تعمیر اتو

تعمیر اتو در نارمک

تعمیر اتو در نارمک

تعمیر اتو در نارمک

تعمیر اتو در نارمک

تعمیر اتو در نارمک توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات اتو در نارمک با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در سریع ترین زمان ممکن توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیر اتو در نارمک هومیکسو ارائه می شود.

تمامی قطعات بکار رفته به منظور تعمیر اتو در نارمک اصل و اورجینال بوده و متخصصین نمایندگی تعمیرات اتو در نارمک اولویت کار خود را تعمیر دستگاه اتو به جای تعویض قطعات قرار می دهند.

تعمیر اتو در شرق تهران

در بسیاری از موارد تعمیر اتو با تعمیر قطعه امکان پذیر خواهد بود. ممکن است ایرادی که در اتو پیش آمده سطحی بوده و تکنسین با توجه به تجربه و تبحری که دارد می تواند اتو را تعمیر کند.

درصد کمی از عیب یابی ها منجر به تعویض قطعه می شوند و تعمیرکار باید از یک قطعه فابریک و اصل برای تعمیر اتو استفاده کند تا با گذشت زمان اتو خراب نشود. آنها باید برای کاری که انجام می دهند تعهد اخلاقی داشته باشند، در تعویض قطعه معیوب در تعمیر اتو از قطعه فابریک استفاده کنند و  هزینه دریافتی از مشتری را طبق مقررت دریافت کنند.

نمایندگی تعمیر اتو در نارمک

شما دوستان و همراهان همیکسو که به دنبال نمایندگی تعمیر اتو در نارمک برای تعمیر اتو خود هستید میتواند باهمیکسو تماس گرفته و از تکنسین های ما در زمینه تعمیر اتو در نارمک کمک بگیرید و مشکل خود را برطرف کنید .

آموزش تعمیر اتو در نارمک

مشکلات رایج در تعمیر اتو

در زیر به برخی از مشکلاتی که ممکن است برای اتو اتفاق بیفتد و همینطور راه حل آن اشاره می کنیم

علت روشن نشدن اتو چیست، چرا اتو روشن نمی شود؟

 • سیم برق را چک کنید. اگر سیم برق دچار آسیب یا پارگی شده است، باید تعویض شود.
 • از یک پریز دیگر برای استفاده از اتو استفاده کنید و مطمئن شوید که در مدار، برق وجود دارد.
 • ممکن است به علت تجمع رسوبات و آهک بر روی صفحه اتو، اتو روشن نشود.
 • برای تعمیر اتوتنظیمات اتو را بررسی کنید و مطمئن شوید که اتو در حالت خاموش خودکار قرار نگرفته باشد.

علت گرم نشدن اتو، چرا اتو گرم نمی شود؟

 • اگر مبدل برق در اتو دچار ایراد شده است آن را باید تعویض کنید.
 • ممکن است درجه حرارت اتو را به درستی تنطیم نکرده اید، شاید با تغییر درجه حرارت، اتو گرم شود.
 • تغییر تنظیمات ترموستات در اتو مانع از گرم شدن اتو می شود، با بررسی ترموستات می توانید این مشکل را برطرف کنید.
 • اگر اتصالات الکتریکی از هم جدا شده باشند اتو گرم نخواهد شد. با چک کردن اتصالات اتو، تعمیر اتو را انجام دهید.
 • کثیف بودن صفحه فلزی اتو در گرم شدن اتو تاثیرگذار است، سعی کنید صفحه فلزی را تمیز نگه دارید و موادی که ممکن است به آن چسبیده باشد را جدا کنید.
 • با کمک از تکنسین نمایندگی تعمیر اتو، المنت دستگاه را چک کنید. ممکن است قطعی برق در المنت وجود داشته باشد، سیم بندی مدار را بررسی کنید، در صورت قطعی آن را تعمیر کرده و در صورت سوختن آن را تعویض کنید.

دفترچه راهنمای تعمیر اتو در نارمک

تعمیرات مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص هومیکسو در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه ی حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

ارائه خدمات تعمیرات در 7 روز هفته

ما با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات برای لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم.

نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای اتو در نارمک

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

علت چسبیدن لباس به اتو چیست؟

 • از اتوکشی های قبل تکه های پارچه به اتو چسبیده اند و همین امر باعث سوختن صفحه فلزی اتو می شود. در نتیجه حجم قابل توجهی از لباس به اتو می چسبد و باعث از بین رفتن لباس می شود. پس از هر بار استفاده از اتو، صفحه فلزی آن را تمیز کنید. برای تعمیر اتو توصیه می شود مخلوطی از آب و جوش شیرین را بر روی صفحه بمالید تا صفحه کاملا تمیز شود.

تاثیر قطع شدن برق خانه در تعمیر اتو

 • اگر با زدن سیم برق اتو به پریز، فیوز خانه قطع شد، سیم کشی داخل اتو باید بررسی شود. احتمال قطعی سیم ها وجود دارد.

برق داشتن اتو

 • احتمال دارد سیم کشی های داخل اتو دچار نقص شده اند و باید توسط یک تعمیرکار مجرب از نمایندگی تعمیرات اتو، مورد بررسی قرار بگیرد.

روشن شدن چراغ قرمز بر روی اتو

 • به احتمال زیاد المنت اتو سوخته است و باید توسط یک تعمیرکار تعمیر اتو تعویض شود.

هومیکسو نمایندگی تعمیر اتو

هومیکسو با در اختیار داشتن تکنسین های آگاه و دلسوز خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد. تعمیر اتو یکی از خدماتی است که این مرکز تعمیرات آن را ارائه می دهد. شما می توانید قبل از انجام کار، از تعرفه های این مجموعه اطلاع پیدا کنید و در صورت موافقت، تکنسین کار خود را آغاز کند، این یکی از اصول مشتری مداری در هومیکسو است.

 

تعمیر اتو منزل در نارمک

نمایندگی تعمیر اتو در نارمک

نمایدگی تعمیر اتو در نارمک

تعمیر اتو منزل در نارمک توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیر اتو در نارمک و با رعایت تمامی اصول و استانداردها انجام می شود.

متخصص مربوطه به محل شما اعزام شده و بعد از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و تعیین هزینه ی خدمات و قطعات نسبت به تعمیرات دستگاه معیوب شما اقدام می نمایند.

در صورت بروز مشکل در دستگاه اتو شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر اتو نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات اتو در نارمک به شماره تماس 77166615 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر اتو در نارمک توسط متخصصین نمایندگی تعمیر اتو در نارمک شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر اتو در نارمک کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *