نمایندگی فر ایندزیت

نمایندگی فر ایندزیت

نمایندگی فر ایندزیت ، تعمیر فر ایندزیت

نمایندگی فر ایندزیت در تهران با تکنسین های مجرب و با تجربه خود در زمینه تعمیر فر ایندزیت به صورت کاملا تخصصی در کوتاه ترین زمان ممکن برای بازدید و عیب یابی دستگاه فر شما را به محل مورد نظرتان اعزام میشوند و ایراد دستگاه را به درستی تشخیص میدهند و برای تعمیر فر ایندزیت شما اقدامات لازم را اتخاذ میکنند.

خراب شدن فر و یا هر وسیله دیگر دلایل زیادی دارد یکی از آنها میتواند نگهداری صحیح و رعایت اصول ایمنی باشد که در صورت رعایت نکات عمر وسیله شما بیشتر خواهد شد و نیاز شما به نمایندگی فر ایندزیت را کم کند در ادامه به برخی از نکات ایمنی و شرایط نگهداری از فر اشاره خواهیم کرد تا به تعمیر فر ایندزیت نیازمند نشوید.

تعمیر فر ایندزیت

نمایندگی فر ایندزیت

نگهداری فر با یک نظافت کامل

یک راهکار مفید برای نگهداری فر این است که فر خانه خود را به دقت تمیز کنید و این وسیله را همیشه تمیز نگه دارید. برای نظافت داخل یک فر نیازمند یک دستکش، مقداری جوش شیرین و اندکی آب و سرکه سفید هستید. زمانی فر را تمیز کنید که ساعت‌های زیادی از استفاده آن گذشته باشد و فر کاملا خنک شده باشد.

 

تمامی قفسه‌ها و سینی‌های داخل فر را بیرون آورید و مخلوط سرکه و جوش شیرین را با اسپری به تمام نقاط فر اسپری کنید. مکان‌هایی که فکر می‌کنید احتمال چرب شدن بیشتر است، کمی بیشتر از این محلول داخلش اسپری کنید بعد از چند دقیقه با کمی آب و یک دستمال مرطوب کل مناطقی که اسپری کرده بودید را تمیز کنید.

این کار هیچ لک چربی به جا نمی‌گذارد و بدنه داخلی فر به طور کامل تمیز می‌شود. این کار را به کمک نوشابه‌های گازدار نیز می‌توانید انجام دهید. یکی دیگر از روش‌های نگهداری و همچنین نظافت فر این است که یک ظرف حاوی سرکه سفید را داخل فر قرار دهید و فر را با دمای تقریبا بالا برای مدت نیم ساعت روشن کنید. بخار سرکه به داخل تمامی مجاری و دستگاه‌های داخلی فر نفوذ کرده و آن را به خوبی تمیز می‌کند. بعد از خاموش کردن و خنک شدن فر می‌توانید با یک دستمال مرطوب تمامی آثار چربی را از فر پاک کنید.

نگهداری از سینی فر

در صورتی که سینی فر شما دچار خراشیدگی شود، تمامی مواد غذایی که داخل آن قرار می‌دهید به آن میچسبد و کیفیت غذا را کاهش می‌دهد. بنابراین فراموش نکنید که از این سینی‌ها به دقت مراقبت کنید تا لعاب آن از بین نرود.

یک راهکار عالی برای نگهداری از سینی فر این است که قبل از مصرف از کاغذهای روغنی در کف سینی استفاده کنید یا این که هنگام پخت غذاهایی که احتمال نشت روغن در آنها است، یک ورقه فویل آلومینیومی داخل سینی بیندازید به این ترتیب سینی دیگر نیاز به شستن ندارد.

 

نکات ایمنی برای نگهداری فر

هرگز هنگام استفاده فر درب آن را باز نگذارید. این کار سبب اتلاف انرژی می‌شود. همچنین فرهای گازی نسبت به فرهای برقی مصرف برق بسیار کمتری دارند و برای خانه بسیار باصرفه‌تر هستند.

مراقبت و نگهداری فر اجاق گاز بسیار مهم‌تر از نحوه استفاده آن است. در صورتی که از فر اجاق گازتان به درستی مراقبت نکنید به زودی باید هزینه‌های بسیاری را جهت تعمیرات و یا تعویض قطعات آن خرج کنید.

فر و اجاق گاز وسایلی هستند که تا حد زیادی از لحاظ نگهداری به یکدیگر شباهت دارند. پس سعی کنید تمام مواردی که برای نگهداری اجاق گاز منزلتان در نظر میگیرد برای نگهداری فر نیز مد نظر داشته باشید. در صورتی که فر شما به صورت جداگانه از اجاق گازتان باشد نگهداری از آن تا حدی راحت‌تر است. از آن جایی که فرها وسایلی هستند که به شدت گرم می‌شوند بنابراین ممکن است خرده غذاهایی که درون آن ها باقی می‌مانند تبدیل به تکه‌های سوخته‌ای شوند که در اثر مرور زمان مانند یک لکه چربی به بدنه و دیواره آن بچسبند بنابراین نظافت این وسیله بسیار مهم است.

نمایندگی فر ایندزیت

نمایندگی فر ایندزیت

 

اگر فر گاز روشن نمی‌شود به راحتی به صورت زیر عمل کنید

در فرهای جدید معمولاً یک قطعاتی برای آسیب نرساندن به بقیه ی قطعات الکترونیکی وجود دارد که اگر متوجه شدید که فر روشن نمی‌شود جعبه اتصال آن را چک کنید

همچنین گاهی اوقات اصلاً مشکل اصلی بیرون از دستگاه فر شما است شاید سیستم برق خانگی شما مشکل دارد پس حتماً پریز برق را قبل از هر چیزی با وسیله‌ای دیگر چک کنید

اگر پریز برق مشکلی نداشت پس مشکلی نظیر قطع سیم یا نرسیدن انرژی کافی به فر باعث این عمل شده است که به قسمت نحوه انتقال آن مرتبط است

از آنجایی که بررسی چنین مشکلی ممکن است خطر برق گرفتگی به همراه داشته باشد بهتر است در این صورت عیب یابی فر گاز خود را به یک متخصص بسپارید.

اگر چراغ فر کار نمی‌کند به صورت زیر مشکل را حل کنید

یکی از مشکلات رایج در فرهای امروزی و قدیمی کار نکردن و روشن شدن چراغ فر است تنها راه حل برای حل این مشکل تعویض این چراغ است که شما خودتان هم می‌توانید به سادگی آن را تعویض کنید و نتیجهٔ آن را به راحتی مشاهده کنید و این نکته را هم یاداوری می‌کنیم که چراغ‌ها بصورت ساعتی طول عمر دارند یعنی اگر در سال‌های پیش فر را خریداری کردید حتماً بایدان را تعویض کنید

خرابی جوجه گردان

اگر با یان مشکل که همان خرابی جوجه گردان فر است مواجه شده اید باید ابتدا بدون سیخ های مخصوص یک بار امتحان کنید بینید که داخل ان چرخشی ایجاد می شود یا نه اگر چرخشی را در موتور ها احساس نکردید به احتما زیاد این موتور های جوجه گردان است که خراب شده است ولی شاید مشکل از سیستم برق رسانی ان نیز باشد برای این کار شما باید از یک تعمیر کار با متخصص کمک بگیرید تا فر را بصورت کامل باز کند و مشکل را از سیستم الکترونیکی بررسی کند و حل کند

اگر فر به خوبی گرم نمی شود

اگر المنت‌ها به صورت کامل سرخ نمی‌شوند یا اصلاً سرخ نمی‌شوند، زمان تعویض یک یا هر دوی آن‌ها فرا رسیده است. این کار را در مدت زمان چند دقیقه با استفاده از المنت جدید و یک آچار انجام دهید. برق را قطع کنید، پوشش‌ها را در آورید، پیچ‌های نگهدارنده ی المنت‌های گرمایی را باز کنید، المنت معیوب را در آورده و المنت‌های جدید را قرار دهید و پیچ‌ها را ببندید و پوشش‌ها را قرار دهید.

اگر فر شما در خانه به خوبی گرم نمی شود و غذا ها دیگر مثل اول پخته نمی شوند باید مشکل از المنت های فر های برقی باشد.

اگر المنت های فر به خوبی سرخ نمی شوند زمان تعویض یک یا همه ی آن ها فرا رسیده است شما برای تعویض این المنت ها فقط نیاز به یک آچار و یک المنت نو دارید و به سادگی میتوانید این کار را خودتان انجام دهید و سپس تست کنید که این المنت ها به خوبی به رنگ سرخ در می ایند یا نه؟

در صورت بروز مشکلات فوق میتوانید به صورت آنلاین فرم زیر را پر کرده و یا با شماره های نمایندگی فر ایندزیت تماس بگیرید تا تکنسین های خود را در کوتاه ترین زمان برای تعمیر فر ایندزیت به محل اعزام نمایند.

جهت تعمیر فر ایندزیت خود و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید  و یا فرم زیر را پر کرده تا تکنسین های شرکت با شما تماس بگیرند و برای و
هماهنگی به منزل شما بیایند.

شماره های تماس:

02133142528

02177114767

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *