تعمیر لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال ABSAL در تهران

 

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

تعمیرات لباسشویی آبسال

 

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران هومیکسو خدمات تعمیر لباسشویی آبسال در تهران را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خدمات تعمیر ارائه می دهد.

به منظور تعمیر لباسشویی آبسال در تهران توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران هومیکسو، از قطعات فابریک و اورجینال برای تعویض قطعات استفاده می شود.

مرکز تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در تهران، پشتیبان سرویس آماده ‌ی ارائه ی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی و نصب مجدد آبسال در تهران می‌ باشد. تعمیرکاران ما حرفه ‌ای و باسابقه بوده و جدید ترین دوره‌های آموزشی تعمیر لباسشویی را سپری کرده اند. کلیه ی خدمات ما در محل مورد نظر شما بوده و نیازی به انتقال لباسشویی به تعمیرگاه لباسشویی نیست.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران هومیکسو تعمیرات لباسشویی را با مناسب ‌ترین قیمت و به صورت فوری انجام داده و تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال دارای ضمانت و خدمات پس از فروش تعمیرات می ‌باشد و اگر دستگاه پس از انجام تعمیرات دچار همان عیب شود تعمیرات بدون هزینه انجام شده و استفاده از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال از ویژگی های مثبت کار تیم هومیکسو می‌ باشد. برای درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال می‌توانید با ما تماس گرفته و همچنین با پر کردن فرم آنلاین تعمیرات از ۱۰٪ تخفیف ویژه بهره مند شوید.

مرکز تعمیر لباسشویی آبسال در تهران

 

مرکز تعمیرات لباسشویی آبسال، تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران را با ویژگی های زیر انجام می دهد :

 • سرعت در خدمات
 • قیمت مناسب
 • گارانتی خدمات
 • استفاده از قطعات اصل و اورجینال

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال در تهران

 

در خرید لوازم خانگی، خرید لوازم برقی خانگی مهمترین بخش خرید را تشکیل می دهد. با توجه به کارایی این وسایل و در نتیجه ی افزایش تقاضای مردم بر خرید، برندهای مختلف در زمینه ی تولید انواع وسایل برقی فعالیت داشته و هر یک سعی دارند با ارائه ی بهترین کالا و خدمات به مشتریان، جایگاه بهتری را در بین رقبای کاری خود به دست آورد.

اما زمانی می توان ادعا کرد که یک برند بهترین است که سه مرحله ی تولید، فروش و خدمات پس از فروش براساس تکنولوژی های روز دنیا را در نظر داشته باشد. خدمات پس از فروش لباسشویی آبسال به نوعی حمایت از برند آبسال محسوب شده و این اطمینان را به مشتریان می دهد که کالایی باکیفیت را خریداری کرده اند.

اما با تمام شدن دوره ی ضمانت دستگاه جای هیچ نگرانی برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی نیست و شما می توانید به آسانی با شماره تماس های نمایندگی تعمیر لباسشویی هومیکسو تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی آبسال در تهران را با به صرفه ترین قیمت و بهتر از آن توسط متخصصین با تجربه دریافت کنید.

مشکلات رایج لباسشویی آبسال

 

 • از ماشین لباسشویی آب نشت می کند.
 • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
 • ماشین لباسشویی روشن می ‌شود اما کار نمی ‌کند.
 • ماشین لباسشویی آب‌ گیری نمی‌ کند.
 • ماشین لباسشویی جابجا شده و به شدت می ‌لرزد.
 • صدای ماشین لباسشویی خیلی زیاد شده است.
 • دیگ ماشین لباسشویی نمی ‌چرخد.
 • درب ماشین لباسشویی درست بسته نمی ‌شود.
 • ماشین لباسشویی کد خطا نمایش می ‌دهد.
 • ماشین لباسشویی پر از آب شده و تخلیه نمی ‌کند.

 

اگر به هر دلیل لباسشویی شما نیاز به سرویس داشته باشد میتوانید با تیم ما که نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران می باشید تماس بگیرید، تا تکنسین های متخصص ما برای تعمیر لباسشویی آبسال شما به محل مورد نظرتان مراجعه کرده و در کمترین زمان و قیمت مناسب مشکل لباسشویی شما را بر طرف کند.

توجه داشته باشد که رفع عیب بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی مثل عدم تخلیه ی آب نیاز به حضور متخصص حرفه ای دارد، و ما با داشتن متخصصین حرفه ای در زمینه ی تعمیر، خدمات تعمیر را برای شما به طور تخصصی و با ضمانت انجام میدهیم.

نمایندگی آبسال غرب تهران

 

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال غرب تهران بصورت حرفه ای توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال هومیکسو انجام می شود.

به منظور تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در غرب تهران لازم است که افراد ی که که در این محدوده هستند به نمایندگی لباسشویی آبسال در غرب تهران مراجعه کنند. اما همانطور که می دانید مراجعه به این مراکز هزینه های زیادی را بر دوش خانواده ها می گذارد.

پیدا کردن یک مرکز مناسب برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در غرب تهران به بیش از چند روز زمان نیاز دارد و به این دلیل است که اغلب افراد با خرابی دستگاه مشکلات بسیار دیگری را نیز تجربه می کنند.

از جمله ی این مشکلات، عدم دسترسی مناسب به مراکز تعمیرلباسشویی می باشد، اما نمایندگی لباسشویی آبسال در غرب تهران هومیکسو به شما کمک میکند که مشکل ماشین لباسشوییتان را به آسانی برطرف کنید.

نمایندگی آبسال شرق تهران

 

تعمیر لباسشویی آبسال شرق تهران بصورت حرفه ای توسط نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال هومیکسو انجام می شود.

افراد ساکن در شرق تهران به منظور دسترسی به خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال، نیازی نیست که مسافت های زیادی را برای رسیدن به نمایندگی های مرتبط صرف کنند بلکه همین که با نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در تهران منطقه شرق تهران تماس بگیرند کافی است که خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال را در محل مورد نظرشان دریافت کنند.

آموزش تعمیر لباسشویی آبسال در تهران

 

تعمیر لباسشویی آبسال

تعمیرات لباسشویی آبسال

 

در ادامه به چند مورد از آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال می پردازیم :

روش باز کردن و سرویس فیلتر ماشین لباسشویی

به منظور تعمیرات لباسشویی آبسال مکان فیلتر ماشین لباسشویی در پایین آن قرار دارد که محل جمع آوری پشم ، ذرات خارجی، کرک و اشیاهای جا مانده در لباسها مانند سوزن ، سنجاق ، دکمه و سکه است.

برای باز کردن فیلتر لباسشویی :

 1. ابتدا درب روی فیلتر را باز کنید.
 2. در مرحله ی بعد فیلتر را به سمت چپ بچرخانید.
 3. در نهایت آن را به سمت بیرون بکشید تا از جای خود خارج شود.

اقدام به شستشوی کامل فیلتر کنید و سپس آن را در جای خود قرار دهید، توجه کنید که فیلترها در انواع مختلف طراحی شده اند و در دفترچه راهنمای هر ماشین، طریقه ی بیرون آوردن آن توضیح داده شده است.

آموزش روش بیرون آوردن ولوم تایمر و ترموستات قابل تنظیم لباسشویی

برای منظور تعمیرات ماشین لباسشویی در نمایندگی تعمیر آبسال با دقت مراحل زیر را انجام دهید :

 • ولوم تایمر را برای انتخاب برنامه در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید.
 • ولوم تایمر، را برای بیرون آوردن، 45 درجه در جهت عکس حرکت عقربه های ساعت بچرخانید و بعد آن را به طرف بیرون بکشید.
 • با کشیدن ولوم تایمر به سمت بیرون، ولوم از روی گردونه ی تقسیم کننده ی آب جدا می شود.
 • در این حالت گردونه ی تقسیم کننده آب و اهرم عمودی به خوبی دیده می شوند.
 • اعدادی از 30 تا 95 درجه سانتیگراد روی ولوم ترموستات قابل تنظیم نوشته شده است.
 • ولوم را برای جدا کردن ولوم از شفت ترموستات، به طرف بیرون بکشید.
 • بعد از آنکه ولوم را به سمت بیرون کشیدید ، ولوم به آسانی از روی شفت ترموستات قابل تنظیم جدا می شود.
 • نقطه ای قبل از 30 درجه سانتیگراد، در این ترموستات ها وجود دارد که مدار المنت را قطع می کند و دستگاه باید با آب سرد کار کند.

ارائه ی خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در سراسر مناطق تهران

هومیکسو نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در شمال تهران که شامل مناطق : نیاوران، زعفرانیه، ولنجک، الهیه، جردن، اندرزگو، پاسداران، دروس، شریعتی، دولت، ظفر، میرداماد، هروی و سایر نقاط و همچنین خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در غرب تهران که شامل مناطق : اشرفی اصفهانی، کاشانی، پونک، شهران، جنت آباد، ستاری، اکباتان، تهرانسر و سایر نقاط و همچنین خدمات تعمیرات لباسشویی آبسال در شرق تهران که شامل مناطق : نارمک، تهرانپارس، رسالت، مجیدیه، سیدخندان، فرجام، سیدخندان، پیروزی، حکیمیه، افسریه و مسعودیه و سایر نقاط و همچنین خدمات تعمیر در جنوب تهران که شامل مناطق : نازی آباد، خاوران، خانی آباد، شهر ری، انقلاب، آزادی، جمهوری، امام خمینی، حافظ، ولیعصر، امام خمینی می باشد را ارائه می دهد.

 

در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه ماشین لباسشویی آبسال شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و به منظور تعمیر لباسشویی آبسال در تهران تو سط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در تهران با متخصصین مجرب تیم هومیکسو با شماره تماس های 88592650 و نیز 22737566 تماس بگیرید تا جهت تعمیر لباسشویی آبسال، تکنسین مجرب و متعهد هومیکسو در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام شود و تعمیرات لباسشویی آبسال را بصورت حرفه ای به انجام برساند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیرات لباسشویی آبسال کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *