تعمیر زینکو

تعمیر زینکو

تعمیر زینکو ، تعمیرات زینکو

تعمیر زینکو در تهران به یکی از معضلات در تهران تبدیل شده بود تا اینکه نمایندگی تعمیرات زینکو با زدن شعبه های مختلف در سراسر تهران و سرویس دهی در تمامی مناطق تهران و حومه این معضل را بر طرف نموده و تکنسین های دوره دیده این مجموعه با آموزش هایی که دیده اند ایراد دستگاه را با عیب یابی صحیح برطرف میکنند.

اهمیت دریافت خدمات مختلف از مراکز زمانی مشخص می شود که کارشناسان آن تخصص کافی و لازم را برای تعمیر به دست آورده باشند و از آزمون و خطا برای این کار استفاده نکنند. با افزایش تکنولوژی های به کار رفته در لوازم خانگی این اهمیت بیشتر می شود زیرا اعتماد به مراکز و کیفیت خدمات آن سخت تر خواهد شد و لازم است تا اطلاعات بیشتری از هر مرکز هنگام مراجعه به دست آورد.

بنابراین تنها در میان مجموعه ای از مراکز تعمیر و صد ها تعمیرکار تنها برخی از آن ها قابل اعتماد هستند و می توانند به راحتی مشتریان را با خدمات خود راضی نگاه دارند.

تعمیرات زینکو

تعمیرات زینکو

ویژگی مرکز تعمیرات زینکو در تهران

تعمیرکاران بسیاری هستند که میتوانید به آن ها مراجعه کنید ، ولی مراجعه به نمایندگی ها هم از چند جهت برای شما بهتر است .اول اینکه ما به عنوان نماینده مجاز تعمیر زینکو ، خدماتی چون مشاوره و راهنمایی های صحیح را بصورت اصولی در اختیار شما قرار میدهیم . برآورد هزینه ها را در ابتدای امر مشخص میکنیم و این مسئله برای شما قابل اطمینان است که ما براورد هایمان را بر اساس نرخ نامه های مصوب انجام داده ایم و مناسب ترین هزینه ها را در نظر گرفته ایم .
همچنین ، ما به عنوان نماینده تعمیر زینکو ، قطعات را با توجه به اصالت و کیفیت بالای آن ها به مشتریان خود ارائه میدهیم و قبل از فروش قطعات ، اصالت آن را توسط تیم های کارشناسی و فنی تایید میکنیم . همچنین ، نمایندگی تعمیرات زینکو ، این افتخار را دارد که بگوید پشتیبانی از تمامی خدمات ارائه شده ، جزئی از خدمات ما میباشد تا شما با اطمینان کافی از خدماتی که در اختیارتان گذاشته ایم استفاده کنید .
شما میتوانید در صورت بروز هر مشکلی در خدمات خود ، با ما درمیان بگذارید و این از مواردی است که بهتر است برای رفع مشکل لوازم خانگی خود به نمایندگی مجاز تعمیرات زینکو مراجعه کنید.

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت هومیکسو میتوان میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد.این ویژگی برای مشتریانی که شاغل هستند حائز اهمیت است و تکنسین های ما در روزهای تعطیل هم با هماهنگی برای تعمیر میتوانند به منزل شما اعزام شوند.

تعیین زمان سرویس دهی

و از دیگر مزیت های شرکت میتوان به تعیین زمان سرویس دهی توسط شما اشاره کرد ، تعمیرکاران قبل از اینکه برای تعمیر شما بیایند با شما تماس گرفته و ساعتی را که شما در منزل هستید را با شما فیکس میکنند و اعزام میشوند.

هزینه های متعارف در نمایندگی تعمیر 

هزینه هایی که برای تعمیرات لوازم خانگی زینکو دریافت میشود به میزان خرابی و نقص فنی دستگاه شما متفاوت میباشد اما نکته قابل اهمیت این است که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و تحت نظارت شرکت و نمایندگی است.

مدت زمان تعمیر لوازم خانگی به نوع دستگاه و خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند .

تعمیر زینکو

تعمیر زینکو

استفاده از قطعات اورجینال

نمایندگی اصلی زینکو با تاییده ی از صنف تعمیر کاران ارائه خدمت میکند تمامی قطعاتی که استفاده میکند در صورت خرابی  از بابت استفاده از قطعات اورجینال خیال شما راحت باشد. همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیرات را تنها مراکز مجاز از طریق شرکت تهیه کرده و استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر خواهد شد. این در حالیست که تعمیر کاران غیر مجاز به این قطعات دسترسی نخواهند داشت.

تعمیرات در محل

با جابه جایی لوازم خانگی احتمال اینکه ضربه ای به آن وارد شود و مشکل آن بیشتر شود هست از این رو دیگر مثل گذشته نیازی نیست شما دستگاه خود را به نمایندگی ارسال کنید بلکه تکنسین های ماهر ما به منزل شما می آیند و در منزل وسیله مورد نظرتان را تعمیر میکنند و تا جایی که ممکن است ان را تعمیر میکنند و در صورت خرابی و سوختگی قطعه را تعویض میکنند.دیگر نگران حمل و نقل لوازم خانگی خود برای تعمیر و احتمالا آسیب دیدن آن در مسیر تعمیرگاه یا نمایندگی نباشید. ما سرویس کار را به منزل و محل مورد نظر شما ارسال خواهیم کرد.

 تجربه و تخصص تکنسین های تعمیر

تمامی تکنسین های نمایندگی تعمیر زینکو با بیش از 10 سال سابقه کاری و کسب تجربه و با گذراندن دوره های تعمیرات برند زینکو  گرفتن مدرک معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی زینکو آپدیت و به روز هستند و از بابت تعمیر و علم به روز آنها با خیال راحت دستگاه قابل تعمیر خود را به دست آنها بسپارید تا مثل روز اول آن را تعمیر کنند.

مدت زمان کوتاه تعمیرات

مدت زمان تعمیر به خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر کنند .

که ممکن است قطعاتی را که مشکل دارند را تعمیر میکنند تا تعویضمدت زمان تعمیر لوازم خانگی شما به نوع خرابی آن متغیر می باشد. اما این نمایندگی و مرکز خدمات پس از فروش با دارا بودن شعب در تمام نقاط تهران این ضمانت را می دهد که عیب یابی و رفع عیب دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن انجام شود.

در صورت بروز هر گونه مشکلی میتوانید به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت سفارش کنید تا تعمیرکاران برای تعمیرات لوازم خانگی زینکو به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاهتان کارشناسان ما با بررسی مشکلتان تکنسین مربوطه را برای تعمیر با هماهنگی زمان به محل مورد نظر شما اعزام مینمایند:

02188592650

02177114767

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *