تعمیر سشوار, سشوار

تعمیر سشوار

تعمیر سشوار

سشوار نیز مانند دیگر وسایل برقی دچار مشکلاتی میشود، شما میتوانید برای تعمیر سشوار خود این مقاله را مطالعه فرمایید ، ما در این مقاله برخی از مشکلات پیش پا افتاده را همراه با رفع مشکل به شما آموزش داده تا شما بتوانید به راحتی عیب دستگاه خود را برطرف کنید . اما برخی از مشکلات نیاز به تخصص دارد که شما می توانید با همیکسو تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید .

تعمیر-سشوار

مشکلات متداول سشوار و راه حل بر طرف کردن آن ها

دستگاه اصلا روشن نمیشود

دو شاخه و سیم ورودی را چک کنیم که دچار قطعی نباشد. در صورت اطمینان از ایراد نداشتن دوشاخه و سیم ورودی کلید 0-1 را چک کنیم . دو شاخه و سیم ورودی را با اهمتر چک میکنیم . برای تست کلید از مولتی متر عقربه ای و یا دیجیتالی استفاده میکنیم .

دستگاه گرم نمیکند

از سالم بودن المنت ها مطمعن شوید . در صورت وجود مشکل در المنت و یا پاره بودن سیم المنت در مولتی متر هیچ اهمی وجود ندارد .

داغ شدن دستگاه و عدم قطع شدن المنت ها

در صورت گرمی بیش از حد المنت ها و عدم قطع شدن گرما باید ترموستات مدر بوئد را چک کنیم ، در صورت خرابی ترموستات را تعویض کنیم .

قطع و وصل شدن دستگاه

در صورت عدم مشکل در سیم برق و کلید ها باید ذغالهای موتور را چک کنیم در صورت کوچک شدن ذغالها باید آن هارا تعویض کنیم .

خارج شدن باد سرد از دستگاه

المنت دقیق تست شود و از عدم پارگی المنت ها مطمعن شوید .

صدای فن در هنگام روشن بودن دستگاه به شدت شنیده میشود

از محکم بودن فن در جای خودش مطمعن شوید ، بوش مربوط به موتور فن را چک و کنترل کنید ، و از سالم بودن پیچ های داخلی مطمعن شوید .

روشن نشدن سشوار

سیم برق و کلید را مجدد چک کنیم ، در صور سالم بودن کلید و سیم برق باید موتور مربوطه را چک کنیم ، در صورتی سوختن موتور باید تست اهمی انجام دهیم .

فن سشوار گیر میکند

قاب سشوار را باز میکنیم و پروانه سشوار را از مدار جدا کرده و تمیز میکنیم و و از ورود مو و چرخش به دور پروانه فن مطمعن میشویم .

بدن سشوار داغ میشود

مطمعن شویم که فن وهیتر با بدنه تماس نداشته باشد . زیرا النت با گرمای بیش از اندازه باعث ذوب شدن پلاستیک داخلی سشوار میشود .

چرا مشتریان همیکسو را برای تعمیر سشوار خود انتخاب میکنند

متخصصین مجرب

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیرات سشوار اماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

سرعت بالا در تعمیر

از آنجا که همیکسو در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

تعمیر در منزل

کلیه تعمیرت در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده میشود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب میشود . متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات را انجام می دهیم .

هزینه تعمیر سشوار چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوفت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی اعلام نمود اما تمام سعی همیکسو بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد

راه های ارتباط با ما :77147330_88592650_77169195

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *