تعمیر اتوپرس

تعمیر اتو پرس

تعمیر اتو پرس

تعمیر اتو پرس

تعمیر اتو پرس

تعمیر اتو پرس توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات اتو پرس با تضمین بهترین قیمت و کیفیت در سریع ترین زمان ممکن در نمایندگی تعمیرات هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که همه ی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر اتو توسط نمایندگی تعمیرات اتو پرس تعمیرگاه مجاز اصل و اورجینال می باشد و اینکه نمایندگی تعمیرات اتو پرس ، خدمات تعمیر را در سراسر نقاط تهران ارائه می کند.

تعمیر پمپ اتو پرس

پمپ اتو پرس آب را از مخزن به کف حرارتی انتقال می دهد. پمپ دستگاه شامل قطعاتی از جمله بوبین، سوپاپ ها، اورینگ ها و قطعات دیگر می باشد.

چنانچه هر یک از قطعات داخلی پمپ به مشکل بخورد، برای اتو پرس مشکلاتی مانند بخار نکردن و یا کم بخار کردن به وجود می آید و نیاز به تعمیر اتوپرس می باشد.

دلیل اصلی که موجب به وجود آمدن مشکل برای پمپ اتو پرس می شود، استفاده نکردن از آب مقطر است. به دلیل اینکه آب شهری و یا جوشیده دارای املاح معدنی از جمله کلر، پتاسیم، منگنز و فلوراید است که با جوشیده شدن آب در پمپ ته نشین می شود و اثرات مخربی در این قطعه ایجاد می کند.

تعمیر پمپ اتو پرس در مجموعه هومیکسو با استفاده از قطعات اصلی و توسط تکنسین های متخصص و با تجربه انجام می گردد.

در اولین قدم پمپ باز شده و مورد بررسی قرار می گیرد. قطعاتی که نیاز به تعویض داشته باشند تعویض خواهند شد و در صورتی که پمپ عملکرد مناسب داشته باشد بر روی دستگاه نصب می شود، در غیر این صورت به طور کامل تعویض می گردد.

علت داغ نشدن اتو پرس

اتو و اتو پرس از جمله لوازم برقی در منزل میباشند که ممکن است بعد ازگذشت مدت زمان طولانی از استفاده از آن دچار مشکلات مختلف شده و نیاز به تعمیرات پیدا کنند. یکی از مشکلات متداولی که ممکن است با آن برخورد کرده باشید، داغ نشدن اتو نیز یکی از همین مشکلات است.

اگر اتو پرس را به برق زده اید و هرچه منتظر می مانید گرم نمیشود و تنها ولرم شده است نگران نباشید.

با یک بررسی ساده میتوان ایراد آن را متوجه شده و در سریع ترین زمان ممکن به رفع این مشکل پرداخت. برخی از اصلی ترین دلایل داغ نشدن اتوپرس و اتو طبق نظر متخصصین هومیکسو عبارتند از:

  • خرابی ترموستات
  • اشکال در سیم و پریز
  • خرابی برد الکترونیکی
  • سوختن المنت
  • نرسیدن برق به اتوپرس یا روشن نبودن دستگاه

تعمیر اتو پرس ژانومه

تعمیر اتو پرس ژانومه مستقیما در هومیکسو توسط تکنسین های متخصص و با تجربه  انجام می گردد. با توجه به گستردگی برند های اتوپرس، قطعات فراوانی برای هر برندی وجود دارد.

هومیکسو در سرویس اتوپرس ژانومه از قطعات اصل برند استفاده میکند، به طوری که با استفاده صحیح، دستگاه دیگر دچار مشکل نخواهد شد.

اتو پرس های ژانومه در دو مدل بخار از کف و بخار از بالا می باشند که هر کدام از این مدل ها، ایراد های رایج خود را دارند.از مشکلات رایج در اتوپرس های ژانومه می توان به بخار ندادن، گرم نشدن بوق زدن اشاره کرد.

فیلتر رسوب گیر اتو پرس

وظیفه فیلتر رسوب گیر اتو پرس جذب سختی آب می باشد. با توجه به اینکه اب شهری و یا آب جوشیده دارای درصد بالا سختی اب می باشد نیاز تا این املاح قبل از ورد به پمپ و بخش های دیگر دستگاه گرفته شوند.

در صورتی که کاتریج اتو پرس عملکرد و یا خاصیت خود را از دست بدهد، با ورود املاح به داخل اجزای داخلی دستگاه مانند پمپ و بویلر، موجب آسیب دیدن این قعطات شده و مشکلاتی مانند بخار ندادن و یا کم بخار دادن اتو پرس می شود.

آموزش تعمیرات اتو پرس در تهران

تعمیر اتوپرس

تعمیر اتوپرس

نقش سوختن المنت در گرم نکردن اتو پرس چیست؟

نقش سوختن المنت در گرم نکردن اتو پرس به شرح زیر مییباشد:

  • هنگامی که از دستگاه اتو پرس بیش تر از حد استفاده شود در دستگاه های بی کیفیت یا با کیفیت متوسط این امر سبب سوختن المنت و سیم کشی داخلی اتوپرس می‌گردد.
  • و با توجه به اینکه وظیفه المنت گرم کردن کف اتو هست در این حالت المنت کارایی خود را از دست داده و باعث گرم نشدن اتو می شود، که برای حل این مشکل باید المنت موجود در دستگاه تعویض گردد.
  • لازم به ذکر است که جهت تعمیر اتوپرس المنت ها قابل تعمیر نیستند و باید تعویض گردند.

خرابی برد الکترونیکی از دلایل گرم نشدن اتو پرس

خرابی برد الکترونیکی از دلایل گرم نشدن اتو پرس به شرح زیر است:

هنگامی که برد الکترونیکی اتو پرس به دلایلی مانند نوسان برق و استفاده نکردن طولانی مدت از دستگاه، دچار مشکلاتی شود، در این صورت ولتاژ مورد نیاز به المنت نمیرسد و در نهایت باعث گرم نشدن اتو پرس می گردد.

آیا کثیفی بیش تر از حد کف اتو میتواند باعث داغ نشدن اتو شود؟

در برخی از مواقع کثیفی بیش از حد اتو و وجود جرم زیاد در کف اتو باعث می شود تا گرمای اتو به اندازه مناسب برای اتو کردن نرسد، پس باید جرم ها موجود در اتو را به صورت کامل تمیز نمایید.

برای از بین بردن کثیفی‌های کف اتو می توانید از محلول سرکه و نمک استفاده کنید

آیا وجود مشکل در سیم اتو میتواند باعث گرم نشدن اتو گردد؟

در برخی مواقع بخاطر وجود قطعی در سیم اتو و وجود مشکل در اتصالات الکتریکی، برق به دستگاه نمیرسد و به همین دلیل اتو گرم نمی شود. برای تعمیر اتو پرس و دوری از هرگونه برق گرفتگی و… توصیه میکنیم اتصالات موجود در دستگاه را بررسی نمایید و در صورت نیاز اقدام به تعمیر آن کنید.

در صورت بروز مشکل در اتو پرس شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و با مرکز تعمیر اتو به شماره تماس 77166615 تماس حاصل کنید تا کارشناسان مجرب نمایندگی تعمیرات اتوپرس برای انجام دادن خدمات تعمیر در محل مورد نظر شما حاضر شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر زمینه ی تعمیر اتو پرس در تهران کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *