تعمیر ماکروفر تکا

تعمیر ماکروفر تکا در پاسداران

تعمیر ماکروفر تکا در پاسداران ، نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران

برای تعمیر ماکروفر تکا در پاسداران به دست متخصصین نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران فقط کافیست با شماره های نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان تکنسین های با تجربه خود را برای تعمیر ماکروفر تکا در پاسداران به محل اعزام نماید.

نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران

نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران

نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران

راه های منتخب برای دریافت خدمات پس از فروش نمایندگی ماکروفر تکا همواره به سمت و سوی کاهش زمان تلف شده ی افراد می رود و سوق یافتن به این روش ها منوط به رضایت آن ها خواهد بود.

آنچه نمایندگی ماکروفر تکا را به اعتبار می رساند، کسب رضایت مشتریان بوده که باید به طور خاصی بدست آورده شود.

هر مرکز و نمایندگی ماکروفر تکا شیوه ای نوین را برای جلب رضایت مشتریان خود استفاده می کند که سبب می شود تا بسیاری از مراکز غیر مجاز و غیر استاندارد از رقابت در این زمینه خارج شوند.

رده بندی کیفیت خدمات نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران نیز بسته به همین امر تفاوت داشته و عوامل دیگری را نیز در بر می گیرند.

مرکز تعمیر ماکروفر تکا در پاسداران اغلب برای خدمات ارائه شده هزینه های مشخص و ثابتی را دریافت می کند که به نسبت نرخ های بازار پایین تر است. همچنین خدمات نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران در منزل افراد نیز قابل ارائه است و اغلب بسیاری از این خدمات با اعزام کارشناس به محل خواهد بود.

اغلب مدیران برای ارائه ی خدمات نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران سعی در بالا بردن کیفیت خدمات دارند و به همین منظور سعی می گردد تا رضایت مشتریان مد نظر قرار بگیرد.

زیرا با افزایش رضایتمندی مشتریان می توان انتظار داشت که نمایندگی ماکروفر تکا اغلب نیاز های آن ها را بر آورده کرده و رتبه ی خوبی را در اذهان ایشان بدست آورده است.

افزایش رضایت مشتریان نمایندگی ماکروفر تکا سبب رشد کیفیت خدمات و رفتن به سوی موفقیت در رسیدن به استاندارد های جهانی خواهد شد.

تعمیر ماکروفر تکا در پاسداران

نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران

چه مواقعی نیاز به تماس با نمایندگی ماکروفر نکا در پاسداران می باشد؟

از جمله مواردی که یک دستگاه ماکروفر به مشکل در عملکرد بر می خورد و دچار نقص فنی می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دود کردن ماکروفر هنگام پخت یا گرم کردن غذا
 • روشن نشدن دستگاه، قطع شدن کابل ماکروفر
 • عدم چرخش مناسب و صحیح سینی ماکروفر
 • بسته نشدن در دستگاه
 • گرم نکردن مناسب غذا
 • کند پخته شدن غذا درون ماکروفر و زیاد طول کشیدن زمان پخت
 • روشن نشدن گریل
 • عملکرد نادرست دکمه های دستگاه
 • جرقه زدن دستگاه به هنگام کار
 • سر و صدای زیاد هنگام کارکرد ماکروفر
 • خاموش شدن صفحه نمایش ماکروفر حین پخت
 • خاموش شدن دستگاه بین پخت غذا و قبل از زمان تنظیم شده برای اتمام عملکرد ماکروفر
  و …
  هنگام مواجه شدن با حالات فوق، پیشنهاد می کنیم بدون دستکاری دستگاه یا سپردن آن به افراد ناوارد و غیر متخصص، با مرکز تعمیر ماکروفر تکا در پاسداران تماس بگیرید و از دانش، تجربه و تخصص تکنسین های دوره دیده این مرکز در جهت نمایندگی ماکروفر تکا در پاسداران بهره مند شوید.

روش های تمیز کردن ماکروفر

 • روش اول: برای تمیز کردن آن از یک پارچه نرم در آب صابون استفاده کنید. خوب بشویید و خشک کنید.
 • روش دوم: یک فنجان آب لیمو رقیق شده را روی مرکز چرخنده ماکروفر قرار دهید. آن را به مدت 10 دقیقه با حداکثر توان گرم کنید. وقتی چرخه کامل شد صبر کنید تا ماکروفر خنک شود. سپس در را باز کرده و محفظه پخت و پز را با دستمال تمیز کنید.
 • روش سوم: با دستمال آغشته به محلول آب و جوش ­شیرین پاک کنید

استفاده روزانه از ماکروفر ضرر ندارد؟

با رعایت نکات ایمنی خطری ما را تهدید نمیکند. از جمله نگرانی هایی که درباره ماکروفر وجود دارد این است که موجهایش به سمت افراد متساعد نشود. اگر ماکروفر دچار آسیب شده باشد یا به درستی مهر و موم نشده باشد احتمال دارد موجها به بیرون نروند. پس حتما باید پیش از استفاده از ماکروفر از ایمن بودن آن مطمئن بود. اگر به مدت طولانی در مقابل ماکروفر قرار بگیرید چون موج های آن حرارتی است بافتهایی از بدن که حساسند مانند اطراف چشمتان دچار آسیب میشوند. البته بافتها وقتی آسیب میبینند که مدت زیادی مقابل ماکروفری با حرارت بالا باشید. رادیواکتیو در غذاهای ماکروفر وجود ندارد. زمانی که غذا از ماکروفر بیرون آورده میشود از خودش انرژی منعکس نمیکند. همچنین ماکروفری که خاموش باشد از خودش موجی منتشر نمیکند.

طبق گفته سازمان بهداشت جهانی در میان روشهای پخت، ماکروفر ارزش غذایی غذاها را حفظ میکند، یعنی ویتامین C، ویتامین های گروه B، که نسبت به پخت و پز حساسند و از بین میروند در روش ماکروفری ضمن داشتن زمان پخت کوتاه ارزش غذایی خودشان را هم دارند.

ماکروفر برای قطعات بزرگ غذا مناسب نیست به علت اینکه احتمال دارد به تمام غذا حرارت نفوذ نکند و غذا به شکل نامناسبی پخته بشود.اگر میخواهید غذایی را با کیفیت خاصی درست کنید روش های پخت دیگر اختیار بیشتری به شما میدهد. قطعات بزرگ گوشت را با ماکروفر نپزید زیرا قسمتهایی از گوشت ممکن است نپخته باقی بمانند.

اگر ماکروفرتان کهنه باشد یا درست بسته نشده باشد امنیش را تحت تاثیر قرار میدهد. ماکروفری باید استفاده کرد که استاندارد جهانی داشته باشد. دقت کنید غذاها را در ظروف پلاستیکی ماکروفر نکنید. زیرا پلاستیک دارای مواد BPA است که در دمای بالا به غذا میچسبد.

ظروف مناسب ماکروفر

برای پختن یا گرم کردن غذا در ماکروفر باید از ظروف خاصی استفاده شود. به هیچ وجه از ظروف فلزی استفاده نکنید زیرا این ظروف در ماکروفر جرقه تولید میکنند مانند رعد و برق که برای ماکروفر ضرر دارند البته استفاده از ورقهای آلومینیومی که ظروف غذا را با اآنها میپوشانند مانعی ندارد. قبل از استفاده از ماکروفر حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید. اگر از ورقه های آلومینیومی استفاده میکنید مواظب باشید این آلومینیوم به دیواره و کف ماکروفر برخورد نکند

برای اینکه بدانید ظرف مناسب برای ماکروفرتان چیست یک فنجان آب بردارید و در ظرف مورد نظر بریزید و ظرف را با درجه بالا در فر قرار دهید یک دقیقه صبر کنید. اگر آب گرم شد و ظرف سرد باقی ماند ظرفتان را درست انتخاب کرده اید.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود ، کارشناسان ما با بررسی مشکل به وجود آمده تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل اعزام میکنند:

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *