تعمیر یخچال دوو

تعمیر یخچال دوو در صادقیه

تعمیر یخچال دوو در صادقیه

 

تعمیر یخچال دوو در صادقیه

تعمیر یخچال دوو در صادقیه

تعمیر یخچال دوو در صادقیه توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در صادقیه در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در صادقیه هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در صادقیه، خدمات تعمیر یخچال دوو در صادقیه را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

تعمیر یخچال دوو در منزل

موردی که حتما باید توجه داشته باشید این است که در صورت خرابی یخچال به هیچ وجه آن را جابه جا نکنید زیرا ممکن است نقص آن جدی تر شود. شما فورا با نمایندگی تعمیرات یخچال دوو تماس بگیرید زیرا از مهم ترین خدمات نمایندگی ما تعمیر یخچال دوو در محل می باشد.

 

به این صورت که پس از تماس شما و گزارش خرابی یخچال، ما کارآزموده ترین و مناسب ترین تعمیرکار را خیلی سریع به محل شما اعزام می کنیم. نگران نباشید. هر آنچه که تعمیرکار برای تعمیر نیاز دارد را به همراه خود می آورد.

 

پس از معاینه و عیب یابی، یخچال شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با بی نظیرترین تکنسین ها مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید.

  • خرابی کمپرسور: از دیگر موارد مهمی که ممکن است باعث شود تا یخچال فریزر خوب خنک نکند خرابی کمپرسور می باشد. اگر صداهایی از آن به گوش می رسد یعنی آن کار می کند ولی اگر صدایی به گوش نمیرسد ابتدا یخچال فریزر را از برق کشیده سپس دوباره به برق متصل کنید.

موارد زیادی در خنک نکردن یخچال فریزر دخیل هستند از جمله خرابی درزهای در از این رو برای تعمیر یخچال دوو در صادقیه باید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات یخچال دوو و با در میان گذاشتن مشکل با آن ها اقدام به تعمیر یخچال فریزر دوو شود.

نمایندگی یخچال دوو در تهران

محصولات دوو به دلیل دارا بودن کیفیت و امکانات بالا از قطعات و تکنولوژی های پیشرفته در ساخت شان استفاده شده است و در نتیجه برای هرگونه سرویس و تعمیر نیاز به یک تکنسین ماهر و کاربلد دارد. شما می توانید برای این کار به نمایندگی دوو در تهران اعتماد کنید. ما به قدری از کار و مهارت خود مطمئن هستیم که به ازای کوچکترین خدمات به شما کارت ضمانت به مدت 6 ماه می دهیم.

 

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در تهران

با توجه به هزینه های روزافزونی که زندگی های امروزی به همراه دارند، نگهداری و سرویس لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا در صورت کوتاهی در این امر، خسارت ها و هزینه های بالایی را متحمل خواهید شد.

بنابراین، سرویس به موقع یخچال دوو نیز باید مورد توجه قرار بگیرد تا هم طول عمر مفید یخچال و هم کارایی یخچال افزایش یابد.

سرویس یخچال دوو عبارت است از مجموعه اقداماتی گفته می شود که به صورت منظم در راستای حفظ سلامت یخچال و جلوگیری از معایب در آن انجام می شود. با انجام این امور، شما همیشه از سالم بودن یخچال خود مطمئن هستید و در صورتی که کوچکترین مشکلی برایش ایجاد شود، سریع آن را برطرف می کنید.

 

پس از معاینه و عیب یابی، یخچال شما همان جا به گونه ای تعمیر می شود که دیگر دچار همچین نقصی نشود و مثل روز اول کار کند. پس اگر یخچال شما دچار خرابی شده است تا دیر نشده با نمایندگی ما تماس گرفته، با بی نظیرترین تکنسین ها مشورت کنید و بهترین راه را انتخاب کنید.

نصب یخچال ساید دوو در تهران

 

نمایندگی لوازم خانگی دوو هومیکسو می باشد و  مجموعه هومیکسو در تهران بصورت حرفه ای همراه با تعمیرکاران مجرب دوو انجام می شود. و کاملا مستقل از گروه انتخاب می باشد.

گروه انتخاب با استناد به تجارب و تخصص همکاران و متخصصین تعمیراتی خود  این بار با دریافت مجوز های لازم و با قبول شدن در انواع تست های حرفه ای شرکت دوو توانست مفتخر به دریافت نمایندگی لوازم خانگی دوو در تهران باشد.

ارورهای یخچال فریزر دوو

 

تعمیر یخچال دوو در صادقیه

تعمیر یخچال دوو در صادقیه

در یخچال ها و ساید بای ساید های دوو زمانی که یخچال دچار مشکلی می شود، با کمک سیستم هوشمند یخچال کد خطای آن بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود و میتوان با استفاده از این کد مشکل بوجود آمده را شناسایی کرد.

متخصصان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در صادقیه با دانشی که در اختیار دارند و شناخت تمامی کد های خطا در یخچال ها و ساید بای ساید های دوو این اطمینان را به مشتریان می دهند تا مشکل بوجود آمده را در اسرع وقت حل کنند و تعمیر ساید بای ساید دوو را در محل انجام دهند. از جمله کد های خطای معمول در یخچال فریزر های دوو در زیر به آنها اشاره شده است:

  • کد F1: سنسور فن دما دچار مشکل شده است که درستی کار نمی کند. در صورت خرابی آن باید توسط متخصص نسبت به تعمیر یخچال دوو در صادقیه اقدام شود.
  • کد r1: نقص سنسور دمای محیط یخچال فریزر دوو که نمی تواند دمای محیط را به درستی اندازه گیری کند.
  • کد rt: نقص سنسور دمای rt که باید توسط متخصصین نمایندگی تعمیر یخچال دوو بررسی شود.
  • کد D1: نشاندهنده ایراد موجود در سنسور دمای D که باید توسط متخصصین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در صادقیه بررسی شود.
  • کد dr: معیوب بودن سنسور درب یخچال دوو که باید توسط متخصصین نمایندگی تعمیر یخچال دوو بررسی شود.
  • کد dF: معیوب بودن سنسور درب فریزر که باید توسط متخصصین نمایندگی تعمیر یخچال دوو بررسی شود.

در صورت بروز مشکل در دستگاه یخچال دوو شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو در صادقیه به شماره تماس  44287993 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر یخچال دوو در صادقیه شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر یخچال دوو در صادقیه کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *