تعمیر همزن

تعمیر همزن

تعمیر همزن ، تعمیر هم زن

تعمیر همزن در نمایندگی تعمیر هم زن . از آنجا که تمام وسایل برقی دچار مشکلاتی میشوند این طبیعی است که همزن پس از استفاده مداوم دچار مشکاتی شود اما مشکلات همزن چیست ، مشکلات همزن معمولا به دوسته مشکلات غیر تخصصی و مشکلات تخصصی تقسیم می شوند که ما خودمان با کمی آشنایی با اجزا و مشکلات همزن میتوانیم برخی از مشکلات را حل کنیم و از بروز خیلی از مشکلات جدی جلوگیری کنیم . اما مشکلات تخصصی مشکلاتی هستند که ما برای حل کردنآن ها نیاز به تخصص داریم و در صورت نداشتن  تخصص نه تنها نمی توانیم مشکل را حل کنبم بلکه ممکن است دچار بروز مشکلات جدی تر در دستگاه شویم بهتر است در صورت بروز مشکلات جدی برای تعمیر همزن خود به نمایندگی تعمیر هن زن مراجعه کنید و مشکل خود را بر طرف کنید .

تعمیر همزن

نمایندگی تعمیر همزن

دوستان عزیزی که به دنبال نمایندگی تعمیر همزن برای تعمیر هم زن و یا خدمات پس از فروش نمایندگی تعمیر همزن هستید میتوانید به نمایندگی تعمیر هم زن مراجعه کنید تا مشکل خود را برطرف کنید نمایندگی تعمیر همزن آماده ارائه بهترین سرویس ها به شما دوستان عزیز است . نمایندگی تعمیر هم زن با داشتن تکنسین های دوره دیده ، با تجربه و مجرب آماده است تا مشکلات شما دوستان عزیز را در زمینه تعمیر همزن حل کند . در ضمن لازم به ذکر است که نمایندگی تعمیر هم زن همیکسو در صورتی قطعه در دستگاه دچا مشکل شده باشد و لازم باشد که قطعه عوض شود قطعه اصلی و فابریکی را جایگزین قطعه معیوب می کند . شما دوستان عزیز میتوانید برای تعمیر همزن خود با نمایندگی تعمیر هم زن در تماس باشید و از تکنسین های ما کمک بگیرید تا مشکل بوجود آمده را برطرف کنید .

تعمیر همزن در نمایندگی تعمیر هم زن

برخی از مشکلات متداول همزن و دلیل بروز این مشکلات

همزن جرقه میزدن دلیل بروز این مشکل چیست ؟

در صورت مشاهده این مشکل سریع دستگاه را خاموش کنید زیرا ممکن است مدار الکترونیکی دچار مشکل شده باید و یا موتور دستگاه دچار ایراد شده باشد که در صورت بروز این مشکل باید توسط تعمیرکار بازدید شود .

همزن روشن نمیشود دلیل بروز این مشکل چیست ؟

یکی از اصلی ترین ایرادات همزن روشن نشدن آن است که میتواند به دلایل زیر باشد

ممکن است دوشاخه و یا سیم رابط دچار ایراد شده باشند

کلید استارت چک شود ممکن است کلید استارت دچار مشکل شده باشد

این امکان نیز وجود دارد که موتور دستگاه سوخته باشد

در صورت بروز این مشکل بهتر است که برای تعمیر همزن خود بع نمایندگی تعمیر هم زن مراجعه کنید

همزن بوی سوختگی می دهد دلیل بروز این مشکل چیست ؟

دلایل بروز بوی سوختگی از دستگاه به شرح زیر است

داغ شدن بیش از اندازخه موتور که باعث ایجاد حرارت بسیار زیادی میشود

علت دوم وقتی است که دستگاه خاموش شده و بوی سوختگی می آید که دلیل بروز این مشکل از کار افتادن موتور و سیم پیچی بطور همزمان است که باید با تعمیر کار با تجربه تماس گرفت .

موتور همزن صدای کمی دارد اما همزن کار نمی کند دلیل بروز این مشکل چیست ؟

از دلایل بروز این مشکل میتوان به :

نیم سوز بودن موتور

و گیریپاژ کردن محور آرمیچر اشاره کرد

خارج شدن چرخ دنده ها از مسیر خود نیز باعث بروز این مشکل میشود

در صورت نیم سوز شدن موتور هرچه سریع تر برای تعمیر و یا تعویض موتور همزن اقدام کنید شما دوستان عزیز میتوانید برای تعمیر همزنی که موتور آن نیم سوز شده است به نمایندگی تعمیر هم زن مزاجعه کنید و مشکل خود را برطرف کنید .

تعمیر هم زن

دفترچه راهنمای تعمیر همزن

تعمیرات مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص هومیکسو در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه ی حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد.

ارائه خدمات تعمیرات در 7 روز هفته

 

ما با خدمات ویژه خود به صورت هفتگی و در 7 روز هفته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات برای لوازم خانگی شما علاوه بر برطرف کردن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری کنیم.

نحوه ارائه خدمات دفترچه راهنمای تعمیر هم زن

با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند.

چرا مشتریان همیکسو را برای تعمیر همزن خود انتخاب میکنند

متخصصین مجرب

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیر هم زن آماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

سرعت بالا در تعمیر

از آنجا که همیکسو در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

تعمیر در منزل

کلیه تعمیرات در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده میشود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب میشود . متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات را انجام می دهیم .

هزینه تعمیر خردکن در نمایندگی تعمیر همزن چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوفت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی اعلام نمود اما همیکسو بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد

راه های ارتباط با ما :77147330_88592650_77169195​​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *