نمایندگی تعمیر لباسشویی تامسون

تعمیر ماشین لباسشویی تامسون

تعمیر ماشین لباسشویی تامسون ، نمایندگی تعمیر لباسشویی تامسون

تعمیر ماشین لباسشویی تامسون در مرکز معتبر نمایندگی تعمیر لباسشویی تامسون در کوتاه ترین زمان در تهران انجام میشود ، با تعمیر کاران حرفه ای در این نمایندگی میتوانید با خیال راحت ماشین لباسشویی خود را به آنها بسپارید تا در کوتاه ترین زمان آن را تعمیر کنند.

زمانیکه دستگاه شما به هر علتی دچار مشکل شده باشد و یا مانند بسیاری از مشترکین ما نیاز به سرویس ادواری دارید.

همان طور که میدانید دستگاه هایی که از نمایندگی تعمیرگاه مجاز تامسون خریداری میشوند دارای نصب رایگان میباشد و یک دفترچه ضمانت که همراه با دستگاه باسشویی شما میباشد ارسال میشود.

اما اگر از نمایندگی لباسشویی بهی خریداری نکرده اید و یا دستگاه بدون ضمانت و دست دوم خریداری کرده اید.

میتوانید با تعمیرگاه لباسشویی تامسون گرفته و علاوه بر نصب مجدد دستگاه خود دستگاه شما چک شود. و بدانید که قبلاً دستگاه مشکلی دارد و یا نه میتوانید با خیال راحت از آن استفاده نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی تامسون

تعمیر ماشین لباسشویی تامسون

مزیت های نمایندگی تعمیر لباسشویی تامسون

سرویس دهی در تمامی روزهای هفته

از مزایای این شرکت میتوان میتوان به سرویس دهی در هر روز هفته حتی در روزای تعطیل هم اشاره کرد که از مزایای قابل اهمیتی است چون افراد شاغل زیادی با این نمایندگی ها سر این قضیه به مشکل میخورند و این مزیت شرکت باعث شده تا ما بیش از پیش معروق شویم.

تعیین زمان سرویس دهی

و از دیگر مزیت های شرکت میتوان به تعیین زمان سرویس دهی توسط شما اشاره کرد ، تعمیرکاران قبل از اینکه برای تعمیر ماشین لباسشویی شما بیایند با شما تماس گرفته و ساعتی را که شما در منزل هستید را با شما فیکس میکنند و اعزام میشوند.

مدت زمان کوتاه تعمیرات

مدت زمان تعمیر لباسشویی تامسون به خرابی دستگاه هم مربوط میشود اما تعمیرکاران ما با تجربه بالایی که از تعمیر دارند تمام سعی خود را میکنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن لباسشویی شما را تعمیر کنند .

استفاده از قطعات اورجینال

نمایندگی تعمیر لباسشویی تامسون چون به صورت مجاز و با تاییده ی از صنف تعمیر کاران ارائه خدمت میکند تمامی قطعاتی که استفاده میکند در صورت خرابی ماشین لباسشویی تامسون اصل و اورجینال است و از بابت استفاده از قطعات اورجینال خیال شما راحت باشد.همچنین قطعات مورد نیاز برای تعویض و تعمیرات لباسشویی تامسون را تنها مراکز مجاز از طریق شرکت تهیه کرده و استفاده از قطعات فابریک موجب بهبود عملکرد دستگاه بعد از تعمیر خواهد شد. این در حالیست که تعمیر کاران غیر مجاز به این قطعات دسترسی نخواهند داشت.

تعمیرات در محل

با جابه جایی ماشین لباسشویی احتمال اینکه ضربه ای به آن وارد شود و مشکل آن بیشتر شود هست از این رو دیگر مثل قدیم نیازی نیست شما ماشین لباسشویی خود را به نمایندگی ارسال کنید بلکه تکنسین های ماهر ما به منزل شما می آیند و ماشین لباسشویی را در منزل و جلوی چشمان شما تعمیر میکنند و تا جایی که ممکن است قطعاتی را که مشکل دارند را تعمیر میکنند تا تعویض.

هزینه های متعارف در نمایندگی

هزینه هایی که برای تعمیر ماشین لباسشویی تامسون دریافت میشود بسته به میزان خرابی و نقص فنی دستگاه شما متفاوت میباشد اما نکته قابل اهمیت این است که تمامی هزینه ها منصفانه بوده و تحت نظارت شرکت و نمایندگی است.

حدود قیمت نیز پیش از انجام کار به شما اعلام شده و تمامی هزینه ها، پس از پایان کار از شما دریافت خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی تامسون

تعمیر ماشین لباسشویی تامسون

تجربه و تخصص تکنسین های تعمیر

تمامی تکنسین های نمایندگی تعمیر لباسشویی تامسون با بیش از 10 سال سابقه کاری و کسب تجربه و با گذراندن دوره های تعمیرات برند تامسون و گرفتن مدرک معتبر در زمینه تعمیرات لوازم خانگی تامسون آپدیت و به روز هستند و از بابت تعمیر و علم به روز انها با خیال راحت دستگاه قابل تعمیر خود را به دست انها بسپارید تا مثل روز اول آن را تعمیر کنند.

تامسون به عنوان یک برند معروف که طرفداران زیادی دارد توانسته بخش زیادی از کیفیت و خلاقیت را در تولید محصولات خود پیاده کند.

با پیاده سازی و نوآوری های ایجاد شده، برای تعمیرات لباسشویی تامسون  باید از متخصصین همین شرکت استفاده نمود زیرا دیگر افراد تجربه ی کافی در این زمینه نخواهند داشت. به همین خاطر است که امروزه تعداد افرادی که به مراکز مجاز تعمیرات لباسشویی تامسون مراجعه می کنند بسیار بیشتر شده اند.

جهت تعمیر ماشین لباسشویی تامسون خود و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید  و یا فرم زیر را پر کرده تا تکنسین های شرکت با شما تماس بگیرند و برای و
هماهنگی به منزل شما بیایند.

شماره های تماس:

02122737566

02188592650

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *