تعمیر توستر

تعمیر توستر

تعمیر توستر

 

تعمیر توستر

تعمیر توستر

تعمیر توستر توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات توستر با تضمین بهترین قیمت و کیفیت در سریع ترین زمان ممکن در نمایندگی تعمیرات هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر توستر توسط نمایندگی تعمیرات توستر تعمیرگاه مجاز اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات توستر ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

تعمیر توستر در تهران

در بسیاری از موارد تعمیر توستر در تهران با تعمیر قطعه امکان پذیر خواهد بود. ممکن است ایرادی که در توستر پیش آمده سطحی بوده و تکنسین با توجه به تجربه و تبحری که دارد می تواند توستر را تعمیر کند.

درصد کمی از عیب یابی ها منجر به تعویض قطعه می شوند و تعمیرکار باید از یک قطعه فابریک و اصل برای تعمیرات توستر استفاده کند تا با گذشت زمان توستر خراب نشود. آنها باید برای کاری که انجام می دهند تعهد اخلاقی داشته باشند، در تعویض قطعه معیوب در تعمیر توستر از قطعه ی فابریک استفاده کنند و هزینه دریافتی از مشتری را طبق مقررت دریافت کنند.

تعمیر تایمر توستر

  عیب یابی : دلایل مختلفی برای خرابی تایمر توستر برقی وجود دارد:

  1. فنر تایمر مکانیکی خراب شده است.
  2. ممکن است چرخ دنده تایمر شکسته باشد.
  3. احتمال سوختگی فیوز محافظ هست.
  4. ممکن است قسمت فرمان یکی قطعات الکترونیکی معیوب شده باشد. 

تعمیر درب توستر

درب توستر دارای اهمیت و کارکرد ویژه‌ی ایمنی در توستر است. هر گونه نقص درب می‌تواند خطراتی را به همراه داشته باشد. درست بسته شدن درب در توستر توسط میکروسویچ ‌ها کنترل می ‌شود. بنابراین اگر درب توستر درسته بسته نشود، توستر اصولاً نباید روشن شود.

توستر ها با امواج الکترومغناطیسی با طول موج خاصی کار می‌کنند که قادر است مولکول‌های آب را به ارتعاش درآورد، ارتعاش مولکول‌های آب داخل مواد غذایی تولید گرما می‌ کند و در نتیجه غذا می ‌پزد. اگر درب درست بسته نشود ولی میکروسویچ ‌ها اجازه‌ ی روشن شدن به توستر را بدهند ممکن است امواج از محفظه ‌ی حفاظت شده خارج شوند.

در اینجا درباره‌ ی تعمیر درب مایکروفر توضیحاتی خواهیم داد تا بتوانید در صورت امکان نسبت به تعمیر توستر تان اقدام کنید. ولی اکیدا توصیه می‌شود که تعمیر قسمت‌های برقی توستر را به تکنسین‌های ماهر بسپارید.

تعمیرات توستر در تهران

به محض روشن کردن توستر، فیوز منزل برق را قطع می کند
علت ۱: سیم های اصلی از جای خود خارج شده اند.
رفع عیب: در صورت وارد آمدن ضربه به توستر و یا سقوط آن، یکی از سیم های اصلی از محل استقرار خود خارج شده و به سیم های دیگر برخورد خواهد نمود که در صورت اتصال مجدد سیم به محل استقرارش، این عیب برطرف می شود.
علت ۲: عایق سیم ها سوخته اند.
رفع عیب: در توستر، همه هادی ها از دورن عایق های نسوز (مبحث سماور برقی) عبور داده شده اند ولیکن بر اثر کار مداوم، به تدریج این عایق ها از میان رفته و عایق خود سیم ها نیز می سوزند. در نتیجه زمانی فرا خواهد رسید که در اثر برخورد هادی های بدون عایق به یکدیگر، اتصال کوتاه رخ دهد. هادی ها را به همراه عایق های نسوز تعویض نمایید.

پس از داغ شدن نان، سیلندر به طرف بالا نمی آید
علت : قسمت مکانیکی دستگاه معیوب است.
رفع عیب: دستگاه را از برق خارج ساخته و سپس قسمت تحتانی آن را باز کنید. سیلندر را با دست فشار دهید تا در زبانه مخصوص مستقر شود. حال زبانه را با دست بکشید.
در این حالت باید انرژی فنرها، سیلندر را به طرف بالا برگرداند. در غیر این صورت قطعات مکانیکی را بررسی کنید تا مشکل، مشخص و برطرف شود.
علت ۲: سیم پیچ رله ی مغناطیسی سوخته است.
رفع عیب: پس از باز کردن درپوش دستگاه، سیلندر را به پایین فشار دهید تا در میان زبانه مستقر شود. حال توسط سیم رابط، مستقیما ۲۲۰ ولت را به سیم پیچ رله متصل نمایید. اگر رله سالم باشد بلافاصله زبانه مخصوص جذب شده و سیلندر به بالا بازگردانده می شود در غیر این صورت باید رله مغناطیسی تجدید سیم پیچی شود.

تعمیر توستر فلر

 

تعمیر توستر

تعمیر توستر

نمایندگی رسمی تعمیرات فلر در تهران موظف به ارائه خدمات و پشتیبانی محصولات به فروش رسیده میباشد، بنابراین چنانچه لوازم خانگی فلر خریداری نموده اید لازم است بدانید که با پشتیبانی قوی نمایندگی رسمی تعمیرات فلر دغدغه ای بابت قطعات و خدمات در مدت زمان گارانتی نخواهید داشت.

در این قسمت به رعایت نکات مهم در زمینه عیب یابی محصولات فلر میپردازیم :

  • چنانچه لوازم خانگی فلر شما دچار مشکل شد در ابتدا پریز برق را چک نمایید.
  • با آمپر متر می‌توانید پریز برق و دستگاه فلر خود را مورد آزمایش قرار دهید تا از صحت سالم و یا خراب بودن آن مطمئن شوید.
  • در مرحله بعدی امکان دارد که کلید خود دستگاه خراب باشد.
  • برای عیب ‌یابی آن بهتر است دستگاه را به برق متصل نکنید و سیم‌های مربوط به کلید دستگاه را با توجه به یک اهم متر مورد بررسی قرار دهید.
  • اگر موتور دستگاه سوخته است یا مشکل فنی دیگری دارد سریعا با نمایندگی تعمیرات توستر فلر تماس حاصل نمایید.
  • اگر قطعات یدکی محصول فلر شما نیاز به تعویض دارد، نگران نباشید و شماره نمایندگی فلرتماس حاصل نمایید.

 

در صورت بروز مشکل در توستر شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با مرکز تعمیرات توستر به شماره تماس 77166615 تماس حاصل کنید تا کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات توستر برای انجام دادن خدمات تعمیر در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه ی تعمیر توستر در تهران کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *