تعمیر اجاق گاز نف

تعمیر اجاق گاز لتو

تعمیر اجاق گاز لتو ، تعمیرات اجاق گاز لتو

تعمیر اجاق گاز لتو را به دست تکنسین های نمایندگی تعمیرات اجاق گاز لتو یگذارید تا بدون نگرانی از آسیب رسیئن بیشتر به اجاق گاز شما ان را در کوتاه ترین زمان تعمیر کنند و در صورت خرابی و سوختن قطعه ای از اجاق گاز از اورجینال بودن ان مطمون خواهید بود.

رفع مشکلات مربوط به انواع اجاق گازهای رومیزی و فر دار اگر به دست تعمیرکاران با تجربه انجام شود موجب طول عمر محصول می گردد و تضمین مناسبی برای کیفیت آن می باشد.

اجاق گازهای لتو از جمله تجهیزات آشپزخانه هستند که تنوع مدل و طرح و همین طور مشخصات فنی متعددی دارند از این رو بهتر است تعمیر اجاق گاز لتو  به افرادی واگذار شود که آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند و اطلاعات کافی برای تعمیر گاز لتو دارند.

تعمیرات اجاق گاز لتو

تعمیرات اجاق گاز لتو

 

خدمات نمایندگی تعمیر اجاق گاز لتو

دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر اجاق گاز لتو سبب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد. زیرا دیگر نیاز به حمل اجاق گاز تا محل تعمیرگاه و دریافت خدمات وجود نخواهد داشت.
برای تعمیرات اجاق گاز کافی است تا با نمایندگی اجاق گاز تماس حاصل کنید. تا کارشناسان فنی در اسرع وقت در محل مورد نظر حاضر شوند.

همچنین از آنجا که تعمیر اجاق گاز لتو به افراد متخصص نیاز دارد لذا بهتر است قبل از هر چیز از کیفیت خدمات و تخصص کارشناسان مجموعه اطمینان حاصل کرد زیرا ممکن است با اشتباهات ناشی از عدم دانش و تخصص آسیب هایی را به دستگاه وارد سازند.

سرویس اجاق گاز از جمله مواردی است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد. جهت بهبود عملکرد اجاق گاز و طولانی شدن عمر آن لازم است حداقل سالی یک بار اجاق گاز شما توسط افراد متخصص  این برند سرویس شود. در صورتی که برای سرویس اجاق گاز خود به دنبال فردی متخصص بودید، می توانید با کارشناسان ما در هومیکسو  تماس حاصل نمایید.

تعمیرات اجاق گاز لتو

تعمیرات اجاق گاز لتو

دلیل کار نکردن فندک اجاق گاز

وقتی فندک اجاق گاز رومیزی و مدار جرقه زن کار نمی کند، باید دلیل آن را پیدا کرد. برای تعمیر فندک اجاق گاز با متخصص نصب و تعمیر فر و اجاق گاز تعمیر بگیرید. اما قبل از تماس با تعمیرکار از وصل بودن اجاق گاز به شیر اصلی گاز مطمئن شوید. برای مثال در اسباب کشی ها گاهی فراموش می کنید اجاق گاز را به شیر اصلی گاز وصل کنید. همین فراموشی ساده ممکن است کار دست تان بدهد. شاید تصور می کنید که فندک اجاق گاز خراب شده ولی مشکل از جای دیگری است. اگر اجاق گاز به شیر گاز آشپزخانه متصل شده و گاز هم باز است ولی هنوز شعله روشن نمی شود، این موارد را بررسی کنید:

  • کنترل قفل کودک اجاق گاز

در بسیاری از اجاق گازهای مدرن و جدید یک ویژگی جالب کار شده است. برای اینکه شیر گاز به طور ناخواسته یا توسط کودکان باز نشود، قفل فندک کار گذاشته شده است. وقتی قفل اجاق گاز را فعال می کنید روی صفحه نمایش عبارت قفل( Locked) را می بینید. در این صورت با زدن فندک، جرقه و شعله نخواهید داشت. برای تعمیر فندک اجاق گاز و باز شدن قفل کافی است به مدت ۳ ثانیه با انگشت روی کلید قفل فشار دهید. در دفترچه راهنمای اجاق گاز هم طریقه باز کردن قفل، نوشته شده است.

  • مرطوب بودن شعله ها

وقتی اجاق گاز را تمیز می کنید امکان خیس شدن شعله ها وجود دارد. قبل از اینکه برای تعمیر فندک اجاق گاز با تعمیرکار تماس بگیرید، منتظر حخشک شدن شعله ها باشید. تا زمانی که شعله ها مرطوب هستند امکان جرقه زدن و روشن شدن اجاق گاز با فندک وجود ندارد. البته شاید بتوانید با کبریت شعله را روشن کنید. توصیه می شود تا خشک شدن کامل اجاق گاز و شعله ها اقدام به روشن کردن آن نکنید. اگر عجله دارید می توانید با کمک باد سشوار شعله را سریع خشک کنید. در این صورت به راحتی فندک جرقه می زند و گاز روشن می شود. باد سشوار هیچ آسیبی به اجاق گاز، ترموکوبل، فندک یا سر شعله ها نمی رساند.

  • مسدود شدن شعله ها

گاهی مسدود شدن منافذ شعله ها علت اصلی جرقه نزدن فندک است. پخت و پز موجب کثیفی شعله ها می شود. گاهی خرده ریزها روی منافذ شعله می نشینند و مانع خروج گاز می شوند. در این صورت معمولا یک یا دو شعله با مشکل روبرو می شود. برای تعمیر فندک اجاق گاز باید این منافذ را باز کنید. با استفاده از یک سنجاق کوچک به آرامی فضای بین شعله ها را تمیز کنید. مراقب باشید باز کردن بیش از اندازه منافذ و یا کج کردن منافذ اصلا کار درستی نیست و تنظیم شعله را به هم می زند.
برای دریافت خدمات مورد نیازتان کافی است تا همین الان گوشی تلفن را بردارید و با نمایندگی مجاز تعمیرات اجاق گاز لتو تماس بگیرید.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاه خود کارشناسان ما با بررسی مشکل به وجود آمده تکنسین مربوطه را برای تعمیر به محل مورد نظرتان اعزام مینمایند:

02188592650

02144287993

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *