تعمیر اتو گاسونیک

تعمیر اتو گاسونیک

 تعمیر اتو گاسونیک

 

تعمیر اتو گاسونیک

تعمیر اتو گاسونیک

تعمیر اتو گاسونیک توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات اتو گاسونیک در تهران در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر نمایندگی تعمیرات اتو گاسونیک هومیکسو اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات اتو گاسونیک ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

نمایندگی تعمیرات اتو گاسونیک در تهران

تعمیر اتو گاسونیک در منزل شما طبق ضوابط زیر انجام میگردد :

  • اگر محصول گاسونیک شما غیر قابل حمل باید تعمیرکار لوازم خانگی گاسونیک در محل به عیب یابی میپردازد.
  • اگر محصول گاسونیک شما کوچک یا قابل حمل میباشد ، بعد از تماس شما با نمایندگی گاسونیک ، پیک کارگاه در محل شما جهت تحویل دستگاه حاضر میشود.

تکنسین های نمایندگی تعمیرات اتو گاسونیک بعد از تماس مراجعه کننده در کمترین زمان و منطبق بر وقت تعیین شده توسط شما در منزل و یا مکان مورد نظر حاظر شده ، دستگاه معیوب را در اسرع وقت بررسی کرده و اقدام به تعمیر آن می نمایند.

طی تعمیر دستگاه ، سعی نمایندگی تعمیرات گاسونیک در محل بر تعمیر قطعه ی معیوب خواهد بود و تا حد ممکن از تعویض آن پرهیز می کنند. زیرا ممکن است تنها با تعمیر یک قطعه، دستگاه تعمیر شده و تا مدت ها به صورت درست و دقیق کار کند که این امر در کاهش هزینه های ناشی از تعمیر موثر است.

تعمیر اتو مخزن دار گاسونیک

در این قسمت به بررسی مشکلاتی در اتو میپردازیم که به سادگی می توانید آن ها را در منزل حل کنید و احتیاج به انتقال به تعمیرگاه اتو نداشته باشید.

  • اتو آب را به مقدار کم و زیاد به بیرون هدایت می‌کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

راهکار تعمیرکار اتو : راه محفظه آب را بررسی کنید.

  • حین کار با اتو از کناره‌ها آب به بیرون سرازیر می شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

 راهکار تعمیرکار متخصص اتو : در این مورد، باز هم نگاهی به محفظه سطح اتو و دریچه دستگاه بیندازید.

  • اتو به شدت گرمای زیادی تولید میکند یا بالعکس گرمای چندانی تولید نمی ‌کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

راه حل تعمیر کار نمایندگی تعمیرات هومیکسو در اتوهای پیشرفته که دارای درجه‌ بندی هستند، آن را چک کنید ممکن است درجه‌ها بالا یا پایین شده باشند.

آموزش تعمیر اتو بخار گاسونیک

اگر کمی اطلاعات فنی داشته باشید، حتما میدانید که علت روشن نشدن تمام دستگاه های برقی تقریبا یکسان است. اما اگه نمیدانید نگران نباشید. ما به شما میگوییم دلایل اصلی روشن نشدن اتو بخار، اتو پرس و اتو خشک چیست.

پس با صبر و حوصله به مطالعه بررسی علت های روشن نشدن اتو بپردازید؛ چرا که بسیاری از این دلایل را میتوانید به سادگی در منزل و بدون انتقال اتو به تعمیرگاه، عیب یابی و رفع عیب نمایید.

مهم ترین دلایل روشن نشدن اتو عبارتند از :

  • اشکال در پریز برق اتو
  • وجود اتصالی و قطعی در سیم های اتو
  • خرابی ترموستات
  • اشکال در فیوز حرارتی
  • خرابی برد الکترونیکی

تعمیر ترموستات اتو گاسونیک

اگر ترموستات در هر دو نوع اتو بخار معمولی و مخزن دار دچار آسیب شود، اصلی ترین عملکرد اتو یعنی داغ شدن، مختل خواهد شد. در صورت خرابی ترموستات لازم است تنها آن را تعویض نمایید تا مشکل حل شود.

تعمیر پمپ اتو بخار گاسونیک

 

پمپ اتو آب را از مخزن به کف حرارتی انتقال می دهد. پمپ دستگاه شامل قطعاتی از جمله بوبین، سوپاپ ها، اورینگ ها و قطعات دیگر می باشد.

چنانچه هر یک از قطعات داخلی پمپ به مشکل بخورد، برای اتو مشکلاتی مانند بخار نکردن و یا کم بخار کردن به وجود می آید.

دلیل اصلی که موجب به وجود آمدن مشکل برای پمپ اتو می شود، استفاده نکردن از آب مقطر است. به دلیل اینکه آب شهری و یا جوشیده دارای املاح معدنی از جمله کلر، پتاسیم، منگنز و فلوراید است که با جوشیده شدن آب در پمپ ته نشین می شود و اثرات مخربی در این قطعه ایجاد می کند.

تعمیر المنت اتو بخار گاسونیک

اگر اتوی مورد استفاده شما روشن میشود ولی هیچ تغییر دمایی نداشته باشد

 

اشکال به وجود آمده ناشی از سوختگی المنت می باشد بنابراین باید المنت یا کف اتو را تعویض کنیم

البته بهتر است که از قبل سیم هایی را که المنت نیز وصل شده را بررسی کنید در مواردی نیز این سیم ها قطع میشود و اتو هیچ گرمایی تولید نمیکند .

سیم های قطع شده را دوباره به المنت وصل کنید.

تعمیر کف اتو گاسونیک

 

تعمیر اتو گاسونیک

تعمیر اتو گاسونیک

گاهی ممکن است به علت چسبیدن موادی به کف اتو و یا کثیف شدن آن، در هنگام داغ شدن، اتو به لباس بچسبد و باعث کثیف شدن لباس گردد. این مشکل بسیار آزار دهنده بوده و ممکن است به پارچه و لباس شما آسیب وارد کند. بهتر است هر از گاهی کف اتو را با روش های مختلف با توجه به جنس کف اتو تمیز کنید.

قرار دادن کف اتو در مقدار زیادی نمک می تواند باعث تمیز شدن آن گردد. همچنین با استفاده از پدهایی که نرم بوده و دارای لطافت باشند برای تمیز کردن کف اتو مناسب می باشند. هیچ گاه از سیم یا پدهای خشن برای تمیز کردن کف اتو استفاده نکنید زیرا موجب خش افتادن و خرابی کف اتو می گردند.

 

در صورت بروز مشکل در دستگاه اتوی گاسونیک شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با تعمیرکاران متخصص نمایندگی تعمیرات اتو گاسونیک به شماره تماس 77166615 تماس بگیرید تا خدمات تعمیر اتو گاسونیک شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر اتو گاسونیک در تهران کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *