بخارشوی, تعمیر بخارشوی

تعمیر بخارشوی

تعمیر بخارشوی

بخارشوی نیز مانند دیگر وسایل خانه دچار مشکلاتی میشود ، مشکلات از جمله تمیز نکردن بخارشوی ، کم شدن مکش بخارشوی ، روشن نشدن بخار شوی و … ، در صورت بروز مشکل شما می توانید با همیکسو تماس گرفته مشکل خود را حل نمایید زیرا تکنسین های ما نه نتها در زمینه ی تعمیر بخارشوی ماهر هستند بلکه در بقیه زمینه ها نیز دوره دیده و آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز هستند .

تعمیر-تخصصی-بخارشوی

مشکلات متداول بخارشوی و راه حل برطرف کردن آن ها

چرا بخارشوی تمیز نمی کند ، در صورت بروز مشکل جه باید کارد

اگر حس کردید بخارشور مانند گذشته تمیز نمی کند ، اول باید از وجود آب در مخزن بخارشور مطمعن شوید و در صورت نبودن آب در آن آب گرم بریزید ، سپس مخزنی که در آن مایع میریزیم را چک کنید . بعد از چک کردن این دو مخزن مشکل حل نشد بخارشور شما دارای فیلتر است تمام فیلتر های دستگاه چک شود در صورت وجود کثیفی آن را تمیز کنید . اگر بعد از انجام تمام این مراحل مشکل برطرف نشد شما می توانید با نمایندگی تعمیر بخارشوی تماس بگیرید و مشکل خود را برطرف کنید .

بخارشوی روشن نمیشود ، در صورت بروز مشکل چه باید کرد  

  1. پریز برق و دوشاخه را چک می کنیم و از وجود جریان برق در دستگاه مطمعن میشویم .
  2. کلید روشن و خاموش کردن دستگاه را چک می کنیم ممکن است دکمه شل یا سفت شده باشد . کلید دستگاه ، تعمیر ویا تعویض گردد .

بخار بخارشوی کم شده ، در صورت بروز مشکل چه باید کرد .

شاید شماهم در هنگام استفاده از بخارشوی متوچه کم شدن بخار آن شده اید ، اما کم شدن بخار بخارشور می تواند باعث مشکلات جدی دردستگاه شود . در صورت بروز مشکل شما می توانید با نمایندگی تعمیر بخارشور تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید .

  1. اصلی ترین کاری که در این مرحله باید انجام داد ، چک کردن محفظه آّب دستگاه است . جمع شدن بیش از حد آب ، دچار ایجاد مشکلات جدی می شود .
  2. رسوب گذاری هم می توان دلیل کم شدن و یا قطع شدن بخار بخارشور نامید . توجه داشته باشید برای جرمگیری باید دستگاه را از برق بکشیم . جوش و شیرین و سرکه یک راه آسان و کاربردی برای جرمگیری است .
  3. بازید کردن فیلتر و تعویض آن به مرور زمان .
  4. المنت دستگاه می تواند یکی از دلایل کم شدن بخار باشد . این مشکل نیاز به تخصص دارد و شما باید برای رفع مشکل از تکنسین های مجرب و کار بلد کمک بگیرید .

مکش بخارشور کم شده است ، در صورت بروز مشکل چه باید کرد

شاید شما دوستان عزیز هم متوجه کم شدن یا از بین مکش بخارشور در هنگام استفاده از آن شده اید در ضورت بروز  همچین مشکلی چه باید کرد .

1.دستگاه بخارشور را خاموش می کنیم .

2.پس ار مطمعن شدن از عدم وجود جریان برق در دستگاه ، سیم دو شاخه را چک می کنیم ممکن است به صورت صحیح به دستگاه متصل نباشد .

3.وشار درون دستگته چک شود این امکان وجود دارد که در صورت جابجایی ویا درست بسته نشدن واشر مکش دستگاه کم شده باد . در صورت وجود داشتن مشکل واشر تعویض گردد.

4.از درست بسته شدن درب محفظه آب مطمعن شویم.

چرا مشتریان همیکسو را برای تعمیر بخارشوی خود انتخاب میکنند

متخصصین مجرب

با همکاری متخصصین مجرب در زمینه ی تعمیرات بخارشوی اماده ایم تا بهترین خدمات را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

سرعت بالا در تعمیر

از آنجا که همیکسو در مناطق مختلف دارای شعبه میباشد قادر به خدمات رسانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

تعمیر در منزل

کلیه تعمیرت در منزل انجام شده و به هیچ عنوان دستگاه از منزل شما حمل نخواهد شد. در صورت خرابی قطعه قسمت معیوب از دستگاه جدا شده به کارگاه فرستاده میشود و پس از تعمیر بر روی دستگاه شما و در حضور شما نصب میشود . متاسفانه بعضی از شرکت ها میگویند که دستگاه باید حمل بشود اما ما در منزل شما و در حضور شما تعمیرات را انجام می دهیم .

هزینه تعمیر بخارشوی چقدر میشود؟

دوست عزیز از آنجا که مشکلات دستگاه متفاوفت است و مدل های دستگاه نیز باهم فرق دارند تا دستگاه بازدید و عیب یابی نشود نمیتوان قیمت دقیقی اعلام نمود اما تمام سعی همیکسو بر این است که بتواند با مبالغی مناسب و با کیفیت بالا خدمات خود را ارائه دهد

راه های ارتباط با ما :77147330_88592650_77169195

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *