نمایندگی لباسشویی مشعل

نمایندگی لباسشویی مشعل

نمایندگی لباسشویی مشعل ، تعمیر لباسشویی مشعل

نمایندگی لباسشویی مشعل با آموزش های تخصصی و به روز تکنسین های با تجربه خود را با علم روز آشنا میسازد و زمان تعمیر لباسشویی مشعل را به حداقل میرساند، تمامی تعمیرکاران این مجموعه بعد از اینکه ایراد دستگاه را به درستی تشخیص دادند در کمترین زمان برای بر طرف کردن ایراد دستگاه اقدام به تعمیر لباسشویی مشعل شما میکنند و در صورت امکان تمام سعی خود را کرده تا قطعه معیوب را تعمیر کنند و در صورت سوختگی آن را تعویض نمایند.

نمایندگی لباسشویی مشعل

نمایندگی لباسشویی مشعل

لباسشویی یکی از لوازم مهم و کاربردی هر خانه ای میباشد و خراب شدن آن دغدغه فکری زیادی را برای اعضای خانواده به همراه دارد.

علت های خرابی مختلف موجود در ماشین لباسشویی

1-خوب نشستن لباسها

2-نچرخیدن دیگ لباسشویی

3-روشن نشدن لباسشویی

4-تخلیه نشدن آب لباسشویی

5-برق داشتن بدنه لباسشویی

6-کار نکردن کلیدهای لباسشویی

7-صدای زیاد و لرزش لباسشویی

8-بسته نشدن در لباسشویی

9-باز نشدن در لباسشویی

10-آبگیری خوب نکردن  لباسها

11-آبگیری لباسها تمام شده ولی عملیات بعدی را انجام نمیدهد

12-ریختن آب دیگ لباسشویی در حین کار

13-نشدن آب گرم لباسشویی یا به جوش آمدن آب لباسشویی

14-عمل نکردن دور خشک کن لباسشویی

15-نشان ندادن صفحه نمایش لباسشویی یا ارور دادن صفحه نمایش

در ادامه به بعض از ایرادات شایع اشاره خواهیم کرد و به راهکار آنها  هم اشاره میکنیم.

دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی و راهکارهای آن

در ادامه معمول‌ترین دلایل عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی و راهکارهای آن را با یکدیگر مرور خواهیم کرد.

گرفتگی پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی

معمول‌ترین علت تخلیه نکردن آب ماشین لباسشویی، گرفته شدن پمپ تخلیه ماشین است. پمپ تخلیه ماشین لباسشویی وظیفه تخلیه آب لباسشویی را بر عهده دارد. جمع شدن پرز لباس‌ها و یا گیر کردن قطعه‌ای مثل دکمه لباس درون پمپ، می‌تواند موجب مسدود شدن پمپ شود و پمپ در صورت انسداد آب را تخلیه نمی‌کند.

راهکار

برای اینکه مطمئن شوید که مشکل عدم تخلیه آب مرتبط به پمپ است، پمپ ماشین را جدا کنید و آن را برای عوامل گرفتگی بررسی کنید. پمپ تخلیه در اکثر ماشین لباسشویی‌ها یعنی مدل‌هایی که دربشان از جلو باز می‌شود، در قسمت جلویی و پایین ماشین قرار دارد. اما در صورتیکه درب ماشین شما از بالا باز می‌شود، پمپ ماشین‌تان در پشت آن قرار گرفته است.

پس از پیدا کردن پمپ، باید آن را مثل پیچ، چرخانده و باز کنید. در صورتیکه پمپ دارای گرفتگی و کثیفی است، آن را کاملا تمیز کنید.

تعمیر لباسشویی مشعل

نمایندگی لباسشویی مشعل

گرفتگی فیلتر قبل از پمپ تخلیه آب ماشین لباسشویی

در ماشین لباسشویی قبل از پمپ تخلیه آب، یک فیلتر برای جلوگیری از خراب شدن پمپ و نرسیدن پرز و دکمه لباس‌ها به پمپ تخلیه، تعبیه شده است. در صورت اشباع شدن این فیلتر، پمپ تخلیه نیز کار خود را به درستی انجام نخواهد داد.

در صورت گرفتگی و پر شدن فیلتر پمپ تخلیه، آن را تخلیه و تمیز کنید.

خرابی برد فرمان و یا تایمر لباسشویی

در صورتیکه از کاربرد برد ماشین لباسشویی اطلاع چندانی ندارید، تصور کنید که برد درست مانند مغز و به عنوان مرکز راهبری فعالیت می‌کند. در واقع برد یا تایمر ماشین لباسشویی دستور شروع مراحل مختلف شست و شو را صادر می‌کند. در صورتیکه این برد خراب شده باشد و یا به علتی فرمان تخلیه آب را صادر نکند، این عمل انجام نمی‌شود.

راهکار

در صورتیکه موارد قبلی را بررسی کرده ‌اید و تقریبا مطمئن هستید که مشکل از برد ماشین لباسشویی است، حتما با پشتیبانی شرکت تولیدکننده ماشین‎تان تماس بگیرید.

 

شکستگی و خرابی پمپ تخلیه آب لباسشویی

در صورت کارامد نبودن فیلتر قبل از پمپ تخلیه آب، پرز لباس‌ها و قطعات مختلف ممکن است از فیلتر عبور کنند و موجب شکسته شدن پمپ و خرابی آن شوند.

راهکار

در صورتیکه پس از بررسی به شکسته بودن پمپ پی بردید، می‌توانید از طریق دفترچه راهنمای ماشین خود، نوع پمپ را پیدا کنید و برای تعویض آن اقدام کنید.

گرفتگی شلنگ تخلیه لباسشویی

گاهی اوقات عدم تخلیه آب ماشین، مربوط به گرفتگی و یا جدا شدن شلنگ تخلیه آب در پشت ماشین می‌باشد.

راهکار

می‌توانید با بیرون کشیدن ماشین و بررسی کردن شلنگ از اتصال کامل آن به ماشین و یا پیچ نخوردن و مسدود نشدن مسیرش مطمئن شوید. همچنین می‌توانید آن را باز کرده و مطمئن شوید که هیچ وسیله و کثیفی ای داخل آن نمانده است.

مزیت استفاده از خدمات نمایندگی لباسشویی مشعل

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت میتوان میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد.این ویژگی برای مشتریانی که شاغل هستند حائز اهمیت است و تکنسین های ما در روزهای تعطیل هم با هماهنگی برای تعمیر میتوانند به منزل شما اعزام شوند.

تعیین زمان سرویس دهی

و از دیگر مزیت های شرکت میتوان به تعیین زمان سرویس دهی توسط شما اشاره کرد ، تعمیرکاران قبل از اینکه برای تعمیر شما بیایند با شما تماس گرفته و ساعتی را که شما در منزل هستید را با شما فیکس میکنند و اعزام میشوند.

هزینه های متعارف در نمایندگی تعمیر 

هزینه هایی که برای تعمیر لباسشویی مشعل دریافت میشود به میزان خرابی و نقص فنی دستگاه شما متفاوت میباشد اما نکته قابل اهمیت این است که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و تحت نظارت شرکت و نمایندگی لباسشویی مشعل است.

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی به نوع دستگاه و خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند

ویژگی های مرکز تعمیر لباسشویی مشعل

  • سرویس دهی در تمامی روزهای هفته
  • تعیین زمان سرویس دهی
  • مدت زمان کوتاه تعمیرات
  • استفاده از قطعات اورجینال
  • تعمیرات در محل
  • هزینه های متعارف زیر نظر اتحادیه
  • تجربه و تخصص تکنسین ها
  • مشاوره رایگان و به صورت آنلاین
  • عیب یابی صحیح
  • تعمیر قطعات به جای تعویض آنها

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود ، کارشناسان ما با بررسی مشکل به وجود آمده تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظرتان اعزام مینمایند:

02144287793

02177147330

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *