تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک

تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک

 

تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در نارمک در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر تیم هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرگاه مجاز لباسشویی مدیا در نارمک ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مدیا

نکات مهم در هنگام نصب و راه اندازی لباسشویی میدیا

نکات مهم در هنگام نصب و راه اندازی لباسشویی میدیا را در زیر آورده ایم تا با مطالعه آن ها بتوانید از خطرات احتمالی جلوگیری نمایید.

 • لباسشویی میدیا را بر روی فرش یا موکت نصب نکنید.
 • جهت اتصال به برق حتما از یک محافظ استفاده کنید.
 • پریزی را برای اتصال انتخاب نمایید که کاملا در دسترس باشد.
 • از مقوا و تکه چوب برای تراز کردن لباسشویی استفاده نکنید.
 • مطمئن شوید پایه های لباسشویی کاملا روی سطح زمین قرار دارد.
 • لباسشویی میدیا را در سرما و یا گرمای شدید نصب نکنید.

راهنمای شستشو در لباسشویی میدیا

راهنمای شستشو در لباسشویی میدیا به شرح زیر است:

 • سعی کنید لباسهای با رنگ های یکسان را با هم بشویید.
 • محفظه مواد شوینده را بیش از حد پر نکنید.
 • دقت کنید چیزی مانع بسته شدن درب نشود.
 • جیب لباس ها را قبل از انداختن به داخل لباسشویی حتما خالی نمایید.
 • لباس هارا بر اساس جنس طبقه بندی کنید و لباس های یکسان را با هم بشویید.

 

عوامل موثر بر هزینه ی سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی

 

هزینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی مدیا در صورتی که توسط تعمیرکار انجام شود و نه شرکت فروشنده که گارانتی و خدمات پس از فروش را ارائه می کند، به عواملی مثل برند ماشین لباسشویی و قطعات مورد نیاز برای تعمیر بستگی پیدا می کند.

آموزش تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک

 

مشکل تخلیه ماشین لباسشویی مدیا

وقتی این مشکل پیش می آید،که پمپ تخلیه شما معیوب شده و یا تسمه دستگاه پاره شده باشد،حتی ممکن است شلنگ تخلیه دستگاه مسدود شده باشد که آب باقی مانده در ماشین لباسشویی را تخلیه نمیکند.

سبد ماشین لباسشویی بطور کامل نمیچرخد

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی به درستی نمیچرخد و یا کلا کار نمیکند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب ، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط ، پاره گی و یا بریده گی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه میباشد.


چرا لباسشویی مدیا آبگیری نمیکند؟

وقتی دستگاه آبگیری نمیکند و با مشکل روبروست در وحله اول درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید، بسته نشدن درب از ادامه فعالیت دستگاه جلوگیری میکند، میکروسوئیچ و هیدروستات دستگاه را بررسی کنید،ممکن است مشکل به علت خرابی برد لباسشویی باشد، برد و اتصالات مربوط به آن را چک کنید، در مرحله بعد شما باید پمپ دستگاه ، اتصالات داخلی و درنهایت شیر ورودی آب را بررسی کنید.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی مدیا

در این مواقع ممکن است مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل دستگاه باشد که به علت عدم توازن بار بوجود می آید، برای رفع مشکل لباس ها را یکنواخت داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و لباس ها را پخش کنید، و مجددا دستگاه را راه اندازی کنید، اگر مشکل برطرف نشد ممکن است ایراد از برد دستگاه و یا تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی باشد، این یک مشکل تخصصی است و برای برطرف شدن آن میتوانید با کارشناسان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مدیا در نارمک هومیکسو تماس گرفته تا از دستگاه شما بازدید و عیب یابی شود.

لرزش بیش‌ از اندازه ماشین لباسشویی مدیا 

معولا لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی به علت تراز نبودن دستگاه پیش می آید، و یا ممکن است دستگاه بروی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد، همچنین ممکن است به علت ساییده گی نوارهای لرزش گیر داخلی هم این مشکل ایجاد شود، این مشکل جزئی در صورت برطرف نشدن میتواند صدمات جدی و بیشتری به ماشین لباسشویی شما وارد کند.

نمایندگی ماشین لباسشویی مدیا Midea  در تهران

 

تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک

تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در نارمک با بیش از 12 سال سابقه درخشان به عنوان نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در نارمک مشغول به فعالیت است.

از این رو شما می‌توانید برای بهره‌ مندی از تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک بصورت اصولی و با هزینه‌ ای مناسب از نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در نارمک کمک بخواهید. این نمایندگی با داشتن سابقه طولانی مدت، از تعمیرکاران مجرب و کارشناسان متخصص بهره مند بوده و این ضمانت را به شما می‌دهد که بدون اتلاف وقت و به صورت کاملا تضمینی ، مشکلات لوازم خانگی شما را رفع کند.

 در چه مواقعی به سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی نیاز داریم؟

اگر شما نیز به هر یک از خدمات لباس‌شویی نیاز داشتید می‌توانید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی بخواهید که دستگاه شما را سرویس کند؛ بنابراین اگر:

 • قطعات ماشین لباسشویی مشکل دارند و باید تعویض شوند.
 • دیگ لباسشویی یا کمک ‌فنر لباسشویی سر‌و‌صدا می‌کند و نیاز به سرویس دارد.
 • بُرد، تایمر، پمپ تخلیه، شیرآلات و دیگر تجهیزات ماشین لباسشویی نیازبه تعمیر دارند.
 • ماشین لباسشویی سروصدای بیش‌ از حد دارد.
 • لوله و اتصالات لباسشویی آبریزی کنند.
 • به تعمیر یا سرویس لباسشویی نیاز دارید.
 • لباسشویی آبگیری نکند و یا آب را تخلیه نکند.
 • به نصب و راه اندازی لباسشویی نیاز دارید.

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی مدیا شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک به شماره تماس 77166615 و نیز 77394838 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر لباسشویی مدیا در نارمک کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *