعمیرات گاز اسکار شگفت زده می شوند زیرا که مشاوران مرکز هومیکسو  برای ارائه خدمات به مشتریان به صورت تلفنی ثبت درخواست می نمایند. لذا مشتریان نیازی به مراجعه حضوری ندارند و می توانند به راحتی با یک تماس این خدمات را دریافت کنند. پیش از دریافت خدمات نیز مشاوران به صورت کامل با مشتریان صحبت کرده و در صورت عدم نیاز اعزام کارشناسان به محل، توصیه هایی را برای رفع مشکل انجام می دهند. با این روش هزینه ی افراد هنگام دریافت خدمات بسیار کاهش خواهد یافت.

کارشناسان و کادر مجرب در تعمیر اجاق گاز لوپز نیز خدمات خود را در محل کار یا منزل مشتریان ارائه می دهد. بنابراین نیازی به حمل وسایل و لوازم خانگی سنگین تا محل تعمیر نیست و تنها می بایست هماهنگی های لازم برای دریافت خدمات و حضور به موقع کارشناسان انجام شود. آنچه در این میان اهمیت فراوانی دارد نظارت مستقیم در حین ارائه خدمات از سوی تعمیر گاز اسکار می باشد. افراد با حضور در محل تعمیر و قرار گرفتن در کنار کارشناسان و نیروی اعزام شده می توانند مشکلات را در حین کار با ایشان مطرح نمایند. این رویه کمک می کند تا تعامل مشتریان با کادر تخصصی مرکز تعمیرات اجاق گاز اسکار  بیشتر شود و در نهایت مشکلات در ابتدای کار حل گردد.

اهمیت دریافت خدمات مختلف از مراکز زمانی مشخص می شود که کارشناسان آن تخصص کافی و لازم را برای تعمیرات اجاق گاز اسکار  به دست آورده باشند و از آزمون و خطا برای این کار استفاده نکنند. با افزایش تکنولوژی های به کار رفته در لوازم خانگی این اهمیت بیشتر می شود زیرا اعتماد به مراکز و کیفیت خدمات آن سخت تر خواهد شد و لازم است تا اطلاعات بیشتری از هر مرکز هنگام مراجعه به دست آورد.

بنابراین تنها در میان مجموعه ای از مراکز تعمیر و صد ها تعمیرکار تنها برخی از آن ها قابل اعتماد هستند و می توانند به راحتی مشتریان را با خدمات خود راضی نگاه دارند.

تعمیر اجاق گاز اسکار

تعمیر اجاق گاز اسکار

ایراد متداول اجاق گاز ها

دلیل کار نکردن فندک اجاق گاز

وقتی فندک اجاق گاز رومیزی و مدار جرقه زن کار نمی کند، باید دلیل آن را پیدا کرد. برای تعمیر فندک اجاق گاز با متخصص نصب و تعمیر فر و اجاق گاز تعمیر بگیرید. اما قبل از تماس با تعمیرکار از وصل بودن اجاق گاز به شیر اصلی گاز مطمئن شوید. برای مثال در اسباب کشی ها گاهی فراموش می کنید اجاق گاز را به شیر اصلی گاز وصل کنید. همین فراموشی ساده ممکن است کار دست تان بدهد. شاید تصور می کنید که فندک اجاق گاز خراب شده ولی مشکل از جای دیگری است. اگر اجاق گاز به شیر گاز آشپزخانه متصل شده و گاز هم باز است ولی هنوز شعله روشن نمی شود، این موارد را بررسی کنید:

کنترل قفل کودک اجاق گاز

در بسیاری از اجاق گازهای مدرن و جدید یک ویژگی جالب کار شده است. برای اینکه شیر گاز به طور ناخواسته یا توسط کودکان باز نشود، قفل فندک کار گذاشته شده است. وقتی قفل اجاق گاز را فعال می کنید روی صفحه نمایش عبارت قفل( Locked) را می بینید. در این صورت با زدن فندک، جرقه و شعله نخواهید داشت. این ویژگی جهت ایمنی بیشتر روی اجاق گازهای جدید نصب شده و اجاق های قدیمی فاقد این قفل هستند. البته وقتی برای اولین بار اجاق گاز به برق وصل می شود نیز قفل فعال است. در مواردی که احتمالا مشکلی برای اجاق گاز پیش بیاید نیز به طور اتومات قفل، فعال خواهد شد. برای تعمیر فندک اجاق گاز و باز شدن قفل کافی است به مدت ۳ ثانیه با انگشت روی کلید قفل فشار دهید. در دفترچه راهنمای اجاق گاز هم طریقه باز کردن قفل، نوشته شده است.

 مرطوب بودن شعله ها

وقتی اجاق گاز را تمیز می کنید امکان خیس شدن شعله ها وجود دارد. قبل از اینکه برای تعمیر فندک اجاق گاز با تعمیرکار تماس بگیرید، منتظر خشک شدن شعله ها باشید. تا زمانی که شعله ها مرطوب هستند امکان جرقه زدن و روشن شدن اجاق گاز با فندک وجود ندارد. البته شاید بتوانید با کبریت شعله را روشن کنید. توصیه می شود تا خشک شدن کامل اجاق گاز و شعله ها اقدام به روشن کردن آن نکنید. اگر عجله دارید می توانید با کمک باد سشوار شعله را سریع خشک کنید. در این صورت به راحتی فندک جرقه می زند و گاز روشن می شود. باد سشوار هیچ آسیبی به اجاق گاز، ترموکوبل، فندک یا سر شعله ها نمی رساند.

 مسدود شدن شعله ها

گاهی مسدود شدن منافذ شعله ها علت اصلی جرقه نزدن فندک است. پخت و پز موجب کثیفی شعله ها می شود. گاهی خرده ریزها روی منافذ شعله می نشینند و مانع خروج گاز می شوند. در این صورت معمولا یک یا دو شعله با مشکل روبرو می شود. برای تعمیر فندک اجاق گاز باید این منافذ را باز کنید. با استفاده از یک سنجاق کوچک به آرامی فضای بین شعله ها را تمیز کنید. مراقب باشید باز کردن بیش از اندازه منافذ و یا کج کردن منافذ اصلا کار درستی نیست و تنظیم شعله را به هم می زند. گشادش دن منافذ شعله عامل مهمی در روشن نشدن و یا سوخت ناقص شعله های گاز است. اگر برای باز کردن منافذ شعله ها با مشکل روبرو شدید با ما تماس بگیرید.

در صورت بروز هر گونه مشکلی برای اجاق گازتان میتوانید باپر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما را مطلع سازید تا در کوتاه ترین زمان برای تعمیرات اجاق گاز اسکار ، تکنسین مربوطه به محل مورد نظرتان اعزام شود:

02144287993

02177114767

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *