تعمیر لباسشویی ارج

تعمیر لباسشویی ارج در محلاتی

تعمیر لباسشویی ارج در محلاتی ، نمایندگی لباسشویی ارج در محلاتی

تعمیر لباسشویی ارج در محلاتی به دست متخصصین آموزش دیده و دوره دیده نمایندگی لباسشویی ارج در محلاتی انجام میشود و از ویژگی های بارز این نمایندگی واقع در این منطقه سرویس دهی در تمامی روزهای هفته در کمترین زمان هست که سرعت تشخیص دهی ایراد دستگاه و تعمیر تخصصی با لوازم اورجینال از ویژگی های بارز این نمایندگی لباسشویی ارج در محلاتی میباشد.

تعمیر لباسشویی ارج در محلاتی

نمایندگی لباسشویی ارج در محلاتی

آنچه در تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محلاتی بیشتر از قبل اهمیت دارد، کسب رضایت اکثریت مشتریان است و به همین دلیل خدمات به گونه ای طراحی شده است تا این نتایج از آن حاصل گردد.با افزایش ارتباطات اجتماعی و رسانه ای بسیاری از مراکز توانسته اند روش هایی را ابداع کنند تا خدمات به شیوه ای ساده تر به مشتریان ارائه گردد. تعمیر لباسشویی ارج در محلاتی نیز با استفاده از این خدمات توانسته بهترین موقعیت را برای هر شهروند تهرانی فراهم کند و این امر نتایج مثبت زیادی را به دنبال داشته است.

بررسی ها نشان می دهد که بالا بردن کیفیت خدمات مستلزم همکاری های دو جانبه میان مرکز و مشتریان است. از این رو خدماتی که در مرکز تعمیر لباسشویی ارج در محلاتی ارائه می شود اغلب حاصل تعامل دو طرفه خواهد بود. با این رویکرد احتمال افزایش راندمان نیز پدید می آید. در ادامه خدماتی که در مرکز تعمیرات ارائه می شود، به تفصیل بیان خواهد شد.

برای اینکه عمر ماشین لباسشویی شما بیشتر شود و نیاز خود را به تعمیرکاران مرکز تعمیر لباسشویی ارج در محلاتی کم کنید نیاز هست که یکسری نکات را رعایت کنید تا لباسشویی شما دیرتر خراب شود، یکی از آنها جرم گیری دستگاه هست که معمولا به علت انجام ندادن به مشکل میخورید با دستگاه ، در ادامه به دلایل استفاده از جرمگیر میپردازیم:

چرا جرم گیری و رسوب زدایی لباسشویی لازم است؟

جرم و یا رسوب ایجاد شده در داخل لباسشویی شما به مرور زمان و پس از بارها شستشو در داخل دیگ و یا درون لاستیک دور درب به وجود می آید. البته اگر هر دو ماه یکبار رسوب زدایی و جرم گیری ماشین لباسشویی را انجام دهید، این اتفاق روی نخواهد داد.

علاوه بر جرم و رسوب ایجاد شده در داخل لباسشویی شما، باکتری ها و قارچ ها نیز تولید می شوند. این امر می تواند به بروز بیماری های پوستی در افراد حساس، مشکلات بهداشتی و نیز بیماری کودکان و نوزادان بیانجامد. بنابراین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درنهایت رسوب و جرم ماشین لباسشویی شما بر کارکرد صحیح آن موثر بوده و افت عملکرد دستگاه را به دنبال دارد.

نشانه هایی که زمان جرم گیری و رسوب زدایی لباسشویی را اطلاع می دهند

باقی ماندن کثیفی و آلودگی های البسه شما در داخل لباسشویی، موجب تولید و تکثیر انواع باکتری و قارچ های بیماری زا در لباسشویی می گردد. به همین دلیل، در این مواقع بوی بدی از داخل لباسشویی به مشام خواهد رسید. علاوه بر آن، عملکرد و کارایی لباسشویی شما کاهش یافته و لباسهای کثیفی که در لباسشویی انداخته می شوند، همانند گذشته کاملا تمیز نخواهند شد و اصطلاحا چرک مرده می شوند. اینها برخی از نشانه هایی است که شما را از رسوب و جرم داخل لباسشویی آگاه ساخته و جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی را ضروری می سازند. اما توصیه می شود که اجازه ندهید کار به اینجا کشیده شده و عمل جرم گیری لباسشویی خود را هر دوماه یکبار و حتی هر ماه انجام دهید.

مراحل جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی با محلول خانگی

برای جرم گیری ماشین لباسشویی ارج خود می توانید از دو راه اقدام نمایید. ابتدا روش اول که به کمک جوش شیرین، سرکه و آب داغ انجام می گیرد را توضیح می دهیم. این مواد به راحتی در دسترس شما بوده و در بسیاری از منازل پیدا می شوند.
ابتدا مقداری جوش شیرین و آب به اندازه یک پیمانه از هر کدام را درون دیگ خالی لباسشویی ریخته و سپس به اندازه دو پیمانه سرکه اضافه می کنیم. سپس با انتخاب برنامه معمول لباسشویی اجازه می دهیم تا سیکل شستشو اجرا شود. پس از پایان برنامه لباسشویی درب آن را باز کرده و به کمک یک اسفنج دیگ و دیواره های آن را تمیز می کنیم. همچنین با اسفنج لاستیک دور درب ماشین را نیز تمیز می کنیم تا باکتری ها وقارچ هایی که احتمالا در آنجا باقی مانده اند را از بین ببریم. با اینکار جرم گیری و رسوب زدایی داخل لباسشویی و لاستیک دور درب به خوبی انجام می شود.

می توانید برای نتایج بهتر و در صورت داشتن اطلاع از چگونگی باز کردن لاستیک درب لباسشویی از بدنه، آن را باز کرده و به خوبی بشویید و اجازه دهید تا خشک شود. اضافه بر آن می توانید محفظه جاپودری را نیز از لباسشویی جدا کرده و آن را نیز کاملا بشورید. می توانید برای اینکارها از دفترچه راهنمای لباسشویی ارج خود کمک بگیرید.

نمایندگی لباسشویی ارج در محلاتی

نمایندگی لباسشویی ارج در محلاتی

نکاتی برای جرم گیری و رسوب زدایی ماشین لباسشویی

  • پس از اتمام هر سیکل شستشو سریعا لباسها را از داخل لباسشویی خارج کنید و اجازه ندهید مدت زیادی آنجا باقی بمانند.
  • پس از اتمام شستشوی لباسها لازم است تا درب لباسشویی را باز بگذارید. اینکار موجب گردش جریان هوا و خشک شدن داخل دیگ لباسشویی و همچنین آب های گیر کرده در لابلای لاستیک درب می شود و از رشد باکتری و قارچ و نیز ایجاد بوی نامطبوی در داخل لباسشویی جلوگیری می کند.
  • بر اثر گذشت زمان و باقی ماندن ذرات پودر در داخل محفظه جاپودری، ظاهر این بخش تغییر کرده و بوی نامناسبی به مرور در آن به وجود می آید. لذا تمیز کردن مرتب محفظه جاپودری به کمک یک فرچه یا اسفنج می تواند بسیار کمک کننده باشد.

با استفاده از پودر جرم گیر می‌توانید رسوبات ماشین لباسشویی بوش را کامل پاک کنید. ساختار این پودر به‌گونه‌ای است که تمام رسوبات و بقایای پودرهای شوینده در فیلتر، لوله‌ها، دیگ شستشو و لاستیک دور درب لباسشویی را تمیز می‌کند.

البته در هنگام خرید جرم گیر به نوع و برند آن توجه کنید. زیرا استفاده از یک جرم گیر نامناسب ممکن است به ماشین لباسشویی و قسمت‌های فلزی آن آسیب برساند.

پودر جرم گیری را در قسمت اصلی شستشوی جاپودری ماشین لباسشویی بریزید. سپس برنامه انتخابی ماشین ‌لباسشویی را بر روی برنامه معمول شستشو دهید و بگذارید که دستگاه بدون لباس شستشو را انجام دهد.

بعد از اتمام جرم گیری ماشین لباسشویی ، درب دستگاه را به مدت ۳۰ دقیقه باز بگذارید. معمولاً می‌توانید به میزان استفاده از ماشین لباسشویی، از جرم گیر برای شستشو و بهبود راندمان دستگاه استفاده کنید.

 

با پر کردن قرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان نمایندگی لباسشویی ارج در محلاتی با بررسی دقیق از نوع خرابی تکنسین مربوطه را برای تعمیر لباسشویی ارج در محلاتی به محل مورد نظر شما اعزام خواهند کرد.و یا با شماره های زیر تماس بگیرید:

02122737566

02177147330

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *