تعمیر لباسشویی آبسال

تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی

تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی

 

تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی

تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی

تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در امام خمینی با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در سریع ترین زمان ممکن در هومیکسو ارائه می شود.

لازم به ذکر است که تمامی قطعات استفاده شده به منظور تعمیر لباسشویی آبسال کاملا اصل و اورجینال بوده و خدمات تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی و در سراسر نقاط تهران و در محل مورد نظر شما ارائه می شود.

درصورتی ‌که لباسشویی شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی لباسشویی آبسالدر قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در امام خمینی از این خدمات بهره‌ مند شوید.

اما اگر شما به هر دلیلی ازجمله اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌ شدن برگه گارانتی نمی ‌توانید از خدمات پس از فروش لباسشویی آبسال بهره ‌مند شوید می‌توانید با یکی از شعبه های نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی در سراسر تهران تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما در این بخش بهترین را ه را برای تعمیر یا سرویس لباسشویی آبسال خود به دست آورید ارائه ی خدمات باکیفیت به شما باتجربه ی چندین ساله به دست آمده است.

عیب یابی ماشین لباسشویی آبسال

روش های برطرف کردن کد خطا F04 ماشین لباسشویی آبسال:

 1. میکروسوئیچ قفل درب را بازرسی نموده و در صورت مشخص شدن ایراد آن را تعویض نماید.
 2. برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آبسال معیوب شده است و باید توسط متخصصین تعمیر شود.
 3. اگر ارتباط برد الکترونیکی و میکروسوئیچ مختل شده باشد، اتصالات برد و میکروسوئیچ باید توسط تکنسین تعمیرگاه مجاز و مرکزی ماشین لباسشویی آبسال برطرف شود.
 4. ممکن است قطعات یا المان های ماشین لباسشویی آبسال خراب شده باشد، تعمیر و یا تعویض قطعات باید توسط متخصصین انجام شود.

روش های رفع ارور کد خطا F06 ماشین لباسشویی آبسال:

 • المنت حرارتی و یا اتصالات ماشین لباسشویی آبسال خراب شده است.
 • برد الکترونیکی لباسشویی و ارتباط آن با المنت حرارتی است.
 • المنت حرارتی ماشین لباسشویی آبسال باید در صورت لزوم تعمیر و تعویض شود.
 • برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آبسال باید تعویض و تعمیر شود.

روش های رفع ارور کد خطا F08 ماشین لباسشویی آبسال:

 1. موتور ماشین لباسشویی آبسال باید بررسی شود.
 2. برد الکترونیکی ماشین لباسشویی آبسال باید در صورت وجود نقص یا سوختگی تعمیر یا تعویض شود.
 3. برای اطمینان از صحت رله، رله باید تعمیر شود. اگر رله خراب شده است، اتصالات موجود در رله باید توسط تکنسین مجاز نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال تعمیر و بررسی شود.
 4. عملکرد موتور ماشین لباسشویی آبسال باید توسط تعمیرکار بررسی شود.

ریست لباسشویی آبسال

نمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی مراحل ریست ماشین لباسشویی آبسال به شرح زیر بیان می کند :

 • استارت را نگه دارید
 • سلکتور دور خشک کن را روی صفر قرار دهید.
 • سلکتور برنامه را روی کوییک بگذارید.
 • با کلید طوسی اولین دکمه از سمت چپ 2 شیر یا تک شیر بودن را مشخص کنید.
 • دکمه ی استارت را 3 ثانیه نگه دارید.
 • هر 3 چراغ چشمک میزنند و بعد از هر بار که استارت میزنید 10 شماره رفته و لباسشویی ریست می شود.

نمایندگی تعمیرات آبسال شرق تهران

هومیکسو نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در امام خمینی و همچنین در سراسر نقاط تهران و همچنین شرق تهران می باشد و خدمات تعمیر لباسشویی را با تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خدمات تعمیر ارائه می دهد.

تعمیر لباسشویی آبسال در شرق تهران، سبب شده تا بسیاری از مردم این منطقه به جای رفت و آمد در سطح شهر و نگرانی درباره ی دور بودن مراکز تعمیر از این منطقه از خدمات نمایندگی تعمیرات آبسال شرق تهران استفاده کنند.

اهمیت این موضوع در شهر پر ترافیک و شلوغ تهران بسیار زیاد است و سبب می شود تا سریع تر این خدمات در اختیار مشتریان نگران قرار گیرد.

همچنین در صورتی که مشتریان شماره تماس نمایندگی تعمیرات آبسال در شرق تهران را در اختیار داشته باشند می توانند به بهترین نحو از این خدمات بدون رفت و آمد بهره مند گردند.

لازم به ذکر است که بسیاری از مشتریان به همین خاطر به این مرکز مراجعه می کنند و حجم زیادی از تقاضا برای مرکز در روز ثبت می گردد.

مدیریت با برنامه ریزی درست توانسته بخش زیادی از مشکلات مردم را بر طرف کند و خدمات به روز و کاملی را در اختیار مشتریان قرار دهد.

بسیاری از کارشناسان مرکزنمایندگی تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی به صورت کامل آموزش دیده اند و با تکنولوژی های جدید در نمایندگی تعمیرات آبسال شرق تهران آشنا شده اند و لذا امکان اشتباه از آن ها سلب شده و خدمات به صورت به روز و کاملا مطمئن ارائه می گردد.

نمایندگی تعمیرات آبسال غرب تهران

 

تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی

تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی

هومیکسو نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در امام خمینی و همچنین در سراسر نقاط تهران و همچنین غرب تهران می باشد و خدمات تعمیر لباسشویی را با تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خدمات تعمیر ارائه می دهد.

در نمایندگی تعمیرات آبسال غرب تهران هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما یا انتقال یا جابجایی دستگاه معیوب آبسال شما نمی باشد و این یکی از ویژگی های مهم خدمات اکثر تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال می باشد که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها خواهد شد.

این ویژگی موجب شده است تا کارشناسان ما در محل شما حضور یابند و تعمیرات لباسشویی آبسال را در منزل شما انجام دهند. با این روش رضایت مشتریان بیش از پیش فراهم شده است و قدم بزرگی در راستای رضایت مشتریان برداشته ایم.

جهت تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج شده در سایت یا با درج آدرس و مشخصات در فرم ما را از خرابی دستگاه آبسال خود مطلع کنید.

در صورت بروز مشکل در دستگاه ماشین لباسشویی شما، هرگز خودتان اقدام به تعمیر نکنید و به منظور تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی با شماره تماس 55810742 تماس حاصل کنید تا خدمات تعمیر لباسشویی آبسال را در سریع ترین زمان ممکن توسط متخصصین مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی آبسال در امام خمینی هومیکسو دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی تعمیر لباسشویی آبسال در امام خمینی کلیک کنید.

[gravityform id=”1″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *