تعمیر ماکروفر بوتان

تعمیر ماکروفر بوتان در سعادت آباد

تعمیر ماکروفر بوتان در سعادت آباد  ، نمایندگی ماکروفر بوتان در سعادت آباد

تعمیر ماکروفر بوتان در سعادت آباد را به دست متخصصین و افراد کار بلد بسپارید تا ایراد دستگاه شما را به درستی تشخیص دهند و از آسیب رساندن به دستگاه جلوگیری شود و هزینه های گزاف تعمیرات را پرداخت نکنید.در نمایندگی ماکروفر بوتان در سعادت آباد تمامی تکنسین ها دوره های آموزشی تعمیرات ماکروفر و قطعات آن را دیده اند .

تعمیر ماکروفر بوتان در سعادت آباد

نمایندگی ماکروفر بوتان در سعادت آباد

مرکز تعمیر ماکروفر بوتان در سعادت آباد

این مرکز چون زیر نظر نمایندگی ماکروفر بوتان در سعادت آباد فعالیت دارد تمامی قطعاتی که در صورت نیاز به تعویض قطعه ماکروفر باشد را به صورت اورجینال از نمایندگی ماکروفر بوتان در سعادت آباد تهیه میکند و برای تعمیر ماکروفر بوتان در سعادت آباد اصلا نگران قطعه ای که تعویض میشود نباشید ، از همین رو هزینه های دریافتی نیز  منصفانه و زیر نظر اتحادیه میباشد و تکنسین های مرکز تعمیر ماکروفر بوتان در سعادت آباد تمام تلاش و تخصص خود را به کار میگسرند تا قطعه آسیب دیده را با علم به روز خود تعمیر کنند تا شما نیازمند تعویض قطعه نشوید اما در صورت سوختگی و یا صلاح دید تعمیرکاران اگر نشود از قطعه مصرفی استفاده کرد مجبور به تعویض قطعه مورد نظر هستند.

ماکروفر امروزه در اکثر خانه ها و اداره ها موجود است و استفاده روزانه ما از ماکروفر بیشتر از قبل شده پس استفاده صحیح و اصولی از ماکروفر بسیار اهمیت دارد همینطور شستشو صحیح  ماکروفر را باید بدانیم تا خودمان آسیب جدی به وسیله وارد نکنیم و نیاز به تعمیر ماکروفر بوتان در سعادت آباد نداشته باشیم:

نکات کاربردی یرای استفاده از ماکروفر

برای تهیه غذا در ماکروفر بوتان ، انرژی باید بتواند به غذا نفوذ کند، بدون اینکه منعکس شود یا توسط ظرف مورد استفاده جذب شود .
-بنابراین باید هنگام انتخاب وسایل آشپزخانه مراقب باشید. اگر مشخص باشد ظروف مخصوص ماکروفر است، لازم نیست نگران باشید.
-فقط کارکنان واجد شرایط مجاز به اصلاح یا تعمیر ماکروفر بوتان می باشند.
-مایعات و مواد غذایی دیگر را در ظروف مهر و موم شده در ماکروفر بوتان گرم نکنید.
-برای ایمنی خود، از پاک کننده های آب فشار قوی یا بخار شور استفاده نکنید.
-این دستگاه را در نزدیکی بخاری، مواد قابل اشتعال نصب نکنید ؛ در یک محل مرطوب، چرب و یا گرد و خاکی، در یک مکان در معرض نور مستقیم خورشید و یا آب و یا جایی که گاز ممکن است نشت کند و در سطح زمین قرار ندهید .
-تمام مواد خارجی مانند گرد و غبار و آب را از پایانه های پلاگین برق و نقاط تماس با استفاده از پارچه خشک به طور مرتب پاک کنید.

نمایندگی ماکروفر بوتان در سعادت آباد

نمایندگی ماکروفر بوتان در سعادت آباد

موارد امنیتی و مهم استفاده از ماکروفر

-آب را بر روی ماکروفر نریزید یا به طور مستقیم اسپری نکنید.
-ماکروفر را در اجاق گاز قرار ندهید.
-مواد دافع حشرات مانند حشره کش را بر روی سطح ماکروفر اسپری نکنید.
-مواد قابل اشتعال را در  ماکروفر ذخیره نکنید. در هنگام گرم کردن ظروف و یا نوشیدنی هایی که حاوی الکل هستند مراقبت ویژه ای را به همراه داشته باشید زیرا بخار الکل ممکن است با یک قسمت گرم ماکروفر بوتان تماس بگیرد و باعث آتش سوزی شود .

– کابل سیم برق را در وضعیت دشوار و تحت فشار قرار ندهید و آن را بیش از حد نکشید و یا خم نکنید .
-در صورت نشت گاز (مانند گاز پروپان، گاز LP، و غیره)، بدون اتصال به پریز برق، فورا آن را تهویه کنید .
-با دست های مرطوب، پلاگین برق را لمس نکنید.
-در حالی که عملیات در حال انجام است، دستگاه را خاموش نکنید.
-انگشتان یا مواد خارجی را وارد ماکروفر نکنید. اگر مواد خارجی مانند آب به دستگاه وارد شده باشند، پریز برق را جدا کنید و با نمایندگی ماکروفر در سعادت آباد تماس بگیرید.
-فشار بیش از حدی را روی دستگاه وارد نکنید و جسمی بر روی آن قرار ندهید.
-ماکروفر را کنار یک شی شکننده و هم چنین کنار یک سینک قرار ندهید.
-برای تمیز کردن ماکروفر از بنزن، نوشابه، الکل، بخار پاک کننده و یا تمیز کننده فشار بالا استفاده نکنید.
-اطمینان حاصل کنید که ولتاژ، فرکانس و جریان مشابه همان مشخصات محصول را دارا است .

-سوکت دستگاه را به پریز برق وصل کنید، از یک آداپتور چندگانه و چند شاخه استفاده نکنید.
-کابل سیم برق را بر روی یک شیء فلزی قلاب نکنید، سیم برق را بین اشیاء یا پشت اجاق قرار دهید.
-از پریز برق آسیب دیده، سیم برق آسیب دیده یا سوکت دیواری شل استفاده نکنید. وقتی سیم برق یا کابل برق آسیب دیده است، با نزدیکترین مرکز خدمات نمایندگی ماکروفر بوتان سعادت آباد تماس بگیرید.

-هنگام باز کردن یا بستن دستگاه کودکان را از درب دور کنید، زیرا ممکن است خود را بر روی درب قرار دهند یا انگشتان خود را در درب قرار بدهند و آسیب به آنها وارد شود .
هشدار:
گرم کردن نوشیدنی ها در ماکروفر می تواند باعث جوش خوردگی فوری شود، بنابراین هنگام استفاده از ظرف باید مراقب باشید. برای جلوگیری از این وضعیت، همیشه زمان استراحت حداقل 20 ثانیه پس از اینکه ماکروفر خاموش شد در نظر بگیرید ، به طوری که درجه حرارت می تواند در تمام قسمت ها برابر شود. در صورت لزوم، در حین حرارت دادن، مواد را مخلوط کنید و بعد از حرارت دادن نیز هم بزنید.
در صورت سوختگی، دستورالعمل های اوليه را دنبال کنيد:
• منطقه ی سوخته شده را در آب سرد حداقل به مدت 10 دقیقه غوطه ور کنید.
• با یک حوله تمیز خشک کنید و پماد سوختگی بر روی آن بزنید .
• کرم ها، روغن ها یا لوسیون ها ی دیگری را مصرف نکنید .

 

– چگونه ماکروفر کثیف را تمیز کنیم؟

تمیز کردن ماکروفر با آب لیمو

تمیز کردن ماکروفر با سرکه

جوش شیرین برای تمیز کردن ماکروفر:

استفاده از جوش شیرین می تواند روشی موثر برای تمیز کردن ماکروفر باشد که برای انجام آن باید:

اول یک کاسه آب بردارید و یک قاشق سوپ خوری جوش شیرین را به آب اضافه کنید حالا این کاسه آب را داخل ماکروفر قرار دهید و آن را به مدت 3 تا 5 دقیقه گرم نگه دارید، بسته به این که چقدر در داخل ماکروفر قرار داده شده است.

بعد از گرم شدن آب، در ماکروفر را باز نکنید و هنگامی که در ماکروفر برای چند دقیقه بسته است به رطوبت داخل کاسه اجازه دهید تا کثیفی چسبیده به داخل ماکروفر را نرم کند جوش شیرین داخل آب به عنوان رفع کننده ی بو بد عمل می کند.

در ماکروفر را باز کنید و از آب و جوش شیرین استفاده کنید و آن را تمیز کنید از اسفنج ضخیم برای تمیز کردن آن استفاده کنید زمانی که این کار را انجام می دهید مراقب باشید چون آب داغ خواهد بود این روش به شما این امکان را می دهد که داخل ماکروفر را بدون هیچ مشکلی پاک کنید.

 

چند نکته درباره تمیز کردن ماکروفر :

آب لیمو یک روش غیر شیمیایی برای تمیز کردن چربی ماکروفر است شما می توانید از مایعات مانند سرکه یا صابون مخلوط با آب استفاده کنید تا ماکروفر خود را تمیز کنید.

مراقب مواد داغ داخل ماکروفر ، مانند عصاره لیمو در کاسه باشید.

پیش گیری بهتر از درمان است، پیش از این که اجازه دهید دستگاه ماکروفر شما با بی توجهی بسیار کثیف شود به صورت مرتب آن را تمیز کنید.

زمانی که چیزهایی مثل پاپ کورن درست می کنید، که به سرعت سس را بر روی دیواره ها می پاشد فورا ماکروفر را تمیز کنید.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی مشکل ماکروفر شما متخصصین مربوطه را برای تعمیرات به منزل شما اعزام میکنند.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *