تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا در تجریش

تعمیر لباسشویی مدیا در تجریش

 

تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا

تعمیر لباسشویی مدیا در تجریش توسط متخصصین مجرب نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مدیا در تجریش در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر تیم هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در تجریش، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

آموزش تعمیر لباسشویی مدیا در تجریش

نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در تجریش مسیر زیر را برای تعمیرات لباسشویی مدیا پیشنهاد می کند :

لرزش بیش‌ از اندازه ماشین لباسشویی مدیا 

معولا لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی به علت تراز نبودن دستگاه پیش می آید، و یا ممکن است دستگاه بروی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد، همچنین ممکن است به علت ساییدگی نوارهای لرزش گیر داخلی هم این مشکل ایجاد شود، این مشکل جزئی در صورت برطرف نشدن میتواند صدمات جدی و بیشتری به ماشین لباسشویی شما وارد کند.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی مدیا

عیب یابی و تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی اگر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی دچار مشکل شود، در عملکرد کلی دستگاه ایجاد اختلال می کند. برای حل مشکل پمپ تخلیه در ادامه مراحلی را به ترتیب شرح داده ایم. با استفاده از این راهنما، مشکل پمپ تخلیه را برطرف کنید. ابتدا دستگاه خود را از برق بکشید، لطفا قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که برق دستگاه را قطع کرده اید.

مشکل پمپ تخلیه را پیدا کنید؟

رایج ترین مشکلی که تخلیه ماشین لباسشویی ها پیدا می کنند این است که دستگاه اصلا تخلیه نمی کند. ما دلایلی که می تواند باعث شود ماشین لباسشویی اصلا عمل تخلیه را انجام ندهد و یا با سرعت خیلی پایین تخلیه کند را مورد بررسی قرار می دهیم.

گاهی ممکن است یک جسم خارجی در میان لباس ها به دیگ شستشو وارد شود و سپس در شیلنگ تخلیه  گیر گرده و اجازه ندهد پمپ تخلیه ی آب را خارج کند. روش های زیر را برای از بین بردن این مشکل به کار ببرید.

دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مدیا

نکات مهم در هنگام نصب و راه اندازی لباسشویی میدیا

تعمیرگاه مجاز تعمیرات لباسشویی مدیا در تجریش نکات مهم در هنگام نصب و راه اندازی لباسشویی میدیا را در زیر آورده است تا با مطالعه آن ها بتوانید از خطرات احتمالی جلوگیری نمایید.

 • جهت اتصال به برق حتما از یک محافظ استفاده کنید.
 • از مقوا و تکه چوب برای تراز کردن لباسشویی استفاده نکنید.
 • مطمئن شوید پایه های لباسشویی کاملا روی سطح زمین قرار دارد.
 • پریزی را برای اتصال انتخاب کنید که کاملا در دسترس باشد.
 • لباسشویی میدیا را در سرما و یا گرمای شدید نصب نکنید.

نمایندگی ماشین لباسشویی مدیا Midea  در تهران

 در چه مواقعی به سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی نیاز داریم؟

اگر شما نیز به هر یک از خدمات لباسشویی نیاز داشتید می‌توانید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در تجریش بخواهید که دستگاه شما را سرویس کند، بنابراین اگر:

 

 • دیگ لباسشویی یا کمک ‌فنر لباسشویی سر‌و‌صدا می‌کند و نیاز به سرویس دارد.
 • بُرد، تایمر، پمپ تخلیه، شیرآلات و دیگر تجهیزات ماشین لباسشویی نیازبه تعمیر دارند.
 • قطعات ماشین لباسشویی مشکل دارند و باید تعویض شوند.
 • ماشین لباسشویی سروصدای بیش‌ از حد دارد.
 • بهتعمیر لباسشویی مدیا نیاز دارید.
 • لباسشویی آبگیری نکند و یا آب را تخلیه نکند.
 • لوله و اتصالات لباسشویی آبریزی کنند.

نمایندگی نصب لباسشویی مدیا در تجریش

 

تعمیرات لباسشویی مدیا

تعمیرات لباسشویی مدیا

مرحله اول انتخاب مکان مناسب

نظر به وضعیت زندگی شما گزینه هایی برای مکان نصب ماشین لباسشویی وجود دارد . شما باید بهترین مکان را برای نصب از نظر صاف و هموار بودن و بدون داشتن شیب انتخاب کنید و همچنین مکان مورد نظر باید دسترسی آسان به آب سرد و گرم و همچنین محل تهویه و نزدیک به پریز برق باشد و همچنین سطح سخت و بدون لرزش انتخاب شود.ماشین لباسشویی باید از سیستم های گرمایشی فاصله داشته باشد.

در بعضی از خانه ها و آپارتمان های نو ساز برای استفاده از ماشین لباسشویی مکان های خاصی پیش بینی شده است.

مرحله دوم تراز دستگاه به وسیله پایه های متحرک

در زیر ماشین لباسشویی 4 پایه وجود دارد که هر پایه قابل تنظیم می باشد. معمولا در هر لباسشویی یک آچار مخصوص مربوط به پایه ها وجود دارد که به وسیله آن تنظیم دستگاه انجام میگرد.

اگر پایه ها را در جهت عقربه های ساعت بچرخانیم سطح ماشین لباسشویی پایین تر و در جهت عکس عقربه های ساعت سطح ماشین لباسشویی بالاتر میرود.

به وسیله ی پایین و بالا بردن پایه ها و یک تراز دستی که روی ماشین لباسشویی قرار میدهیم (بعضی از ماشین لباسشویی ها برروی خود دارای تراز هم هستند) سطح ماشین لباسشویی را تراز کرده که اینکارباعث عدم لرزش ماشین لباسشویی می شود.

مرحله سوم باز کردن پیچ های حمل و نقل لباسشویی در پشت دستگاه و نصب شیلنگ ها برای اتصال

ابتدا برای اتصال شلنگ ها به شیر آب گرم و سرد باید پیچ های حمل و نقل را باز کنیم این پیچ ها برای حمل و نقل و عدم جابجایی و ثبات دستگاه از طرف کارخانه طراحی شده است و معمولا همه ی ماشین لباسشویی ها دارای همچین پیچ هایی میباشند . در پشت دستگاه ورودی آب سرد با حرف C مخفف Cool مشخص شده است و ورودی آب گرم با  حرف  H مخفف Hot  مشخص شده اند.

نصب شیلنگ تخلیه

شیلنگ تخلیه آب را که آب خروجی از ماشین لباسشویی می باشد به نزدیک ترین را به فاضلاب وصل میکنیم معمولا اتصالات را به زیر سینک دستشویی وصل میکنند.

دوشاخه را به برق زده و به وسیله ی دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مدیا از دستور کار منوی اصلی آن اطلاعات کسب کنید .

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه لباسشویی مدیا شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات لباسشویی مدیا در تجریش به شماره تماس 22737566 تماس بگیرید تا خدماتتعمیر لباسشویی مدیا در تجریش شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر لباسشویی مدیا در تجریش کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *