تعمیر فر تکا

تعمیر فر تکا در شمال تهران

تعمیر فر تکا در شمال تهران ، نمایندگی فر تکا در شمال تهران

اگر به تعمیر فر تکا در شمال تهران نیاز داشتید و به سایت ما مراجعه کردید باید بدانید که ما نمایندگی فر تکا در شمال تهران هستیم و به سایت صحیحی مراجعه کردید ، نمایندگی فر تکا در شمال تهران با استخدام نیروهای با تجربه و زیردست در امر تعمیرات انواع اجاق گاز و فر و برگزار کردن کلاس ها آموزشی بابت تعمیرات به روز انواع فر و اجاق گاز تکا اقدام نموده و به دلیل اینکه زیر نظر نمایندگی فر تکا در شمال تهران میباشد تمامی هزینه هایی که بابت سرویس و یا نصب و تعمیر فر تکا در شمال تهران میکنید به صورت منصفانه خواهد بود و جای هیچگونه نگرانی هم از بابت تعویض قطعات و اصل نبودن قطعات در صورن استفاده نداشته باشید.

نمایندگی فر تکا در شمال تهران

نمایندگی فر تکا در شمال تهران

نصب اجاق گاز تکا در نمایندگی فر تکا در شمال تهران

نصب اجاق گاز تکا دارای مراحل مختلفی بوده و باید در هنگام نصب هر کدام از این مراحل قدم به قدم و به صورت صحیح صورت گرفته تا در آینده برای شما مشکل ساز نشود.
در صورتی که به نصب اجاق گاز خود اهمیت می دهید و به دنبال نصاب حرفه ای هستید کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا متخصصین ما به کمک شما بشتابند.

سرویس اجاق گاز تکا به دست متخصصین مرکز تعمیر فر تکا

سررویس اجاق گاز و فر تکا یکی از اقداماتی است که لازم است همواره به آن توجه شود زیرا عدم بی توجهی به این موضوع می تواند باعث آسیب رساندن به دستگاه شما شده و در نتیجه افزایش هزینه های را به همراه داشته باشد.
اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که به اجاق گاز خود اهمیت می دهید پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از متخصصین نمایندگی فر تکا در شمال تهران می باشد. این افراد دارای سرویس کاران متخصص و مجرب بوده و با سرویس به موقع اجاق گاز شما باعث افزایش عمر آن می شوند

 

نگهداری فر با یک نظافت کامل

یک راهکار مفید برای نگهداری فر این است که فر خانه خود را به دقت تمیز کنید و این وسیله را همیشه تمیز نگه دارید. برای نظافت داخل یک فر نیازمند یک دستکش، مقداری جوش شیرین و اندکی آب و سرکه سفید هستید. زمانی فر را تمیز کنید که ساعت‌های زیادی از استفاده آن گذشته باشد و فر کاملا خنک شده باشد.

 

تمامی قفسه‌ها و سینی‌های داخل فر را بیرون آورید و مخلوط سرکه و جوش شیرین را با اسپری به تمام نقاط فر اسپری کنید. مکان‌هایی که فکر می‌کنید احتمال چرب شدن بیشتر است، کمی بیشتر از این محلول داخلش اسپری کنید بعد از چند دقیقه با کمی آب و یک دستمال مرطوب کل مناطقی که اسپری کرده بودید را تمیز کنید

این کار هیچ لک چربی به جا نمی‌گذارد و بدنه داخلی فر به طور کامل تمیز می‌شود. این کار را به کمک نوشابه‌های گازدار نیز می‌توانید انجام دهید. یکی دیگر از روش‌های نگهداری و همچنین نظافت فر این است که یک ظرف حاوی سرکه سفید را داخل فر قرار دهید و فر را با دمای تقریبا بالا برای مدت نیم ساعت روشن کنید. بخار سرکه به داخل تمامی مجاری و دستگاه‌های داخلی فر نفوذ کرده و آن را به خوبی تمیز می‌کند. بعد از خاموش کردن و خنک شدن فر می‌توانید با یک دستمال مرطوب تمامی آثار چربی را از فر پاک کنید.

نگهداری از سینی فر

در صورتی که سینی فر شما دچار خراشیدگی شود، تمامی مواد غذایی که داخل آن قرار می‌دهید به آن میچسبد و کیفیت غذا را کاهش می‌دهد. بنابراین فراموش نکنید که از این سینی‌ها به دقت مراقبت کنید تا لعاب آن از بین نرود.

یک راهکار عالی برای نگهداری از سینی فر این است که قبل از مصرف از کاغذهای روغنی در کف سینی استفاده کنید یا این که هنگام پخت غذاهایی که احتمال نشت روغن در آنها است، یک ورقه فویل آلومینیومی داخل سینی بیندازید به این ترتیب سینی دیگر نیاز به شستن ندارد.

تعمیر فر تکا در شمال تهران

نمایندگی فر تکا در شمال تهران

نکات ایمنی برای نگهداری فر

هرگز هنگام استفاده فر درب آن را باز نگذارید. این کار سبب اتلاف انرژی می‌شود. همچنین فرهای گازی نسبت به فرهای برقی مصرف برق بسیار کمتری دارند و برای خانه بسیار باصرفه‌تر هستند.

مراقبت و نگهداری فر اجاق گاز بسیار مهم‌تر از نحوه استفاده آن است. در صورتی که از فر اجاق گازتان به درستی مراقبت نکنید به زودی باید هزینه‌های بسیاری را جهت تعمیر فر تکا در شمال تهران  و یا تعویض قطعات آن خرج کنید.

فر و اجاق گاز وسایلی هستند که تا حد زیادی از لحاظ نگهداری به یکدیگر شباهت دارند. پس سعی کنید تمام مواردی که برای نگهداری اجاق گاز منزلتان در نظر میگیرد برای نگهداری فر نیز مد نظر داشته باشید. در صورتی که فر شما به صورت جداگانه از اجاق گازتان باشد نگهداری از آن تا حدی راحت‌تر است. از آن جایی که فرها وسایلی هستند که به شدت گرم می‌شوند بنابراین ممکن است خرده غذاهایی که درون آن ها باقی می‌مانند تبدیل به تکه‌های سوخته‌ای شوند که در اثر مرور زمان مانند یک لکه چربی به بدنه و دیواره آن بچسبند بنابراین نظافت این وسیله بسیار مهم است.

با پر کردن فرم زیر و شرح خرابی دستگاهتان ، کارشناسان ما با بررسی مشکل دستگاهتان ، تکنسین مربوطه را برای تعمیر فر تکا در شمال تهران به مجل مورد نظرتان اعزام مینمایند:

22737566

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *