نمایندگی لباسشویی تک الکتریک

نمایندگی لباسشویی تک الکتریک

نمایندگی لباسشویی تک الکتریک ، تعمیر لباسشویی تک الکتریک

نمایندگی لباسشویی تک الکتریک در تهران با دایر کردن شعبه های تعمیر لباسشویی تک الکتریک و استخدام متخصصین دوره دیده در زمینه تعمیر لباسشویی تک الکتریک به شما این اطمینان را میدهد که در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین های نمایندگی لباسشویی تک الکتریک در محل مورد نظر شما اعزام میشوند و به درستی ایراد دستگاه شما را تشخیص میدهند و تمامی هدف و سعی تعمیرکاران مجموعه هومیکسو تعمیر قطعه معیوب میباشد به جاب تعویض آن و جلب رضایت شما مهم ترین هدف مرکز تعمیر لباسشویی تک الکتریک در تهران میباشد.

در صورت داشتن لباسشویی تک الکتریک و اتمام گارانتی دستگاهتان میتوانید با نمایندگی لباسشویی تک الکتریک در تهران تماس بگیرید تا شما را به نزدیک ترین شعبه به محل زندگیتان وصل کند تا در مدت زمان کوتاه تری تکنسین برای تعمیر لباسشویی تک الکتریک اعزام شود .

چرا جرم گیری و رسوب زدایی لباسشویی لازم است؟

جرم و یا رسوب ایجاد شده در داخل لباسشویی شما به مرور زمان و پس از بارها شستشو در داخل دیگ و یا درون لاستیک دور درب به وجود می آید. البته اگر هر دو ماه یکبار رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی را انجام دهید، این اتفاق روی نخواهد داد.

علاوه بر جرم و رسوب ایجاد شده در داخل لباسشویی شما، باکتری ها و قارچ ها نیز تولید می شوند. این امر می تواند به بروز بیماری های پوستی در افراد حساس، مشکلات بهداشتی و نیز بیماری کودکان و نوزادان بیانجامد. بنابراین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درنهایت رسوب و جرم ماشین لباسشویی شما بر کارکرد صحیح آن موثر بوده و افت عملکرد دستگاه را به دنبال دارد.

نشانه هایی که زمان جرم گیری و رسوب زدایی لباسشویی را اطلاع می دهند

باقی ماندن کثیفی و آلودگی های البسه شما در داخل لباسشویی، موجب تولید و تکثیر انواع باکتری و قارچ های بیماری زا در لباسشویی می گردد. به همین دلیل، در این مواقع بوی بدی از داخل لباسشویی به مشام خواهد رسید. علاوه بر آن، عملکرد و کارایی لباسشویی شما کاهش یافته و لباسهای کثیفی که در لباسشویی انداخته می شوند، همانند گذشته کاملا تمیز نخواهند شد و اصطلاحا چرک مرده می شوند. اینها برخی از نشانه هایی است که شما را از رسوب و جرم داخل لباسشویی آگاه ساخته و جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی را ضروری می سازند. اما توصیه می شود که اجازه ندهید کار به اینجا کشیده شده و عمل جرم گیری لباسشویی خود را هر دوماه یکبار و حتی هر ماه انجام دهید.

تعمیر لباسشویی تک الکتریک

نمایندگی لباسشویی تک الکتریک

نکاتی برای جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی

 • پس از اتمام هر سیکل شستشو سریعا لباسها را از داخل لباسشویی خارج کنید و اجازه ندهید مدت زیادی آنجا باقی بمانند.
 • پس از اتمام شستشوی لباسها لازم است تا درب لباسشویی را باز بگذارید. اینکار موجب گردش جریان هوا و خشک شدن داخل دیگ لباسشویی و همچنین آب های گیر کرده در لابلای لاستیک درب می شود و از رشد باکتری و قارچ و نیز ایجاد بوی نامطبوی در داخل لباسشویی جلوگیری می کند.
 • بر اثر گذشت زمان و باقی ماندن ذرات پودر در داخل محفظه جاپودری، ظاهر این بخش تغییر کرده و بوی نامناسبی به مرور در آن به وجود می آید. لذا تمیز کردن مرتب محفظه جاپودری به کمک یک فرچه یا اسفنج می تواند بسیار کمک کننده باشد.

با استفاده از پودر جرم گیر می‌توانید رسوبات ماشین لباسشویی را کامل پاک کنید. ساختار این پودر به‌گونه‌ای است که تمام رسوبات و بقایای پودرهای شوینده در فیلتر، لوله‌ها، دیگ شستشو و لاستیک دور درب لباسشویی را تمیز می‌کند.

البته در هنگام خرید جرم گیر به نوع و برند آن توجه کنید. زیرا استفاده از یک جرم گیر نامناسب ممکن است به ماشین لباسشویی و قسمت‌های فلزی آن آسیب برساند.

پودر جرم گیری را در قسمت اصلی شستشوی جاپودری ماشین لباسشویی بریزید. سپس برنامه انتخابی ماشین ‌لباسشویی را بر روی برنامه معمول شستشو دهید و بگذارید که دستگاه بدون لباس شستشو را انجام دهد.

بعد از اتمام جرم گیری ماشین لباسشویی  تک الکتریک ، درب دستگاه را به مدت ۳۰ دقیقه باز بگذارید. معمولاً می‌توانید به میزان استفاده از ماشین لباسشویی، از جرم گیر برای شستشو و بهبود راندمان دستگاه استفاده کنید.

 

ویژگی‌ها و مزایای پودر جرم گیر

 • رفع بوی بد ماشین لباسشویی و خوشبوکننده دستگاه
 • از بین بردن رسوبات موجود در لوله‌های خرطومی زیر دیگ و فیلتر و دیگ داخلی لباسشویی
 • پیشگیری از ایجاد جرم در ماشین لباسشویی
 • ارتقای کیفیت شستشوی لباس‌ها در دستگاه
 • بالا بردن عمر دستگاه
 • صرفه‌جویی در میزان مصرف مواد شوینده
 • تمیز کردن و جرم گیری فیلتر و درنتیجه مصرف کمتر برق ماشین لباسشویی
 • روش جرم گیری ماشین لباسشویی بوش با جوش‌شیرین و سرکه

ترکیب جوش‌شیرین، سرکه و آب یک محلول بسیار قوی و ارزان برای انجام جرم گیری لباسشویی استفاده می‌شود. البته استفاده از این روش به دلیل اسیدی بودن ۲ ماده توصیه نمی‌شود. چون استفاده زیاد از این ۲ ماده موجب از بین رفتن لاستیک درب دستگاه و صدمه به قطعات لباسشویی می‌شود.

این محلول جرم گیری لباسشویی بوش را در داخل دستگاه بریزید و ماشین را روشن کنید. محلول جوش‌شیرین و سرکه با فرمولاسیون اسیدی که دارد موجب پاک شدن رسوبات و جرم‌های دیگ شستشو می‌شود.

پس از اتمام شستشوی لباسشویی، درب را باز کنید. سپس با یک اسفنج نرم یا پارچه دیواره‌های داخلی ماشین لباسشویی را پاک کنید

در ادامه به برخی نکات مهم اشاره میکنیم تا دیرتر به تعمیر لباسشویی تک الکتریک نیازمند شوید،

برای افزایش طول عمر لباسشویی خود و همچنین جلو گیری از خسارات احتمالی حتما نکات زیر را رعایت کنید.

۱-برای افزایش طول عمر دستگاه خود پس هر ده بار شست و شو از جرم گیر مخصوص لباسشویی استفاده کنید.

۲-برای شست و شوی لباس های زیری که تکه های فلزی و یا سگکی دارند ، لباس ها را درون پک های توری قرار دهید.

۳-از اضافه کردن شلنگی مجزا به شلنگ ورودی و یا خروجی اکیدا خود داری فرمایید.

۴-به علت نوسانات شدید برقی و یا قطع شدن ناگهانی برق به ویژه در فصل تابستان و حساسیت قسمت های الکترونیکی لباسشویی بهتر است از ترانس و یا محافط استفاده نمایید.

۵-به هیچ وجه از مواد شوینده هاییی نظیر  وایتکس به عنوان شوینده و یا جرم گیر ماشین لباسشویی استفاده نفرمایید.

۶-اکثر لباسشویی های جدید دارای تایمر تاخیر هستند که به این وسیله می توان دستگاه را طوری تنظیم کرد که در ساعات پایانی شب و حتی نیمه شب که هزینه مصرف برق کم تر است شروع به کار کند.

۷-تعویض لاستیک ماشین لباسشویی به علت پوسیدگی یکی از مشکلات رایج و پر هزینه ای است که می بایست برای جلوگیری از آن حتما  پس از پایان کار دستگاه قسمت داخلی لاستیک را خشک کنید.

۸-از شستن پتو با ماشین لباسشویی خود اکیدا خود داری کنید. زمانی که پتو در دستگاه قرار میگیرد و خیس می شود وزن آن بسیار زیاد تر شده و باعث خرابی بلبرینگ دیگ می شود

لطفاً برای درخواست تعمیر لباسشویی تک الکتریک با شماره زیر تماس بگیرید یا  با پر کردن فرم زیر درخواست خود را به صورت آنلاین برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و جهت راهنمایی و هماهنگی با شما اقدام نمایند.

02122737566

02177147330

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

1 thoughts on “نمایندگی لباسشویی تک الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *